Fotowoltaika Starogard Gdański

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Starogard Gdański

Patrząc na rachunki za prąd bezradnie rozkładasz ręce? Ekologiczną odpowiedzią na nieustannie rosnące ceny za energię jest montaż ogniw fotowoltaicznych. Sprawdź więc, na czym polega działanie paneli słonecznych i zleć nam wykonanie instalacji. Pomożemy Ci w zdobyciu dofinansowania, zapewnimy profesjonalne doradztwo oraz najlepsze w Starogardzie Gdańskim warunki finansowe współpracy.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Starogard Gdański

Darmowa energia ze Słońca dla domów i firm w Starogardzie Gdańskim

Zacznijmy od wyjaśnienia, jak działa fotowoltaika. Wszystko zaczyna się od promieni słonecznych, które padają na moduły solarne składające się z ogniw fotowoltaicznych. Na ich powierzchni dochodzi do określonych zjawisk fizycznych – ich wynikiem jest powstawanie zielonej energii, a więc takiej, która pozostaje całkowicie bezpieczna dla środowiska i w żaden sposób go nie obciąża. Co więcej, fotowoltaika jest przyjazna także portfelom mieszkańców Starogardu Gdańskiego, ponieważ daje szansę na większe uniezależnienie się od publicznych dostawców produkujących energię w tradycyjny sposób i ze szkodą dla atmosfery.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu to zatem szansa nie tylko na przejście na ekologiczną stronę mocy, ale także na spore oszczędności. Nie zawsze tak było, ponieważ jeszcze kilka lat temu panele słoneczne były wyposażeniem dopiero wchodzącym na szeroką skalę na rynek, a więc rozwiązaniem dosyć drogim. Teraz jest to jednak inwestycja wyjątkowo opłacalna.

Ceny paneli fotowoltaicznych stają się przystępniejsze, a ze względu na przyszłościowy charakter technologii możesz liczyć również na dofinansowanie przyznawane w ramach tworzonych przez organy państwowe programów wsparcia. Dzięki dotacjom zaoszczędzisz pewną sumę już na starcie. W ramach dofinansowania możesz zdecydować się też na montaż bardziej rozbudowanej fotowoltaiki lub postawić na ogniwa fotowoltaiczne najnowszych generacji, których żywotność sięga nawet 40 lat.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Postaw na montaż fotowoltaiki z Polenergią

Niektórzy kalkulują, jakie koszty trzeba ponieść, żeby założyć fotowoltaikę, inni myślą, komu zlecić wykonanie projektu, a kolejni zastanawiają się, gdzie udać się, żeby dostać jak najkorzystniejsze dofinansowanie. Tymczasem nasza firma oferuje wyjątkowo kompleksowe usługi, dzięki którym nie musisz martwić się o żadną z wymienionych powyżej kwestii. Jako Polenergia działamy tak, aby wszystkie inwestycje w instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów w Starogardzie Gdańskim przebiegały sprawnie i terminowo.

Zatrudniając nasz profesjonalny zespół, zyskujesz wsparcie w postaci doświadczonych doradców,którzy zajmą się opracowaniem planu i wybiorą najlepsze możliwe rozwiązania. Mamy na myśli zakup wysokojakościowych paneli słonecznych w korzystnej cenie, wnioskowanie o najlepsze dotacje do fotowoltaiki, wybór optymalnej lokalizacji. Nasze usługi obejmują też wykonanie projektu, montaż ogniw fotowoltaicznych i wiele innych działań, które decydują o optymalnych rezultatach i efekcie, a więc o wydajnej i żywotnej instalacji solarnej. Zatem jeśli interesuje Cię fotowoltaika w pomorskim, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę współpracy.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – czy mają sens?

Z montażu instalacji fotowoltaicznej korzysta coraz więcej osób. Jest to zasługa między innymi odpowiednich kampanii, które uświadomiły wielu ludzi i sceptyków nowoczesnej technologii o wyższości instalacji fotowoltaicznych nad bardziej tradycyjnymi sposobami zasilania domowych czy firmowych odbiorników prądu o praktycznie każdej mocy.

