Fotowoltaika Mielec

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Mielec

Mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Mielcu? Jeśli posiadasz nieruchomość, wykorzystaj ją z myślą o montażu paneli fotowoltaicznych, dzięki którym obniżysz rachunki za prąd nawet o 90%. Warunek jest jeden: instalacja powinna zostać założona przez doświadczonych fachowców. Ponieważ eksperci od OZE tworzą nasz zespół, możemy zrealizować całą inwestycję w ogniwa fotowoltaiczne od początku do końca. Poznaj naszą ofertę!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Mielec

Projekt, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej w Mielcu

Świadomość, jakie ma zalety i jak działa fotowoltaika, to pierwszy krok na drodze do jej założenia. Montaż paneli słonecznych nie jest jednak prostym zadaniem, którego można się podjąć we własnym zakresie. To wyzwanie dla odpowiednio wykwalifikowanych, posiadających niezbędne doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i profesjonalny sprzęt fachowców. Nie wiesz, gdzie ich szukać? W Mielcu i okolicach możesz liczyć na wsparcie naszej firmy. Od lat wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, przedsiębiorstw i instytucji publicznych i założymy ją również dla Ciebie, jeśli tylko chcesz.

Decydując się na montaż małego czy dużego zestawu paneli słonecznych, zależy Ci na jego trwałym, bezawaryjnym i wydajnym działaniu. Aby osiągnąć taki efekt, niezbędny jest montaż zgodny z najnowszymi standardami, ale nie tylko – równie istotną rolę dla powodzenia całej inwestycji odgrywa projekt. Mamy tego świadomość, dlatego zajmujemy się zarówno samymi pracami montażowymi, jak i planowaniem. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych, szkół czy urzędów z Mielca o dowolnej mocy. Podejmujemy się zarówno realizacji małych systemów słonecznych na dachu niewielkich domów jednorodzinnych, jak i rozbudowanych farm na gruncie składających się z dziesiątków czy stek modułów słonecznych.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną i obniż rachunki za prąd

W ramach współpracy doradzamy, podpowiadamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania. Ponadto we własnym zakresie pozyskujemy ogniwa fotowoltaiczne i pozostałe podzespoły tworzące instalację. Wykonujemy ich montaż z naciskiem na precyzję i bezpieczeństwo, a efektem naszych prac jest działający w sposób wydajny przez długie lata system produkujący prąd z promieniowania słonecznego. To darmowe źródło energii, więc po kilku latach, po upływie których inwestycja się zwraca, możesz cieszyć niemal bezpłatną elektrycznością.

Fotowoltaika posiada wiele niepodważalnych zalet, jednak jej cena wynosi co najmniej kilkanaście tysięcy złotych, a z reguły wiele więcej. To duży koszt dla większości Polaków i mieszkańców Mielca, dlatego zdecydowanie warto go obniżyć, sięgając po dotacje dostępne z publicznych programów. Dofinansowanie może być wysokie, jednak jego uzyskanie wymaga spełnienia określonych formalności – również w tym zakresie możesz liczyć na pomoc. Pośredniczymy także w pozyskiwaniu kredytu bankowego na panele słoneczne. Jeśli więc interesuje Cię wydajna fotowoltaika w Podkarpackiem na długie pokolenia, już teraz skontaktuj się z nami i zleć jej projekt oraz montaż!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.