Fotowoltaika Sanok

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Sanok

Świecące nad Sanem Słońce pozwala rozkoszować się okolicznymi krajobrazami, jednak emitowanie przez nie promieniowanie da się wykorzystać również w inny, czysto użyteczny sposób. Wysoki poziom nasłonecznienia powoduje, że panele fotowoltaiczne w Sanoku mogą pracować z wysoką efektywnością, produkując duże ilości energii. Jeśli również Ty chcesz skorzystać z szansy na tani prąd, jaką dają ogniwa solarne, zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Sanok

Fotowoltaika – słoneczny potencjał z myślą o tanim prądzie

Od wieków ludzie widzieli potencjał w promieniowaniu słonecznym i chcieli się nim posłużyć, jednak dopiero w ostatnich kilkudziesięciu latach stało się to realnie możliwe na szeroką skalę – pozwala na to fotowoltaika. Nowoczesne instalacje składające się z paneli słonecznych mają zdolność do silnej absorbcji promieniowania UV, które w sobie kumulują w formie energii. Aby można było ją wykorzystać z myślą o produkcji prądu płynącego w gniazdku, musi zostać jeszcze w niego przemieniona i za ten proces odpowiada falownik, który jest równie ważnym elementem instalacji jak same ogniwa. Skoro już wiesz, jak działa fotowoltaika i zdajesz sobie sprawę z korzyści z niej płynących, zleć jej montaż w Sanoku naszej firmie.

Ogniwa solarne oznaczają realne zyski finansowe. Z czego one wynikają? To proste – ponieważ panele stanowią dodatkowe źródło energii, której produkcja odbywa się na własne potrzeby z bezpłatnego zasobu, jakim jest Słońce, można ograniczyć zużycie pobieranego odpłatnie prądu z sieci. Skoro więc pozyskujesz mniej energii od dostawcy, automatycznie płacisz niższe rachunki. O opłacalności, którą gwarantują instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy rolnika, najlepiej świadczy fakt, że jako inwestycja zwracają się w okresie krótszym niż 10 lat, podczas gdy ich żywotność wynosi z reguły aż 25 lat. To czysty zysk!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż paneli fotowoltaicznych w Sanoku – szybko i profesjonalnie

Mimo że aspekty finansowe są niewątpliwe kluczowe dla każdego, kto rozważa montaż paneli słonecznych, to mają one znacznie więcej zalet. Poleca się je m.in. ze względów ekologicznych, bo umożliwiają produkcję prądu w sposób bezemisyjny i przyjazny dla środowiska. Ponadto nasze instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu, instytucji publicznych czy gospodarstw rolnych są całkowicie bezobsługowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kotłów można zapomnieć o dodawaniu paliwa, usuwaniu popiołu, czyszczeniu paleniska i innych kwestiach eksploatacyjnych. Panele słoneczne działają w sposób automatyczny i nie wymagają żadnej uwagi, co przesądza o komforcie ich użytkowania. Jeżeli również Ty chcesz korzystać z możliwości, jakie daje fotowoltaika na Podkarpaciu, zleć jej montaż naszej firmie!

Możesz liczyć na pełne, fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasi specjaliści dysponują wymaganymi kwalifikacjami i niezbędnym sprzętem, co pozwala na profesjonalne wykonanie projektu, montażu i wszystkich podłączeń. Poza tym oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dotacji – dzięki nam szybko i łatwo otrzymasz dofinansowanie, które obniży cenę paneli słonecznych oraz innych elementów instalacji fotowoltaicznych, a tym samym zredukuje koszt całego przedsięwzięcia. Zapraszamy do współpracy klientów z Sanoka i okolic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.