Fotowoltaika Rumia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rumia

Zlokalizowana w województwie pomorskim Rumia to jedno z wielu miast, które odkryły potencjał drzemiący w fotowoltaice. Utwierdzamy się w tym przekonaniu każdego dnia, działając dla zleceniodawców, którzy zdecydowali się na montaż paneli słonecznych, aby zapomnieć o podwyżkach cen prądu. I Ty dołącz do oszczędzających i dbających o środowisko osób, korzystając z naszych usług. Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia oferty.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rumia

Panele fotowoltaiczne – inwestycja, na którą warto się zdecydować

Zauważasz, że fotowoltaika w pomorskim staje się coraz popularniejsza? Widzisz, że na to rozwiązanie stawiają także mieszkańcy Rumii? Również Ty chcesz założyć instalację fotowoltaiczną, ale martwisz się o koszty takiej inwestycji? Czas rozwiać Twoje wątpliwości! Po pierwsze ceny paneli słonecznych są przystępne – instalacje fotowoltaiczne dla domu wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Montaż paneli dla standardowego gospodarstwa domowego to bowiem wydatek na poziomie co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Kolejną kwestią przemawiającą za opłacalnością kupna systemów solarnych są dotacje, jakie można uzyskać od państwa lub samorządu w Rumii. Dofinansowanie to szansa na znaczenie ograniczenie wydatków i gwarancja, że zainwestowane środki zwrócą się jeszcze szybciej. 

W skład naszych kompleksowych usług wchodzą także czynności formalne wykonywane w imieniu klienta, którego celem jest pozyskanie dofinansowania do fotowoltaiki opiewającego na jak największą kwotę. Koronnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z oferty jest natomiast to, jak działa fotowoltaika. Chodzi oczywiście o produkcję całkowicie darmowego prądu przez solidne i wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne, które wykazują długą żywotność. W obliczu rosnących cen za energię i obserwowanych zawirowań na światowych rynkach energetycznych trzeba przyznać, że maksymalne ograniczenie korzystania z usług publicznych dostawców to działanie w pełni odpowiedzialne i opłacalne.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Rumii

Szybki zwrot inwestycji, darmowy prąd i postępowanie w zgodzie z polityką odchodzenia od nieodnawialnych źródeł energii to nie wszystko. Równie ważna jest przecież ekologia i fakt, iż fotowoltaika w żaden sposób nie obciąża naturalnego środowiska. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc cieszyć się z oszczędności i nie przykładać ręki do szkodzenia atmosferze. 

Rumia to miasto, w którym działa wiele firm, ale jeśli chcesz mieć pewność, że montaż paneli słonecznych przebiegnie sprawnie i zakończy się terminowym oddaniem wydajnej instalacji fotowoltaicznej gotowej do użytku, skorzystaj z naszego wsparcia. Niezależnie od tego, czy wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, czy działamy na zlecenie osób indywidualnych, oferujemy w pełni kompleksowe i profesjonalne usługi. Zajmujemy się wszystkim, co związane z inwestycją w ogniwa fotowoltaiczne i pozyskiwaniem dotacji, dzięki czemu klienci mogą skupić się na tym, co dla nich ważne, wiedząc, że montaż systemu solarnego zlecili doświadczonym profesjonalistom.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – to ma sens!

Instalacje fotowoltaiczne są widokiem coraz częstszym, głównie za sprawą naszej firmy Polenergia. Na rynku PV istniejemy już od lat – nieustannie wprowadzamy instalacje o różnej mocy do domowych wnętrz, firmowych obiektów, a nawet do hal magazynowych czy linii produkcyjnych. Wyznaczamy na rynku trendy jakościowe oraz wizerunkowe, a także podnosimy standardy, które dzięki nam z roku na rok wzrastają. W efekcie na panele fotowoltaiczne może pozwolić sobie coraz więcej osób, gdyż dzięki nam:

