Fotowoltaika Rzeszów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Rzeszów

Stolica innowacji – tak brzmi hasło promocyjne stolicy Podkarpacia, Rzeszowa. Wygląda na to, że jego mieszkańcy biorą sobie te słowa do serca, ponieważ coraz chętniej stawiają na nowoczesne i proekologiczne rozwiązania, czego dowodzi rosnąca popularność fotowoltaiki. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona osób cieszących się oszczędnościami i energetyczną niezależnością dzięki ogniwom słonecznym, zleć ich instalację naszej firmie.Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Rzeszów

Rzeszów – panele fotowoltaiczne w dobrej cenie

Szukasz alternatywy dla energii pochodzącej z centralnej sieci, ponieważ rosnące ceny prądu coraz mocniej uderzają w Twój portfel? Rozwiązaniem problemu jest fotowoltaika. Dzięki innowacyjnym panelom słonecznym skutecznie uniezależnisz się od cen dyktowanych przez dostawców, a zaczniesz korzystać z całkowicie darmowej i przyjaznej środowisku energii. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a ponadto przysłużysz się naturze, nie przykładając ręki do emisji szkodliwych substancji powstających podczas spalania węgla. To jednak nie wszystkie korzyści, dla który warto zdecydować się na instalacje fotowoltaiczne dla domu.

Z naszą pomocą możesz starać się o dofinansowanie do ogniw słonecznych, dzięki czemu ostateczne koszty inwestycji znacząco się zmniejszą. Jesteśmy firmą, która w Rzeszowie i okolicach oferuje wyjątkowo korzystne warunki i gwarantuje kompleksową pomoc. Zapewnimy wsparcie na etapie projektowym i podczas realizacji zlecenia, a jeśli sobie życzysz, pośredniczymy też w procesie pozyskiwania dopłaty do fotowoltaiki. Zapewniamy najwyższy poziom usług, terminowość i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz profesjonalne doradztwo. Nikt przecież nie wymaga od Ciebie wiedzy o tym, jak działa fotowoltaika – wszystkim zajmuje się nasza firma, a Ty możesz oczekiwać na oddanie instalacji do użytku.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż jakościowych paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie

Województwo położone w południowo-wschodniej części Polski rozwija się prężnie na bardzo wielu płaszczyznach. Cały czas pojawiają się tu nowe przedsiębiorstwa i siedziby firm, do których również kierujemy naszą ofertę. Fotowoltaika na Podkarpaciu to wybór coraz większej liczby przedsiębiorstw stawiających na korzystne, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Jeśli i Tobie jako właścicielowi firmy zlokalizowanej w Rzeszowie lub w okolicach zależy na rozwoju i oszczędnościach, zachęcamy do nawiązania współpracy z Polenergia Fotowoltaika.

Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i wiedzą, ponieważ każdego dnia stawiamy nowe instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów. Nasze działania są w pełni transparentne i profesjonalne, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zarówno zlecenia dla małych domów jednorodzinnych, jak i dla wielkich przedsiębiorstw. Wybierając współpracę z Polenergia Fotowoltaika, masz pewność, że stawiasz na najlepsze panele słoneczne w dobrej cenie, a ponadto decydujesz się na wysokojakościowy montaż, który jest gwarancją prawidłowego i wydajnego działania systemu. W rezultacie koszt instalacji fotowoltaicznej bardzo szybko się zwraca, a Ty zaczynasz oszczędzać spore sumy pieniędzy, produkując własną zieloną energię.


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Z czego składa się dobra instalacja fotowoltaiczna?

Dobra instalacja fotowoltaiczna to taka, która została dokładnie i precyzyjnie przemyślana w najmniejszych szczegółach jeszcze przed rozpoczęciem pracy nad jej wdrożeniem. Właśnie z tego względu każda instalacja fotowoltaiczna przygotowana przez naszą firmę opiera się o sprawdzone rozwiązania techniczne, które stanowią pewną gwarancją wszystkich usług realizowanych przez naszych fachowców. Podstawę stanowią oczywiście same panele fotowoltaiczne, dokładnie widoczne na dachach lub w ogrodach prywatnych i firmowych. Panele z kolei składają się z wielu pojedynczych ogniw, które to służą do przejmowania energii zamkniętej w promieniach słonecznych w celu wywołania zjawiska fotowoltaicznego. Urządzenia te wyglądają na delikatnie – to jednak tylko pozory. Instalacje fotowoltaiczne są odporne na praktycznie wszystkich warunki panujące w naszym kraju, w tym na intensywne opady deszczu, upały, mróz, śnieg czy nawet niewielkie gradobicie. Kolejnym elementem niezbędnym w każdej instalacji jest falownik, czyli inwerter, który służy do przekształcenia prądu stałego w zmienny. Proces ten pozwala na zasilenie tak powstałym prądem odbiorników domowych.

Czy montaż instalacji fotowoltaicznej jest skomplikowany?

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla naszej firmy stanowi codzienność, dlatego proces ten dopracowaliśmy dosłownie do perfekcji. Wykorzystujemy w nim wyłącznie wyselekcjonowane narzędzia, dzięki którym wszystkie montowane panele fotowoltaiczne są bezpieczne aż do czasu zakończenia wszystkich czynności. Ponadto nasi specjaliści, głównie dzięki ponadprzeciętnej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, są niezwykle precyzyjni i znajdą doskonale każdą pułapkę, która może w efekcie wpłynąć negatywnie na wytrzymałość całej konstrukcji. Montaż paneli fotowoltaicznych przebiega zawsze zgodnie z planem – rzadko we współczesnym budownictwie jest cokolwiek, co mogłoby zaskoczyć naszych monterów w trakcie pracy. Ponadto, co bardzo istotne w kwestii trwałości całego systemu, jest kwestia wytrzymałości. Wszystkie elementy, wsporniki, śruby i wkręty, są zawsze dostosowane do danej wagi oraz przeciążeń wynikających z działania trudnych warunków atmosferycznych.

Jak wykorzystać energię elektryczną – instalacje fotowoltaiczne w praktyce

Fotowoltaika w Rzeszowie otwiera wiele nowych możliwości. Energię o napięciu zmiennym można wykorzystać na wiele przeróżnych sposobów. Większość osób wydatkuje ją do zasilania domowych odbiorników prądu, w tym lodówek, komputerów czy oświetlenia. Fotowoltaika w Rzeszowie może mieć jednak jeszcze istotniejsze zadanie – zasilanie pomp ciepła lub innych urządzeń pobierających bardzo duże ilości energii, takich jak np. stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Zastosowanie instalacji PV w powyższych celach ma szczególnie duży wpływ na koszty ponoszone przez gospodarstwo domowe na energię elektryczną z sieci. Zaufaj nam – skontaktuj się tak szybko, jak to możliwe i ustal wraz z naszymi pracownikami najważniejsze informacje dotyczące całego procesu.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.