Fotowoltaika Chojnice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Chojnice

Panele fotowoltaiczne w Chojnicach są coraz popularniejszą formą pozyskiwania ekologicznej i darmowej energii prosto ze Słońca. Dowiedz się, jak ogólnopolska firma oferująca montaż, sprzedaż i serwis paneli słonecznych może pomóc w Twoim domu, budynku firmowym czy gospodarstwie. Z powodzeniem działamy na całym Pomorzu, realizując inwestycje w sposób całościowy i w konkurencyjnych cenach.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Chojnice

Panele fotowoltaiczne w Chojnicach – dlaczego warto

Rachunki za prąd już teraz są relatywnie wysokie, a będą jeszcze wyższe. Gdy wiesz, jak działa fotowoltaika, znasz już sposób, aby obniżyć koszty, które bezpośrednio wpływają na Twój domowy czy firmowy budżet. Panele słoneczne działają wydajnie w całej Polsce – również Chojnicach i najbliższej okolicy. Dzięki postępowi technologicznemu, rozlicznym dotacjom, a także rosnącej konkurencji na rynku paneli czy innych urządzeń łączna cena inwestycji w instalacje fotowoltaiczne dla domu lub innego budynku jest naprawdę przystępna.

Fotowoltaika w Chojnicach cieszy się zainteresowaniem z jeszcze jednego powodu. Oprócz realnych oszczędności – a zwraca się po kilku latach – przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego. Polska, podobnie jak inne kraje w Europe i na świecie, stopniowo przechodzi transformację energetyczną. Ten proces jest praktycznie nieodwracalny i globalny – musimy zmienić sposób pozyskiwania i wykorzystywania energii. To jedna z głównych przyczyn, dla których oferowane ogniwa fotowoltaiczne czy pompy ciepła cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika – skuteczny partner w Chojnicach

Nasza firma – Polenergia Fotowoltaika – wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem oraz ogólnopolską skalą działalności na rynku odnawialnych źródeł energii. Działamy kompleksowo w myśl idei usług „360”. Dajemy 25 lat gwarancji na wykonane prace, skutecznie i szybko serwisujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, klientów indywidualnych czy gospodarstw.

W trakcie pierwszych, niezobowiązujących rozmów z konsultantami możesz dopytać o każdą interesującą Cię kwestię – dotacji i dofinansowań, uwarunkowań technicznych, niezbędnej mocy ogniw fotowoltaicznych czy wszelkich innych. Gdy decydujesz się na wybór naszego zespołu, otrzymujesz projekt indywidualnie dostosowany do potrzeb energetycznych i miejsca w Twoim budynku.

Za montaż są odpowiedzialni fachowcy, którzy wykazują się niezbędną precyzją. Zawsze możesz też liczyć na wsparcie techniczne czy pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Także dzięki naszej aktywności w regionie fotowoltaika w pomorskim rośnie w siłę – cieszymy się, gdy możemy założyć panele słoneczne w Chojnicach i najbliższych miejscowościach. 

Ponieważ reprezentujemy dużą, niezależną grupę energetyczną, mamy też dla Ciebie konkurencyjną ofertę m.in. w zakresie magazynowania i sprzedaży energii czy montażu pompy ciepła. Wspólnie możemy obniżyć Twoje wydatki za prąd I sprawić, że dołożysz swoją cegiełkę do transformacji energetycznej w Polsce. Zadzwoń i porozmawiaj – to bezpłatna propozycja!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – jak wykorzystać ich zalety?

Instalacje fotowoltaiczne coraz bardziej zyskują na popularności. Dzięki temu rośnie ich dostępność, spada cena, a także zwiększa się liczba producentów, którzy produkują podzespoły niezbędne do ich wykonania. W rezultacie najwięcej zyskuje klient — inwestor, który chce w swoim domu lub firmie zainstalować instalację fotowoltaiczną. W efekcie charakterystyczne, czarne ogniwa pojawiają się na dachach oraz gruntach domów prywatnych i przedsiębiorstw coraz częściej, a ich widok nikogo już nie dziwi. Wynika to również z ich zalet, które doceniają także osoby do niedawna zupełnie odsunięte od tematu OZE – Odnawialnych Źródeł Energii. Jak wykorzystać fotowoltaikę w Chojnicach? Jest na to kilka ciekawych sposobów.

