Fotowoltaika Sanok

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sanok

Świecące nad Sanem Słońce pozwala rozkoszować się okolicznymi krajobrazami, jednak emitowanie przez nie promieniowanie da się wykorzystać również w inny, czysto użyteczny sposób. Wysoki poziom nasłonecznienia powoduje, że panele fotowoltaiczne w Sanoku mogą pracować z wysoką efektywnością, produkując duże ilości energii. Jeśli również Ty chcesz skorzystać z szansy na tani prąd, jaką dają ogniwa solarne, zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sanok

Fotowoltaika – słoneczny potencjał z myślą o tanim prądzie

Od wieków ludzie widzieli potencjał w promieniowaniu słonecznym i chcieli się nim posłużyć, jednak dopiero w ostatnich kilkudziesięciu latach stało się to realnie możliwe na szeroką skalę – pozwala na to fotowoltaika. Nowoczesne instalacje składające się z paneli słonecznych mają zdolność do silnej absorbcji promieniowania UV, które w sobie kumulują w formie energii. Aby można było ją wykorzystać z myślą o produkcji prądu płynącego w gniazdku, musi zostać jeszcze w niego przemieniona i za ten proces odpowiada falownik, który jest równie ważnym elementem instalacji jak same ogniwa. Skoro już wiesz, jak działa fotowoltaika i zdajesz sobie sprawę z korzyści z niej płynących, zleć jej montaż w Sanoku naszej firmie.

Ogniwa solarne oznaczają realne zyski finansowe. Z czego one wynikają? To proste – ponieważ panele stanowią dodatkowe źródło energii, której produkcja odbywa się na własne potrzeby z bezpłatnego zasobu, jakim jest Słońce, można ograniczyć zużycie pobieranego odpłatnie prądu z sieci. Skoro więc pozyskujesz mniej energii od dostawcy, automatycznie płacisz niższe rachunki. O opłacalności, którą gwarantują instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy rolnika, najlepiej świadczy fakt, że jako inwestycja zwracają się w okresie krótszym niż 10 lat, podczas gdy ich żywotność wynosi z reguły aż 25 lat. To czysty zysk!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Sanoku – szybko i profesjonalnie

Mimo że aspekty finansowe są niewątpliwe kluczowe dla każdego, kto rozważa montaż paneli słonecznych, to mają one znacznie więcej zalet. Poleca się je m.in. ze względów ekologicznych, bo umożliwiają produkcję prądu w sposób bezemisyjny i przyjazny dla środowiska. Ponadto nasze instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu, instytucji publicznych czy gospodarstw rolnych są całkowicie bezobsługowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kotłów można zapomnieć o dodawaniu paliwa, usuwaniu popiołu, czyszczeniu paleniska i innych kwestiach eksploatacyjnych. Panele słoneczne działają w sposób automatyczny i nie wymagają żadnej uwagi, co przesądza o komforcie ich użytkowania. Jeżeli również Ty chcesz korzystać z możliwości, jakie daje fotowoltaika na Podkarpaciu, zleć jej montaż naszej firmie!

Możesz liczyć na pełne, fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasi specjaliści dysponują wymaganymi kwalifikacjami i niezbędnym sprzętem, co pozwala na profesjonalne wykonanie projektu, montażu i wszystkich podłączeń. Poza tym oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dotacji – dzięki nam szybko i łatwo otrzymasz dofinansowanie, które obniży cenę paneli słonecznych oraz innych elementów instalacji fotowoltaicznych, a tym samym zredukuje koszt całego przedsięwzięcia. Zapraszamy do współpracy klientów z Sanoka i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – dlaczego warto wybrać firmę Polenergia?

