Fotowoltaika Malbork

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Malbork

Masz dom lub prowadzisz działalność w Malborku? Jeśli chcesz wprowadzić w nim korzystne zmiany, które unowocześnią nieruchomość, spowodują wzrost jej wartości i przede wszystkim przyczynią się do diametralnego ścięcia kosztów energii, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki. Zleć go naszym fachowcom i zyskaj gwarancję, że zostanie wykonany zgodnie ze standardami!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Malbork

Prąd z darmowego źródła na dziesięciolecia

Województwo pomorskie to idealne miejsce nie tylko do życia i na wypoczynek, ale również do produkcji prądu z promieniowania słonecznego. Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy lub innego budynku działają tutaj z wysoką wydajnością, co warto wykorzystać, wyposażając w nie nieruchomość. Niezależnie od tego, czy są zlokalizowane na gruncie, czy na dachu, z powodzeniem dostarczają duże ilości energii z darmowego źródła i znacząco odciążają budżet gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa. Wszystkie te korzyści są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko fotowoltaika zostanie zamontowana przez kompetentnych fachowców, a właśnie z takich osób składa się nasz zespół.

Dbamy o to, żeby wszystkie etapy inwestycji zostały zrealizowane profesjonalnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. To oznacza, że możesz liczyć na montaż ogniw fotowoltaicznych wysokiej klasy, które będą efektywnie produkować prąd dla Twojej nieruchomości przez długie lata. Tymczasem zwrot ze środków przeznaczonych na wykonanie paneli słonecznych następuje w ciągu zaledwie ok. 6-9 lat. Rachunek jest zatem oczywisty – fotowoltaika w pomorskim to czysty zysk i inwestycja, która przez dekady przynosi wielokrotny zysk!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Produkuj energię ze Słońca i oszczędzaj

Stawiamy na profesjonalizm, kompleksowość i elastyczność działania, dlatego służymy pomocą bez względu na parametry, jakie ma osiągać system solarny. Z powodzeniem realizujemy rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm przemysłowych i wielkie farmy solarne, a także małe, pracujące na dachu domu jednorodzinnego panele, których montaż w Malborku został objęty dofinansowaniem. Skoro już przy dotacjach jesteśmy – również w ich sprawie możesz się do nas zgłosić. Chcesz pozyskać dodatkowe środki na inwestycję w moduły słoneczne, ale nie wiesz, jak sobie poradzić z kwestiami formalnymi? Powierz je naszemu zespołowi!

Dobierzemy najlepszy z Twojego punktu program dotacji, który na odpowiadających Ci warunkach zapewni dostęp do oczekiwanych kwot. Zbierzemy wymaganą dokumentację, wypełnimy wniosek i złożymy aplikację – zajmiemy się wszystkim, co potrzebne, żeby na Twoim rachunku bankowym znalazło się dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w Malborku. Dzięki niej cena zakupu paneli słonecznych będzie realnie niższa, podobnie jak koszt montażu wszystkich komponentów składających się na system solarny.

Nie musisz wiedzieć, jak działa fotowoltaika, jak wypełniać skomplikowane formularze na dotacje czy jak montować ogniwa na dachu – od tego wszystkiego są nasi fachowcy. Jeżeli interesują Cię oszczędności na rachunkach za prąd dochodzące nawet do 90%, produkcja energii ze Słońca jest najlepszym rozwiązaniem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.