  • Ładowanie samochodów elektrycznych – elektryfikacja transportu bliskiego i dalekiego staje się coraz bardziej zauważalna. W autach prywatnych zasilanych energią skumulowaną w akumulatorach poruszamy się do pracy, a pojazdami elektrycznymi o skonkretyzowanym zastosowaniu, np. sprzętem do transportu bliskiego – zmieniamy pozycję np. ciężkich ładunków w hali magazynowej. Tak czy inaczej, jedynym kosztem użytkowania tego typu pojazdów jest energia elektryczna, która powoli, lecz sukcesywnie, kosztowo dobija do ceny standardowych paliw. Fotowoltaika w Chojnicach stanowi wówczas doskonały wybór, gdyż ogranicza koszty w zasadzie do minimum.
  • Ogrzewanie – urządzenia i instalacje przeznaczone do ogrzewania domów czy pomieszczeń firmowych są dość kosztowne, podobnie jak ich eksploatacja. Dzięki zastosowaniu instalacji PV można obniżyć koszty niemal do zera, przy prawidłowo zaplanowanym zapotrzebowaniu energetycznym danego obiektu. Szczególnie dużo prądu pobierają pompy ciepła – to właśnie one generują najwięcej kosztów związanych z ogrzewaniem i ograniczają wszelkie zalety płynące z tak efektywnego sposobu ogrzewania CWU i CO.
  • Uniezależnienie się od zakładu energetycznego – sieć energetyczna wymaga modernizacji. Niestety jest to trudne, gdyż związane z tym koszty oraz problemy natury logistycznej w zasadzie uniemożliwiają przeprowadzenia tego zadania w sposób płynny i niezbyt uciążliwy. Instalacja PV pozwala na częściowe lub całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu.

Zalet jest znacznie więcej – wszystkie zależą tak naprawdę od specyfiki danego przedsiębiorstwa czy poboru prądu w obrębie danego prywatnego gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolniczego czy obiektu użyteczności publicznej.

Czy panele fotowoltaiczne mają sens w domu i w firmie?

Zdecydowanie tak! Montaż instalacji fotowoltaicznej opłaca się w zasadzie wszędzie. Wiele osób błędnie zakłada, że jest odwrotnie – że instalacja zwróci się po pewnym czasie głównie w domu. W rzeczywistości zwróci się ona również w przedsiębiorstwach pobierających w trakcie pracy duże ilości prądu. Dzięki temu można również obniżyć cenę produkcji danego towaru do bardzo niskich wartości (ponieważ kwota wykorzystania energii ulegnie zmniejszeniu) i konkurować z innymi, czasami nawet znacznie większymi markami.

Jak panele fotowoltaiczne wpływają na środowisko?

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest dla wielu osób również sposobem na dbanie o środowisko. Szczególnie destrukcyjnie działa na nie uzyskiwanie prądu poprzez spalanie węgla, czyli w Polsce najpopularniejszą formę produkcji energii elektrycznej. Instalacja PV redukuje wykorzystanie prądu od dystrybutora w zasadzie do zera w przypadku instalacji typu off-grid lub częściowo w przypadku instalacji on-grid.

Instalacja fotowoltaiczna – zleć nam jej montaż!

W naszej firmie instalacje PV po prostu się opłacają – zapewniamy korzystną wycenę, błyskawiczną realizację, krótkie terminy oraz doskonałą jakość obsługi klienta. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań, chętnie na nie odpowiemy mailowo lub telefonicznie, zawsze jednak zgodnie z prawdą i ze stanem faktycznym.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.