Fotowoltaika Krosno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Krosno

Krosno i okolice należą do najbardziej nasłonecznionych regionów w kraju. Takie położenie sprawia, że szczególnie opłacalny staje się montaż instalacji fotowoltaicznej. Duża ilość promieniowania przekłada się na wysokie uzyski energii, jednak są one możliwe wyłącznie w przypadku profesjonalnie zaprojektowanych i założonych paneli słonecznych. Jeśli chcesz zlecić ich montaż, znajdujesz się we właściwym miejscu – skontaktuj się z nami, a zrealizujemy go dla Ciebie.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Krosno

Panele słoneczne na pokolenia

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, łatwo dojść do wniosku, że tam, gdzie panuje dobre nasłonecznienie, można oczekiwać dużej produkcji prądu z ogniw solarnych. I choć w całej Polsce warunki są odpowiednie pod tym kątem, na Podkarpaciu, w tym w Krośnie i okolicach, sytuacja wygląda szczególnie dobrze. Sam fakt nieco większych ilości promieniowania słonecznego to jednak za mało, żeby móc oczekiwać wydajnej i bezpiecznej instalacji fotowoltaicznej. Do tego potrzebny jest fachowy montaż, który możesz powierzyć naszej firmie.

Koszt założenia paneli słonecznych należy liczyć w dziesiątkach tysięcy złotych. Choć cena może się wydawać wysoka, profesjonalnie założone, wysokojakościowe ogniwa są opłacalną inwestycją, która zwraca się w ciągu 6-9 lat. To bardzo krótko, gdy weźmie się pod uwagę, że fotowoltaika działa z dużą wydajnością jeszcze przez kolejnych 15-25 lat, w trakcie których produkuje całkowicie darmowy prąd. Wymaga to jednak uzyskania optymalnych parametrów instalacji, czego warunkiem jest profesjonalny montaż, który w Krośnie możesz zlecić naszemu zespołowi.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Twoja fotowoltaika w dobrych rękach

Wiemy, że poszukujesz instalatorów, którzy zajmą się wszystkim, co niezbędne, a po wykonaniu prac oddadzą Ci gotowy do działania system solarny, dlatego właśnie tak prezentuje się nasza oferta. Obejmuje ona:

  • wykonanie projektu, w ramach którego ustalamy parametry ogniw słonecznych i pozostałych urządzeń wchodzących w skład instalacji,
  • realizację montażu i podłączenie wszystkich komponentów,
  • uruchomienie i konfigurację systemu.

Zakładamy i udostępniamy Ci instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, instytucji publicznej czy rolnika, które łączą w sobie wydajność i bezpieczeństwo. Proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty i rozwiązania technologiczne z najwyższej półki i zarazem w atrakcyjnej cenie, dlatego od lat ufają nam inwestorzy indywidualni i biznesowi z całej Polski, również z Krosna. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna fotowoltaika na Podkarpaciu i chcesz dołączyć do licznego grona naszych klientów, skontaktuj się i rozpocznij współpracę.

Pamiętaj, że poza projektem i montażem proponujemy także pomoc w dofinansowaniach. Nie wiesz, jak się o nie starać? Nie masz pojęcia, jaki program dotacji wybrać i jak spełnić jego warunki? Brak Ci czasu lub ochoty na załatwianie wszelkich formalności? Świetnie się składa, bo możemy zrobić to wszystko za Ciebie. Zakładamy i pozyskujemy dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych budynków w Krośnie i okolicach, więc jeśli chcesz zlecić to zadanie fachowcom, zadzwoń lub napisz do nas!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.