Fotowoltaika Ropczyce

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ropczyce

Oferujemy fotowoltaikę w Ropczycach i okolicach miasta – kompleksowo projektujemy, dostarczamy, montujemy i serwisujemy panele fotowoltaiczne. Pomagamy w pozyskaniu dotacji z dofinansowań publicznych, a zainteresowanym udzielamy wszystkich niezbędnych informacji, m.in. jaki jest koszt ogniw fotowoltaicznych, które mogą zagwarantować mniejsze wydatki na prąd w budynku domowym, firmowym lub gospodarczym.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ropczyce

Panele słoneczne w Ropczycach – to się opłaca!

Wieloletnie badania wykazały, że południowo-wschodnia część Polski jest najsilniej nasłoneczniona, a to sprawia, że fotowoltaika w podkarpackim cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów. Zarówno przydomowe instalacje, jak i duże farmy ogniw fotowoltaicznych albo fotowoltaika dla rolnika stanowią alternatywne źródło energii, co wpisuje się we współczesne trendy i odpowiada na wyzwania środowiskowe. Najbardziej odczuwalne są korzyści finansowe, ponieważ właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna w Ropczycach jest w stanie zapewnić bardzo dużą obniżkę wydatków na prąd.

Niejedno oferowane aktualnie dofinansowanie do fotowoltaiki zapewnia realne wsparcie w realizacji inwestycji, a więc zakup i montaż paneli słonecznych. Koszt instalacji fotowoltaicznej jest zatem niższy, a pełny zwrot nakładów następuje w jeszcze szybszym tempie, zazwyczaj po kilku, maksymalnie kilkunastu latach. Staje się on jeszcze dynamiczniejszy ze względu na stale rosnące ceny energii w Polsce, a poza tym system jest projektowany i wykonywany na całe dekady. To możliwe, bo nasza firma oferuje urządzenia z 25-letnią gwarancją uzysku, które są produkowane przez najbardziej renomowane marki na rynku.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ropczyce – fotowoltaika w kompleksowej usłudze

Jako Polenergia Fotowoltaika jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży, dlatego nasza oferta – np. fotowoltaika dla domu w Ropczycach – pozostaje tak konkurencyjna. Pierwszym krokiem jest zawsze bezpłatna konsultacja i omówienie najważniejszych kwestii, które nurtują Cię przed podjęciem decyzji o zakupie paneli fotowoltaicznych. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji, a także szacujemy wstępny koszt instalacji fotowoltaicznej w Twoim budynku. Ułatwia to nasz wygodny, intuicyjny kalkulator fotowoltaiczny dostępny na stronie. Precyzyjny audyt oraz wykonanie indywidualnego projektu to z kolei zadanie dla naszego doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu.

Gdy już wiesz, jakie są Twoje szczegółowe potrzeby energetyczne i które urządzenia spełniają Twoje oczekiwania, pomagamy we wszystkich kwestiach formalnych, m.in. w pozyskaniu dofinansowania, np. z dotacji Mój Prąd. Cena paneli słonecznych w Ropczycach jest przez to bardziej atrakcyjna, a my możemy skupić się na fachowym montażu zgodnie z najwyższymi standardami na rynku. Możesz na nas liczyć również po wykonaniu całej inwestycji, ponieważ zajmujemy się konserwacją i serwisem fotowoltaiki oraz zapewnimy naszym klientom zdalne wsparcie techniczne w praktycznie każdym momencie. Jeżeli zatem interesuje Cię wydajna fotowoltaika dla firm, gospodarstw rolnych czy domów w Ropczycach i na Podkarpaciu – wybierz nas, czyli Polenergię!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.