Fotowoltaika Wejherowo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Wejherowo

Planujesz założenie fotowoltaiki? To z wielu względów korzystna decyzja, jednak sama realizacja inwestycji jest dość skomplikowana. Aby uzyskać pewność, że zostanie przeprowadzona w sposób fachowy, możesz powierzyć nam jej montaż w Wejherowie i okolicach.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Wejherowo

Twoja fotowoltaika w dobrych rękach

Sama wiedza o tym, jak działa fotowoltaika, pozwala podjąć racjonalną decyzję odnośnie do jej montażu, jednak to zdecydowanie za mało, żeby wykonać go samemu. Tu potrzeba doświadczenia, fachowych kompetencji i specjalistycznego sprzętu – w przeciwnym razie inwestycja się nie powiedzie. Zlecając instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, gospodarstwa rolnego lub innej nieruchomości niewykwalifikowanym montażystom, ryzykujesz awariami, niską wydajnością czy pogorszoną trwałością. Aby uniknąć podobnego niebezpieczeństwa, powierz to zadanie naszemu zespołowi.

Zapraszamy do współpracy bez względu na to, czy chcesz założyć mały, czy duży zestaw fotowoltaiczny. Pracujemy w sektorze OZE od lat i wykonaliśmy już setki rozmaitych instalacji, w tym rozbudowane farmy fotowoltaiczne, więc z powodzeniem zrealizujemy również inwestycję dla Ciebie. Zaczniemy ją od pogłębionego wywiadu z Tobą i analizy nieruchomości, na terenie której fotowoltaika ma zostać założona. Pozyskane informacje pozwalają na dobranie odpowiednich ogniw słonecznych o optymalnych parametrach. To warunek konieczny do zapewnienia wysoko wydajnego działania całego systemu fotowoltaicznego zamontowanego na dachu budynku bądź na gruncie Twojej nieruchomości w Wejherowie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wydajne, bezpieczne i bezawaryjne instalacje fotowoltaiczne

Gdy już wiemy, jak instalacja będzie wyglądała i jaką moc powinna osiągnąć, możemy się zabrać za właściwe prace montażowe. To najdłużej trwający i najbardziej wymagający etap inwestycji, który wymaga połączenia wiedzy, doświadczenia i zastosowania specjalistycznego sprzętu. Nasz zespół spełnia wszystkie te warunki, dlatego zakładamy wyłącznie sprawne, bezpieczne i efektywne instalacje fotowoltaiczne dla firm, budynków mieszkalnych, publicznych i innych. Dzięki znajomości teorii i praktyki możemy podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, włącznie z farmami fotowoltaicznymi składającymi się z setek modułów słonecznych.

Dbamy o to, żeby każda fotowoltaika w Pomorskiem, której montaż realizujemy, spełniała najwyższe standardy dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności. Zakładamy instalacje zapewniające ciągłość działania przez dziesiątki lat, bez potrzeby jakiejkolwiek obsługi ze strony właściciela. To automatyczny system, który stanowi dodatkowe źródło prądu dla Twojej nieruchomości w Wejherowie lub okolicach. Odpowiadamy także za uruchomienie fotowoltaiki, tak aby oddać ją w pełni gotową do pracy.

Ważnym elementem naszej oferty jest pomoc w pozyskiwaniu dotacji. Chcesz mieć pewność, że wniosek o dotację został wypełniony i złożony w prawidłowy sposób, a wszystkie procedury przebiegają zgodnie z regulaminem danego programu? Wobec tego wystarczy, że powierzysz nam pośrednictwo w tym zakresie, a zajmiemy się tym. Przy okazji oszczędzisz cenny czas, którego nie musisz przeznaczać na żmudne formalności.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.