Fotowoltaika Stalowa Wola

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Stalowa Wola

Widząc galopującą inflację, którą napędzają m.in. ceny energii, szukasz wszelkich sposobów na ograniczenie jej wpływu na Twój portfel? Jeśli chcesz oszczędzić dziesiątki tysięcy złotych i uniezależnić się od wciąż rosnących kosztów prądu, postaw na fotowoltaikę. W Stalowej Woli jej montaż od A do Z możesz powierzyć naszej firmie. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Stalowa Wola

Niższe rachunki za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej

Skoro ceny prądu wciąż wzrastają, logiczny jest wniosek, że należy ograniczyć jego zużycie. Czy to jednak możliwe w sytuacji, gdy większość urządzeń w domu czy firmie jest zasilana elektrycznie? Odpowiedź nasuwa się sama: nie. Da się natomiast zmniejszyć ilości energii pozyskiwanej z kosztownej sieci centralnej przy nieograniczeniu zużycia – właśnie na to pozwala fotowoltaika. Montaż ogniw słonecznych na dachu budynku lub gruncie to szansa na rachunki za prąd niższe nawet o 90%!

Zaoszczędzenie każdej kilowatogodziny energii od zewnętrznego dostawcy oznacza niższy rachunek za energię. A że instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm czy placówek użytku publicznego stanowią własne źródło elektryczności, dzięki nim można w ograniczonym zakresie poobierać ją z sieci. Warunkiem jest jednak właściwy, zgodny z najlepszymi standardami montaż modułów słonecznych. Komu go powierzyć w Stalowej Woli? Odpowiedź brzmi: zespołowi Polenergia Fotowoltaika.

Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy wiedzą jak działa fotowoltaika zarówno w teorii, jak i przede wszystkim w praktyce. Zakładamy panele w dowolnego rodzaju nieruchomościach, w przypadku których jest to możliwe. Doradzamy odpowiednie technologie, sugerujemy optymalne rozwiązania, projektujemy i kompleksowo montujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, szkół, szpitali czy urzędów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne kompetencje, fachowa wiedza i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na wykonywanie systemów fotowoltaicznych na najwyższym poziomie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki według najlepszych standardów

Z pewnością zależy Ci na tym, żeby Twoja fotowoltaika działała niezawodnie, trwale i wydajnie. Właśnie takie rezultaty zapewnia współpraca z naszą firmą – dobieramy urządzenia i tworzymy projekty w taki sposób, aby moduły słoneczne pracował maksymalnie wydajnie, a zarazem były dopasowane do charakterystyki nieruchomości. W tym celu przeprowadzamy jej analizę i badamy zapotrzebowanie energetyczne. Otrzymane wyniki dają możliwość wskazania najlepszych w Twoim przypadku i konkurencyjnych pod względem ceny komponentów systemu.

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie, dzięki któremu fotowoltaika w Podkarpackiem może być tańsza nawet o kilkadziesiąt procent, również możemy Ci pomoc. Pozyskując dotacje, obniżasz koszt inwestycji, jednak musisz przygotować odpowiednie wnioski i skompletować wymaganą dokumentację. Ponieważ dla wielu osób to kłopotliwe, oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania na małe i duże zestawy fotowoltaiczne dla osób prywatnych, firm, instytucji oraz rolników ze Stalowej Woli i okolic. Zajmujemy się także pośrednictwem we wnioskowaniu o kredyty bankowe na montaż ogniw słonecznych. Zapraszamy do kontaktu i owocnej, korzystnej współpracy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy instalacja fotowoltaiczna cechuje się wysoką trwałością?