W firmie Polenergia żadna instalacja fotowoltaiczna nie ma przed nami tajemnic – zarówno ta, której realizacja zajmuje nam dosłownie parę dni, jak i ta, której realizacji podjęliśmy się jako jedyni w całym kraju. W efekcie mamy:

  • Ogromną wiedzę – wykonanie oraz wcześniejsze zaprojektowanie instalacji przeznaczonych do eksploatacji odnawialnych źródeł energii (OZE) wymaga bardzo dużej wiedzy oraz najświeższych informacji ze świata technologii. My, jako jedna z niewielu firm na rynku, mamy wiedzę, którą zdobywaliśmy przez wiele lat – chętnie ją wykorzystamy realizacji każdego zlecenia.
  • Znajomość rynku – znamy oczekiwania rynku oraz wszystkich prosumentów, dlatego realizujemy nasze działania w pełnej zgodzie z ich wymaganiami. Projektujemy atrakcyjne wizualnie instalacje, które cechują się także ponadprzeciętną wydajnością, dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, oczekujących precyzji oraz jakości wykonania.
  • Niskie ceny – jako jedna z niewielu firm podejmujących instalacji fotowoltaiki w Sanoku, gwarantujemy także korzystne warunki cenowe współpracy. W efekcie możemy zaproponować rozwiązanie najlepsze dla każdego gospodarstwa domowego lub firmy, niezależnie od wysokości środków, którymi dysponują.
  • Terminowość i profesjonalizm – nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, również na polu terminów oraz profesjonalizmu. Podejmuje się wyłącznie takich zleceń, które jesteśmy w stanie zrealizować w pełni zgodnie ze sztuką i w czasie wyznaczonym w trakcie osobistych ustaleń z inwestorem.

Czym charakteryzuje się dobra instalacja fotowoltaiczna w domu?

Od lat realizujemy montaż instalacji fotowoltaicznych przede wszystkim w prywatnych gospodarstwach domowych, co też stanowi podstawę naszej działalności. Tysiące wykonanych mikroinstalacji znacznie poprawia kondycję finansową wielu domów i będzie ich coraz więcej. Ma na to wpływ przede wszystkim galopująca cena energii elektrycznej, która ma coraz większy wpływ na wysokość miesięcznych rachunków. Nie zanosi się na stabilizację rynku energetycznego, przez co jesteśmy świadkami stale rosnących cen, które zdają się nie mieć końca.

W efekcie własną instalację fotowoltaiczną realizujemy w coraz większej liczbie prywatnych gospodarstw domowych. Początkowo na to rozwiązanie decydowali się wyłącznie klienci, którzy chcą być na bieżąco z najnowocześniejszą technologią, teraz jednak decydują się na nią także wszyscy oszczędni prosumenci. Szczególnie w przypadku, gdy użytkują np. dość łakome na energię elektryczną pompy ciepła, które doskonale zgrywają się z fotowoltaiką. Dlaczego? Dlatego, że pompa ciepła to możliwość wykorzystania zielonej energii do ogrzewania CWU i CO, lecz do pracy wymaga stałych dostaw prądu. A ten w Polsce nie należy do ekologicznych, gdyż do jego produkcji wykorzystuje się proces spalania węgla. Chcąc zatem stać się osobą żyjącą zgodnie z naturą, warto zainwestować w instalację PV, która pozyskuje energię z promieni słonecznych.

Instalacja fotowoltaiczna w firmie – czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak! Współczesne instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze także wśród klientów firmowych, w tym małych działalności jednoosobowych, jak i dużych koncernów, zakładów produkcyjnych, fabryk czy magazynów. Wynika to jednak głównie ze względu na chęć obniżenia kosztów związanych z ich prowadzeniem, a te niestety rosną z roku na rok i nie zanosi się w tej kwestii na żadną pozytywną zmianę. Czasami udział energii elektrycznej w procesie produkcji jest na tyle duży, że w zasadzie uniemożliwia nawiązanie walki z najbliższą konkurencją, przez co wielu przedsiębiorców nie jest w stanie się rozwijać.

Ponadto instalacje PV stanowią wyróżnik na tle pozostałych firm, które nie idą z duchem czasu. Warto informację na ten temat zawrzeć w firmowych broszurach reklamowych, spotach czy mediach społecznościowych. Być może wiedza, że w danym przedsiębiorstwie wykorzystuje się OZE – Odnawialne Źródła Energii – spowoduje chęć zakupu danego towaru lub usługi w bardziej odpowiedzialnych klientach.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.