Fotowoltaika Łańcut

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łańcut

Jak w czasach rekordowo wysokich cen za energię elektryczną zacząć oszczędzać? Warto postawić na realne i długoterminowe rozwiązanie, jakim jest montaż paneli fotowoltaicznych. Jeśli mieszkasz w Łańcucie i szukasz instalatora, który oferuje w tym zakresie wysokojakościowe usługi, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łańcut

Prąd ze Słońca w Łańcucie? Czas na montaż fotowoltaiki

Szukasz wykonawcy, który oferuje profesjonalne usługi montażu paneli fotowoltaicznych, ale jednocześnie nie winduje cen za swoje usługi? W takim razie nie czekaj i zgłoś się do naszego przedstawiciela! Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu rozmaitych instalacji fotowoltaicznych w Łańcucie i okolicznych miejscowościach. Proponujemy uczciwe warunki współpracy i zajmujemy się wszystkim, co potrzebne do realizacji przedsięwzięcia. Zapewniamy zleceniodawcom konsultacje, odpowiadamy na pytania, doradzamy w zakresie doboru ogniw fotowoltaicznych i pozyskujemy je jedynie od renomowanych dostawców. Specjaliści Polenergia z działu prawnego zajmują się z kolei tworzeniem wniosków o dofinansowanie fotowoltaiki z budżetu państwa lub samorządu i składają je w imieniu klientów.

Właśnie dotacje sprawiają, że fotowoltaika w podkarpackim staje się rozwiązaniem dostępnym dla coraz większej liczby domostw, gospodarstw i przedsiębiorstw. Zastanawiasz się, jaka byłaby ostateczna cena montażu paneli słonecznych na poszyciu dachowym lub gruncie Twojej nieruchomości? Na to pytanie odpowiedzą Ci nasi specjaliści na pierwszym spotkaniu, ale jeśli interesują Cię szacunkowe wyliczenia, wypróbuj nasz bezpłatny kalkulator fotowoltaiczny. Skorzystaj z niego, wpisując kwotę miesięcznego rachunku za prąd, a sprawdzisz wstępne dane dotyczące wielkości systemu paneli słonecznych, kosztu brutto i przewidywanych oszczędności w ciągu 25 lat.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

W jaki sposób oszczędza się dzięki instalacji fotowoltaicznej?

Montowane przez naszych fachowców instalacje fotowoltaiczne dla domu czy innych nieruchomości po odpowiednim skonfigurowaniu i uruchomieniu zaczynają pod wpływem promieni słonecznych produkować prąd, który za pomocą pozostałych elementów systemu doprowadzany jest do gniazdek w budynku. Fotowoltaika sprawia więc, że zamiast pobierać energię elektryczną z sieci centralnej korzystasz z darmowego i ekologicznego prądu wytworzonego przez własną, bezobsługową instalację solarną. Odpowiednio zaprojektowany i profesjonalnie wykończony system składający się z ogniw fotowoltaicznych o dobrze dobranych parametrach umożliwia ograniczenie kosztów energii nawet o 90%, dzięki czemu wysoka cena prądu przestaje spędzać Ci sen z powiek.

Mniejsze koszty wstępne, a więc szybszy zwrot środków gwarantuje także dofinansowanie. Zalety wynikające z tego, jak działa fotowoltaika, dostrzegają nie tylko mieszkańcy Łańcuta, ale także działający w mieście czy okolicach handlowcy, przedsiębiorcy i rolnicy. Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwala im się uniezależnić, korzystać z darmowego źródła prądu przez lata oraz kreować wizerunek podmiotu odpowiedzialnego społecznie. Dołącz do ich grona, wybierając nasze wsparcie!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.