Panele fotowoltaiczne wcale nie muszą już się wiązać z dużymi wydatkami oraz ogromnymi trudnościami związanymi z bieżącą eksploatacją. Do całkiem niedawna instalacje fotowoltaiczne można było uznać za nowinkę techniczną, która miała pewne bolączki wieku dziecięcego. Do trudności należało przede wszystkim trudne użytkowanie, wiele niebezpieczeństw dla prosumentów, a także bardzo wysoka cena, przez którą na własną instalację mogła sobie pozwolić jedynie garść najlepiej sytuowanych osób. Teraz jest inaczej – panele fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze i to również wśród klientów, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić bez finansowego wsparcia. O to na szczęście nie jest tak trudno, gdyż na rynku znajdziemy mnóstwo programów i dofinansowań – zarówno rządowych, jak i pozarządowych, które znacznie zmniejszają finansowe obciążenie dla osób prywatnych oraz firm. W naszej firmie z chęcią przeprowadzimy Cię przez proces uzyskania dofinansowania na montaż paneli fotowoltaicznych w Stalowej Woli, przekażemy na ten temat mnóstwo istotnych informacji prawnych i technicznych, a także odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem odpowiedniego programu.

Obecnie montaż instalacji fotowoltaicznej jest coraz bardziej opłacalny i to nie tylko ze względu na wysokie oszczędności, lecz także z powodu trwałości. W naszej firmie Polenergia dbamy o tę kwestię jak mało kto. Do całego procesu używamy wyłącznie specjalistycznych urządzeń, narzędzi i materiałów, które bez większego problemu wytrzymają nawet najdłuższą próbę czasu. Konstrukcje wsporcze są mocne i stabilnie osadzone na podłożu, podobnie jak same ogniwa, które są zabezpieczone przed ich upadkiem nawet w razie intensywnych wiatrów. 

Jak eksploatować panele fotowoltaiczne w firmie?

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Stalowej Woli przez naszą firmę Polenergia to proces, który realizujemy już od wielu lat i osiągnęliśmy na tym polu w zasadzie wszystko – od doświadczenia, aż na dostępie do wyselekcjonowanych podzespołów kończąc. W efekcie nasze instalacje można z łatwością zastosować nawet w przypadku dużych przedsiębiorstw pobierających w trakcie swojej pracy ogromne ilości energii. Jakie zalety dają takie instalacje fotowoltaiczne w Stalowej Woli dla przedsiębiorcy? Jest ich całe mnóstwo:

  • lepsza konkurencyjność,
  • niższe ceny eksploatacji firmowych odbiorników elektrycznych,
  • działanie proekologiczne,
  • lepsza ocena firmy w oczach klientów, którzy zwracają uwagę na stan naszej planety.

W efekcie montując instalację fotowoltaiczną w swojej firmie możesz tylko zyskać – nigdy stracić. Istotne jest jednak to, komu powierzysz jej wykonanie. W naszej firmie cały proces montażu przeprowadzamy tak szybko, jak to możliwe, zawsze zgodnie z uzgodnionym terminem i w sposób zgodny z oczekiwaniami współczesnych klientów.

Jak zużywać energię elektryczną PV w domu?

Na instalację PV w prywatnych domach pozwala sobie coraz więcej osób. Początkowo instalacje były dostępne wyłącznie dla osób wysoko sytuowanych oraz wielbicieli najnowszej technologii. Teraz jednak charakterystyczne, czarne i połyskujące w świetle ogniwa fotowoltaiczne spotykane są na dachach prywatnych gospodarstw domowych coraz częściej – i to nie tylko w przypadku dużych miast oraz aglomeracji, lecz także w małych miasteczkach, gdzie mimo ich niedługiej historii nie wywołują już objawów zdziwienia.

Energię uzyskaną dzięki eksploatacji instalacji fotowoltaicznej w prywatnym domu można wykorzystać na wiele bardzo ciekawych sposobów. Przede wszystkim możesz za jej pomocą zasilić domowe urządzenia elektryczne, w tym AGD i RTV, a także elektronarzędzia, oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne czy napęd bramy elektrycznej. To dobra forma oszczędzania funduszy, gdyż energia uzyskana dzięki fotowoltaice jest w zasadzie darmowa. O jeszcze większych oszczędnościach mogą myśleć właściciele pomp ciepła, ogrzewania elektrycznego oraz klimatyzacji, dla których koszt energii elektrycznej stanowił podstawę miesięcznych rachunków.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.