  • Obniżyła się ich cena – obecnie instalacje fotowoltaiczne nie są już tak kosztowne, jak jeszcze do niedawna. Wynika to głównie z coraz silniejszej konkurencji, którą zostawiliśmy w tyle wiele lat temu, również w kwestii kosztów zainstalowania fotowoltaiki oraz jej bieżącej eksploatacji.
  • Zwiększyła się ich dostępność – obecnie produkowane panele słoneczne można uznać za odpowiedź na oczekiwania klientów, również w kwestii dostępności. Przede wszystkim na rynku znajduje się znacznie więcej producentów niż jeszcze do niedawna, dzięki czemu rośnie także konkurencja, a tym samym spadają ceny.
  • Poprawiła się jakość instalacji – panele słoneczne do niedawna instalowano na standardowych uchwytach montażowych używanych w wielu gospodarstwach domowych jako elementy mocujące zwykły sprzęt domowy. Aktualnie jest inaczej – panele są mocowane do gruntu lub dachu za pomocą specjalnych i bardzo mocnych konstrukcji wsporczych, odpornych na działanie większości trudnych warunków atmosferycznych, w tym na deszcz, śnieg, mróz czy silne powiewy wiatru.

W efekcie nasze panele wykorzystują właściciele gospodarstw domowych, firm oraz zarządcy całych osiedli czy obiektów użyteczności publicznej. Wynika to głównie z doskonałej ceny naszych usług oraz ich ponadprzeciętnej jakości, dzięki której na rynku stanowimy jednostkę, która nie kroczy po utartych ścieżkach, tylko wyznacza je na nowo.

Czy panele fotowoltaiczne są trudne w instalacji?

Zdecydowanie tak. Obecnie ze względu na duże skomplikowanie techniczne, rygorystyczne wymagania względem rodzaju użytych materiałów, a także delikatne odbiorników prądu, do montażu instalacji fotowoltaicznej trzeba mieć odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę. Niestety jej zdobycie wymaga ogromnego doświadczenia na rynku, które to posiadamy wyłącznie my – firma Polenergia – dla której nie istnieją żadne półśrodki i kompromisy.

Montaż w województwie pomorskim realizujemy przy udziale najnowocześniejszych narzędzi oraz wykorzystując specjalistyczne okablowanie czy konstrukcje wsporcze. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, choć oczywiście precyzyjnie dostosowane do oczekiwań wybranego inwestora. Dzięki temu nasze realizacje są doskonale wykonane i dopracowane w najmniejszych możliwych szczegółach.

Odnawialne źródła energii to przyszłość

Energię elektryczną powstałą dzięki fotowoltaice można zużyć na wiele różnych sposobów. Może ona zasilać pompę ciepła czy klimatyzację, podczas gdy u innych osób mieszkających w Rumii – np. prywatne warsztaty. U jeszcze innych jest sposobem zmniejszenia kosztów bieżących prowadzenia własnej firmy.

OZE – Odnawialne Źródła Energii – to jednak nie tylko duża oszczędność, lecz także skuteczna ochrona całej planety. Prąd pochodzący od dystrybutora powstaje w Polsce przez spalanie węgla, które nie pozostaje bez wpływu na stan globu. To problem zaczynający być odczuwany obecnie, lecz bardzo groźny w skutkach dla kolejnych pokoleń. Eksploatowanie prądu płynącego w gniazdkach elektrycznych przyczynia się do jego pogłębienia.

Panele słoneczne – zleć ich montaż firmie Polenergia

W naszej firmie pracują najlepsi inżynierowie w kraju, specjaliści i fachowcy, którzy wspólnie opracowują najlepsze rozwiązania dla każdego klienta. Stań się jednym z nich i skorzystaj z błyskawicznej wyceny oraz dogodnego terminu. W razie pytań zadzwoń do nas już dziś lub napisz – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące samego procesu instalacji, a także zalet, które się z nią wiążą.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.