Fotowoltaika Rumia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rumia

Zlokalizowana w województwie pomorskim Rumia to jedno z wielu miast, które odkryły potencjał drzemiący w fotowoltaice. Utwierdzamy się w tym przekonaniu każdego dnia, działając dla zleceniodawców, którzy zdecydowali się na montaż paneli słonecznych, aby zapomnieć o podwyżkach cen prądu. I Ty dołącz do oszczędzających i dbających o środowisko osób, korzystając z naszych usług. Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia oferty.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rumia

Panele fotowoltaiczne – inwestycja, na którą warto się zdecydować

Zauważasz, że fotowoltaika w pomorskim staje się coraz popularniejsza? Widzisz, że na to rozwiązanie stawiają także mieszkańcy Rumii? Również Ty chcesz założyć instalację fotowoltaiczną, ale martwisz się o koszty takiej inwestycji? Czas rozwiać Twoje wątpliwości! Po pierwsze ceny paneli słonecznych są przystępne – instalacje fotowoltaiczne dla domu wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Montaż paneli dla standardowego gospodarstwa domowego to bowiem wydatek na poziomie co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Kolejną kwestią przemawiającą za opłacalnością kupna systemów solarnych są dotacje, jakie można uzyskać od państwa lub samorządu w Rumii. Dofinansowanie to szansa na znaczenie ograniczenie wydatków i gwarancja, że zainwestowane środki zwrócą się jeszcze szybciej. 

W skład naszych kompleksowych usług wchodzą także czynności formalne wykonywane w imieniu klienta, którego celem jest pozyskanie dofinansowania do fotowoltaiki opiewającego na jak największą kwotę. Koronnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z oferty jest natomiast to, jak działa fotowoltaika. Chodzi oczywiście o produkcję całkowicie darmowego prądu przez solidne i wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne, które wykazują długą żywotność. W obliczu rosnących cen za energię i obserwowanych zawirowań na światowych rynkach energetycznych trzeba przyznać, że maksymalne ograniczenie korzystania z usług publicznych dostawców to działanie w pełni odpowiedzialne i opłacalne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Rumii

Szybki zwrot inwestycji, darmowy prąd i postępowanie w zgodzie z polityką odchodzenia od nieodnawialnych źródeł energii to nie wszystko. Równie ważna jest przecież ekologia i fakt, iż fotowoltaika w żaden sposób nie obciąża naturalnego środowiska. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc cieszyć się z oszczędności i nie przykładać ręki do szkodzenia atmosferze. 

Rumia to miasto, w którym działa wiele firm, ale jeśli chcesz mieć pewność, że montaż paneli słonecznych przebiegnie sprawnie i zakończy się terminowym oddaniem wydajnej instalacji fotowoltaicznej gotowej do użytku, skorzystaj z naszego wsparcia. Niezależnie od tego, czy wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, czy działamy na zlecenie osób indywidualnych, oferujemy w pełni kompleksowe i profesjonalne usługi. Zajmujemy się wszystkim, co związane z inwestycją w ogniwa fotowoltaiczne i pozyskiwaniem dotacji, dzięki czemu klienci mogą skupić się na tym, co dla nich ważne, wiedząc, że montaż systemu solarnego zlecili doświadczonym profesjonalistom.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.