Fotowoltaika Stalowa Wola

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Stalowa Wola

Widząc galopującą inflację, którą napędzają m.in. ceny energii, szukasz wszelkich sposobów na ograniczenie jej wpływu na Twój portfel? Jeśli chcesz oszczędzić dziesiątki tysięcy złotych i uniezależnić się od wciąż rosnących kosztów prądu, postaw na fotowoltaikę. W Stalowej Woli jej montaż od A do Z możesz powierzyć naszej firmie. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Stalowa Wola

Niższe rachunki za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej

Skoro ceny prądu wciąż wzrastają, logiczny jest wniosek, że należy ograniczyć jego zużycie. Czy to jednak możliwe w sytuacji, gdy większość urządzeń w domu czy firmie jest zasilana elektrycznie? Odpowiedź nasuwa się sama: nie. Da się natomiast zmniejszyć ilości energii pozyskiwanej z kosztownej sieci centralnej przy nieograniczeniu zużycia – właśnie na to pozwala fotowoltaika. Montaż ogniw słonecznych na dachu budynku lub gruncie to szansa na rachunki za prąd niższe nawet o 90%!

Zaoszczędzenie każdej kilowatogodziny energii od zewnętrznego dostawcy oznacza niższy rachunek za energię. A że instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm czy placówek użytku publicznego stanowią własne źródło elektryczności, dzięki nim można w ograniczonym zakresie poobierać ją z sieci. Warunkiem jest jednak właściwy, zgodny z najlepszymi standardami montaż modułów słonecznych. Komu go powierzyć w Stalowej Woli? Odpowiedź brzmi: zespołowi Polenergia Fotowoltaika.

Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy wiedzą jak działa fotowoltaika zarówno w teorii, jak i przede wszystkim w praktyce. Zakładamy panele w dowolnego rodzaju nieruchomościach, w przypadku których jest to możliwe. Doradzamy odpowiednie technologie, sugerujemy optymalne rozwiązania, projektujemy i kompleksowo montujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, szkół, szpitali czy urzędów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne kompetencje, fachowa wiedza i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na wykonywanie systemów fotowoltaicznych na najwyższym poziomie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki według najlepszych standardów

Z pewnością zależy Ci na tym, żeby Twoja fotowoltaika działała niezawodnie, trwale i wydajnie. Właśnie takie rezultaty zapewnia współpraca z naszą firmą – dobieramy urządzenia i tworzymy projekty w taki sposób, aby moduły słoneczne pracował maksymalnie wydajnie, a zarazem były dopasowane do charakterystyki nieruchomości. W tym celu przeprowadzamy jej analizę i badamy zapotrzebowanie energetyczne. Otrzymane wyniki dają możliwość wskazania najlepszych w Twoim przypadku i konkurencyjnych pod względem ceny komponentów systemu.

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie, dzięki któremu fotowoltaika w Podkarpackiem może być tańsza nawet o kilkadziesiąt procent, również możemy Ci pomoc. Pozyskując dotacje, obniżasz koszt inwestycji, jednak musisz przygotować odpowiednie wnioski i skompletować wymaganą dokumentację. Ponieważ dla wielu osób to kłopotliwe, oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania na małe i duże zestawy fotowoltaiczne dla osób prywatnych, firm, instytucji oraz rolników ze Stalowej Woli i okolic. Zajmujemy się także pośrednictwem we wnioskowaniu o kredyty bankowe na montaż ogniw słonecznych. Zapraszamy do kontaktu i owocnej, korzystnej współpracy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.