Fotowoltaika Gdynia

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gdynia

Jedyną sensowną alternatywą dla już odczuwalnych, a wciąż zapowiadanych podwyżek cen prądu jest montaż instalacji fotowoltaicznej, która umożliwi Ci korzystanie z całkowicie bezpłatnej i ekologicznie pozyskiwanej energii elektrycznej. Jeśli więc chcesz zacząć oszczędzać i przy okazji chronić środowisko, skorzystaj z usług naszej firmy i dołącz do grona zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Twoje wymagania, ponieważ działamy w oparciu o sprawdzone procedury i posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gdynia

Panele fotowoltaiczne – ekologiczny sposób na skuteczne oszczędzanie

Rosnące ceny za prąd spędzają sen z powiek wielu mieszkańcom Gdyni i okolic. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – jest nim fotowoltaika. Technologia ta stała się bardzo popularna, gdyż pozwala na uniezależnienie się od nagłych podwyżek i korzystanie z ekologicznej, darmowej energii z promieniowania słonecznego. Zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika i czy to rozwiązanie dla Ciebie? Sekret tkwi w specjalistycznie zaprojektowanych ogniwach fotowoltaicznych, które absorbują promienie słoneczne, a następnie, dzięki zachodzącym na ich powierzchni procesom, przetwarzają je na zieloną energię.

Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla profesjonalistów, którzy zadbają o optymalny dobór komponentów, najkorzystniejszą lokalizację systemu i fachowy projekt. Dlatego jeśli poszukujesz w Gdyni zaufanych i doświadczonych na tym polu fachowców, zapraszamy do współpracy. Wsłuchawszy się w potrzeby klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje konsultacje z doświadczonymi fachowcami, doradztwo i wsparcie w zakresie projektowym oraz realizacyjnym.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli słonecznych w Gdyni – wsparcie dla mieszkańców i firm

Jeśli jesteś o krok od podjęcia decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych, ale wahasz się, ponieważ nie wiesz, czy Twoje środki finansowe okażą się wystarczające, mamy dobrą wiadomość. Otóż fotowoltaika w Pomorskiem stała się obecnie powszechną, a co za tym idzie, znajdującą się w zasięgu cenowym wielu osób technologią. Co więcej, do proekologicznych inwestycji zachęcają także instytucje państwowe, oferując obywatelom dopłaty do fotowoltaiki. Uzyskane dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla domu znacząco ograniczy koszty, jakie przyjdzie Ci ponieść, więc to doskonały moment, żeby zainwestować w tę przyszłościową technologię. Tym bardziej, że oferujemy kompleksowe pośrednictwo i pomoc w złożeniu wniosku o dotację.

Łącząc wyżej wspomniane fakty z atrakcyjnymi warunkami finansowymi proponowanymi przez Polenergia Fotowoltaika, środki włożone w budowę instalacji fotowoltaicznej bardzo szybko się zwrócą. Korzyści płynące z tego rozwiązania dostrzegają także przedsiębiorstwa, którym również proponujemy nasze usługi. Instalacje fotowoltaiczne dla firm cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ każdy przedsiębiorca pragnie rozsądnie oszczędzać. A właśnie to umożliwia samodzielne wytwarzanie przyjaznej środowisku energii, która pozwala cieszyć się niezależnością od zewnętrznych dostawców.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak dobrze wykorzystać panele fotowoltaiczne?

Z wielu zalet instalacji fotowoltaicznej korzystają zarówno klienci prywatni, w tym właściciele domów jednorodzinnych oraz gospodarstw rolniczych, jak i przedsiębiorcy. Wszystkich łączy przede wszystkim znajomość zalet wynikających z instalacji PV, a należy do nich:

  • Możliwość znacznego obniżenia bieżących kosztów eksploatacyjnych – dla prywatnych domów oraz firm cena energii ma ogromne znaczenie i fakt ten nie powinien dziwić. Prąd jest coraz droższy i nie zanosi się na to, aby ten trend się w jakikolwiek sposób uspokoił. Ma na to wpływ zarówno światowa, jak i nasza krajowa gospodarka, przez co każdego roku z całą pewnością podwyżki nie ominą nikogo z nas. Warto tym samym postawić na odnawialne źródła energii, które są w zasadzie zupełnie darmowe, poza oczywiście kosztami instalacji.
  • Bycie na bieżąco z technologią – instalacja fotowoltaiczna to w naszym kraju w dalszym ciągu pewna interesująca nowość. Z tego względu część osób traktuje ją jako nowinkę technologiczną, którą chce wdrożyć także do swojego gospodarstwa domowego. Nie ma w tym nic dziwnego – panele fotowoltaiczne są intrygującym zespołem wielu ściśle współpracujących ze sobą urządzeń, które w rezultacie generują prąd zmienny, przeznaczony do zasilenia domowych i firmowych odbiorników prądu.
  • Ekologia – obecnie coraz więcej prosumentów traktuje panele fotowoltaiczne jako próbę odejścia od nieekologicznego pozyskiwania energii elektrycznej przez państwowe zakłady. Spalanie węgla, czyli podstawowego zasobu naturalnego na świecie, stanowi jeden z niewielu czynników wpływających na stan naszej planety w aż tak dużym stopniu. Warto to ograniczyć i rozpocząć korzystanie z energii elektrycznej wyprodukowanej przez promienie słoneczne padające wprost na ogniwa.

Czy w obecnych czasach instalacja fotowoltaiczna ma sens?

Zdecydowanie tak! Ceny prądu rosną nawet nie z roku na rok, a z miesiąca na miesiąc, przez co wiele osób mimo dużych chęci nie jest w stanie dopracować swojego domowego lub firmowego budżetu do wahań na rynku energetycznym. Z tego względu profesjonalny montaż fotowoltaiki w Gdyni się po prostu opłaca, i to niezależnie od tego, do jakich prac zostanie wykorzystana.

Czy instalacje fotowoltaiczne są skomplikowane?

Zdecydowanie tak. Na prawidłowo zaplanowaną instalację PV składa się bardzo wiele urządzeń, od których jakości zależy także efektywność pracy. Są to falowniki, zmieniające prąd stały w zmienny, konstrukcje wsporcze podtrzymujące całą instalację we właściwej pozycji, a także pojedyncze ogniwa, w których zachodzi zjawisko fotowoltaiczne. Dobra instalacja jest tak trwała, jak jej najsłabszy podzespół, dlatego też w naszej firmie na terenie Gdyni oraz innych Polskich miast, stawiamy wyłącznie na urządzenia najlepszych firm z całego świata.

Instalacje fotowoltaiczne – zleć je nam!

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, projektujemy instalacje i wdrażamy je w miejsce docelowe – zawsze w czasie zgodnym z zamówieniem i w sposób, który z całą pewnością spełni wszelkie oczekiwania. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy ciągle zyskują nową wiedzę, a także na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki ze świata PV. Skorzystaj z naszej wiedzy i zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.