Fotowoltaika Rzeszów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rzeszów

Stolica innowacji – tak brzmi hasło promocyjne stolicy Podkarpacia, Rzeszowa. Wygląda na to, że jego mieszkańcy biorą sobie te słowa do serca, ponieważ coraz chętniej stawiają na nowoczesne i proekologiczne rozwiązania, czego dowodzi rosnąca popularność fotowoltaiki. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona osób cieszących się oszczędnościami i energetyczną niezależnością dzięki ogniwom słonecznym, zleć ich instalację naszej firmie.Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rzeszów

Rzeszów – panele fotowoltaiczne w dobrej cenie

Szukasz alternatywy dla energii pochodzącej z centralnej sieci, ponieważ rosnące ceny prądu coraz mocniej uderzają w Twój portfel? Rozwiązaniem problemu jest fotowoltaika. Dzięki innowacyjnym panelom słonecznym skutecznie uniezależnisz się od cen dyktowanych przez dostawców, a zaczniesz korzystać z całkowicie darmowej i przyjaznej środowisku energii. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a ponadto przysłużysz się naturze, nie przykładając ręki do emisji szkodliwych substancji powstających podczas spalania węgla. To jednak nie wszystkie korzyści, dla który warto zdecydować się na instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Z naszą pomocą możesz starać się o dofinansowanie do ogniw słonecznych, dzięki czemu ostateczne koszty inwestycji znacząco się zmniejszą. Jesteśmy firmą, która w Rzeszowie i okolicach oferuje wyjątkowo korzystne warunki i gwarantuje kompleksową pomoc. Zapewnimy wsparcie na etapie projektowym i podczas realizacji zlecenia, a jeśli sobie życzysz, pośredniczymy też w procesie pozyskiwania dopłaty do fotowoltaiki. Zapewniamy najwyższy poziom usług, terminowość i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo. Nikt przecież nie wymaga od Ciebie wiedzy o tym, jak działa fotowoltaika – wszystkim zajmuje się nasza firma, a Ty możesz oczekiwać na oddanie instalacji do użytku.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż jakościowych paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie

Województwo położone w południowo-wschodniej części Polski rozwija się prężnie na bardzo wielu płaszczyznach. Cały czas pojawiają się tu nowe przedsiębiorstwa i siedziby firm, do których również kierujemy naszą ofertę. Fotowoltaika na Podkarpaciu to wybór coraz większej liczby przedsiębiorstw stawiających na korzystne, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Jeśli i Tobie jako właścicielowi firmy zlokalizowanej w Rzeszowie lub w okolicach zależy na rozwoju i oszczędnościach, zachęcamy do nawiązania współpracy z Polenergia Fotowoltaika.

Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i wiedzą, ponieważ każdego dnia stawiamy nowe instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów. Nasze działania są w pełni transparentne i profesjonalne, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zarówno zlecenia dla małych domów jednorodzinnych, jak i dla wielkich przedsiębiorstw. Wybierając współpracę z Polenergia Fotowoltaika, masz pewność, że stawiasz na najlepsze panele słoneczne w dobrej cenie, a ponadto decydujesz się na wysokojakościowy montaż, który jest gwarancją prawidłowego i wydajnego działania systemu. W rezultacie koszt instalacji fotowoltaicznej bardzo szybko się zwraca, a Ty zaczynasz oszczędzać spore sumy pieniędzy, produkując własną zieloną energię.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.