Fotowoltaika Gdynia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gdynia

Jedyną sensowną alternatywą dla już odczuwalnych, a wciąż zapowiadanych podwyżek cen prądu jest montaż instalacji fotowoltaicznej, która umożliwi Ci korzystanie z całkowicie bezpłatnej i ekologicznie pozyskiwanej energii elektrycznej. Jeśli więc chcesz zacząć oszczędzać i przy okazji chronić środowisko, skorzystaj z usług naszej firmy i dołącz do grona zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Twoje wymagania, ponieważ działamy w oparciu o sprawdzone procedury i posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gdynia

Panele fotowoltaiczne – ekologiczny sposób na skuteczne oszczędzanie

Rosnące ceny za prąd spędzają sen z powiek wielu mieszkańcom Gdyni i okolic. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – jest nim fotowoltaika. Technologia ta stała się bardzo popularna, gdyż pozwala na uniezależnienie się od nagłych podwyżek i korzystanie z ekologicznej, darmowej energii z promieniowania słonecznego. Zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika i czy to rozwiązanie dla Ciebie? Sekret tkwi w specjalistycznie zaprojektowanych ogniwach fotowoltaicznych, które absorbują promienie słoneczne, a następnie, dzięki zachodzącym na ich powierzchni procesom, przetwarzają je na zieloną energię.

Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla profesjonalistów, którzy zadbają o optymalny dobór komponentów, najkorzystniejszą lokalizację systemu i fachowy projekt. Dlatego jeśli poszukujesz w Gdyni zaufanych i doświadczonych na tym polu fachowców, zapraszamy do współpracy. Wsłuchawszy się w potrzeby klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje konsultacje z doświadczonymi fachowcami, doradztwo i wsparcie w zakresie projektowym oraz realizacyjnym.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli słonecznych w Gdyni – wsparcie dla mieszkańców i firm

Jeśli jesteś o krok od podjęcia decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych, ale wahasz się, ponieważ nie wiesz, czy Twoje środki finansowe okażą się wystarczające, mamy dobrą wiadomość. Otóż fotowoltaika w Pomorskiem stała się obecnie powszechną, a co za tym idzie, znajdującą się w zasięgu cenowym wielu osób technologią. Co więcej, do proekologicznych inwestycji zachęcają także instytucje państwowe, oferując obywatelom dopłaty do fotowoltaiki. Uzyskane dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla domu znacząco ograniczy koszty, jakie przyjdzie Ci ponieść, więc to doskonały moment, żeby zainwestować w tę przyszłościową technologię. Tym bardziej, że oferujemy kompleksowe pośrednictwo i pomoc w złożeniu wniosku o dotację.

Łącząc wyżej wspomniane fakty z atrakcyjnymi warunkami finansowymi proponowanymi przez Polenergia Fotowoltaika, środki włożone w budowę instalacji fotowoltaicznej bardzo szybko się zwrócą. Korzyści płynące z tego rozwiązania dostrzegają także przedsiębiorstwa, którym również proponujemy nasze usługi. Instalacje fotowoltaiczne dla firm cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ każdy przedsiębiorca pragnie rozsądnie oszczędzać. A właśnie to umożliwia samodzielne wytwarzanie przyjaznej środowisku energii, która pozwala cieszyć się niezależnością od zewnętrznych dostawców.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.