Fotowoltaika Pruszcz Gdański

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Pruszcz Gdański

Tereny północnej Polski doskonale nadają się do czerpania korzyści, jakie niosą ze sobą instalacje fotowoltaiczne. Dobre nasłonecznienie i płaska powierzchnia sprawiają, że produkcja ekologicznej energii ze Słońca ma przyszłość w takich miastach jak m.in. Pruszcz Gdański. Jeśli i Ty chcesz w nią zainwestować, zrób to we współpracy z naszą firmą!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Pruszcz Gdański

Fotowoltaika dla domu, firmy i rolnika w Pruszczu Gdańskim

Jak można opisać energię przyszłości? Eksperci nie mają wątpliwości, że jej źródła powinny być odnawialne, przyjazne dla środowiska i łatwo dostępne. Wszystkie te kryteria spełnia fotowoltaika, która pozwala na wytwarzanie ze Słońca prądu na własne potrzeby. Ponieważ proces ten odbywa się bez udziału spalania, pozostaje bez wpływu na środowisko. Nie ma też potrzeby jakiejkolwiek ingerencji w środowisko, bo fotowoltaika dla domu, firmy czy instytucji z Pruszcza Gdańskiego do działania wykorzystuje wyłącznie promieniowanie słoneczne, czyli właśnie ogólnodostępne i darmowe źródło energii.

Jeśli zależy Ci nie tylko na ekologicznej, ale również wydajnej i optymalnie dobranej instalacji solarnej, pamiętaj, że bardzo ważnym etapem inwestycji jest audyt nieruchomości i jej analiza z uwzględnieniem zapotrzebowania energetycznego. Zdajemy sobie sprawę, że to kluczowa wartość, która powinna decydować o parametrach paneli słonecznych i pozostałych komponentów, jakie obejmuje fotowoltaika dla firm, domów czy rolników, dlatego pod jej kątem projektujemy nasze instalacje. Uwzględniamy także wszelkie inne ważne czynniki, które wpływają na wydajność, trwałość i bezpieczeństwo działania paneli słonecznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ekologiczna energia z darmowego źródła w Twoim zasięgu!

Stawiamy na elastyczność oferty, która obejmuje systemy solarne przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców, w tym również rolnych. Fotowoltaika dla rolnika to przyjazny środowisku i korzystny finansowo sposób na obniżenie kosztów działalności wynikających ze zużycia prądu. Pozytywnym aspektem jest sam fakt dywersyfikacji źródeł energii niezależnie od tego, czy mówimy o przedsiębiorstwie, czy gospodarstwie rolnym zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim.

O oszczędnościach finansowych, jakie daje fotowoltaika w pomorskim, ale też we wszystkich innych regionach w kraju, najlepiej świadczy fakt, że cena montażu zwraca się w okresie krótszym niż 10 lat, podczas gdy ogniwa słoneczne osiągają żywotność na poziomie 25 lat. Łatwo więc obliczyć, że przez co najmniej 15 lat można korzystać z prądu pozyskiwanego w bezobsługowy sposób z darmowego i ekologicznego źródła – Słońca. Spodziewane zyski pozwala sprawdzić darmowy kalkulator fotowoltaiczny.

O tym, że warto zdecydować się na montaż paneli słonecznych, poza argumentami finansowymi i ekologicznymi decyduje także dostępne w ramach wielu publicznych programów dofinansowanie do fotowoltaiki. Najpopularniejsza tego typu inicjatywa to Mój Prąd. Niezależnie od wybranego programu dotacje pozwalają na obniżenie kosztów instalacji ogniw słonecznych nawet o kilkadziesiąt procent. We współpracy z naszą firmą klienci z Pruszcza Gdańskiego i okolic mogą liczyć na wsparcie w pozyskaniu środków z dofinansowania!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.