Wiadomo także, że panele fotowoltaiczne są odpowiedzią na rosnące wymagania względem ekologii, czyli dbałości o nasze środowisko naturalne. Każdy mieszkaniec naszego kraju, który użytkuje jakiekolwiek urządzenia elektryczne zasilane za pomocą energii powstałej na skutek spalania dużych ilości węgla, przykłada swoją dłoń do pogorszenia stanu naszej planety. Instalacja fotowoltaiczna pozwala zmniejszyć ślad węglowy każdej osoby i jej dalszy wpływ na kondycję całej planety.

Wiemy również, że proces obsługi instalacji fotowoltaicznych jest coraz prostszy, dlatego z ich eksploatacją z całą pewnością poradzi sobie dosłownie każdy. Urządzenia zapewniają tak naprawdę kilkadziesiąt lat trwałości przy minimum zaangażowania ze strony inwestora.

Jak odporne na użytkowanie są instalacje fotowoltaiczne?

Zaletą instalacji fotowoltaicznych do niedawna było wyłącznie obniżenie rachunków, teraz jednak wiadomo, że stanowią one odpowiedź na coraz większe zanieczyszczenie planety i jej coraz gorszą kondycję. Wiele osób jednak w dalszym ciągu błędnie zakłada, że panele i ogniwa są nieodporne na standardowe użytkowanie. Jak się okazuje – nic bardziej mylnego. Nowoczesne panele fotowoltaiczne są trwałe i mocne, doskonale opierają się codziennej eksploatacji i pozwalają przy tym wszystkim na duże obniżenie comiesięcznych rachunków.

Panele są odporne między innymi na niekorzystne warunki pogodowe, w tym na wysoką i bardzo niską temperaturę, na śnieg, deszcze oraz intensywne promieniowanie słoneczne – w zasadzie na wszystko to, co wywołuje u wielu inwestorów zdecydowanie najwięcej obaw. Warto jednak mieć świadomość, że chcąc zachować trwałość swoich paneli przez jak najdłuższy czas, niezbędne są okresowe czynności konserwacyjne, szczególnie w przypadku, gdy zauważalne będzie np. obniżenie sprawności systemu czy jego uszkodzenie mechaniczne widoczne z zewnątrz. Warto wówczas zareagować jak najszybciej i skontaktować się z naszymi specjalistami – bardzo chętnie pomożemy rozwiązać problem, jakkolwiek trudny by się nie wydawał.

Dlaczego do montażu instalacji fotowoltaicznej warto wybrać markę Polenergia?

Fotowoltaika w Starogardzie jest coraz bardziej popularna – klienci prywatni oraz przedsiębiorcy doskonale widzą jej zalety. Warto podkreślić jednak, że te są zależne przede wszystkim od sposobu montażu. W naszej firmie realizowana przez naszych specjalistów fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim stanowi codzienność – obsługujemy klientów prywatnych, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne czy magazyny i obiekty handlowe, które chcą obniżyć koszty utrzymania swoich przestrzeni do minimalnego poziomu.

Ponadto pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z rządowych oraz pozarządowych programów. Dysponujemy zawsze najświeższą wiedzą, którą zdobywamy poprzez uczestnictwo w wielu spotkaniach oraz konferencjach, a także rozwiązaniami, dzięki którym dofinansowanie można otrzymać w czasie krótszym, niż gdziekolwiek indziej.

Jako marka, dla której liczy się głównie dobro naszych klientów, mamy także chęć pomocy – staramy się odpowiadać na wszelkie pytania mailowo oraz telefonicznie, pomagamy również w wyborze odpowiedniego wariantu i informujemy o kwestiach, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć (negatywnie lub pozytywnie) na dokonanie inwestycji. Nie obawiamy się także trudnych inwestycji, gdyż dysponujemy wiedzą, która pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych rozwiązań technicznych.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.