Polenergia

#ŁączymyEnergię

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Czym jest Polenergia?

To grupa dostarczająca energię z przyszłości, czyli system innowacyjnych technologicznych rozwiązań opartych całkowicie na czystej i zielonej energii odnawialnej.

Klienci Polenergia to duże, średnie oraz małe przedsiębiorstwa, a także odbiorcy indywidualni dostrzegający wyzwania przyszłości - w tym konieczność zmiany sposobu korzystania z energii.

Misją grupy jest aktywne wspieranie transformacji polskiego rynku energetycznego poprzez rozwój gospodarki niskoemisyjnej, czystych i odnawialnych źródeł energii, a także dążenie do osiągnięcia w 2051 roku neutralności klimatycznej w Unii Europejskiej.

Wizję oraz kierunek, w którym podąża grupa, nazywamy Nową Energetyką, której fundamentem są zaawansowane technologicznie zielone źródła energii oraz innowacyjne produkty, tworzone zgodnie z rozwijanym przez nas standardem Energia 2051.

Poznaj naszą ofertę

Dlaczego warto?

Zobacz korzyści z instalacji paneli fotowoltaicznych
i szybko oblicz, ile możesz zaoszczędzić.

Oszczędność

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zwraca się już po ok 7 latach. Ceny prądu nigdy nie były wyższe, a coroczne podwyżki są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Gwarancja

Polenergia to gwarancja na lata. Korzystaj z darmowej energii prosto ze Słońca dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Dobrej jakości moduły mogą służyć nawet przez 40 lat. Dodatkowo gwarantujemy dostarczenie deklarowanej ilości energii lub dofinansujemy Twój rachunek.

Niewyczerpane
źródło energii

Tradycyjne źródła energii pochodzą z paliw kopalnych, których zasoby szybko maleją. W przyszłości przewiduje się ich zupełne wyczerpie. Energia produkowana ze Słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych nigdy się nie wyczerpie.

Dotacje

Szereg dotacji i dostępne kampanie sprawiają, iż fotowoltaika staje się bardziej przystępna. Istnieje wiele programów takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze”, dzięki którym coraz więcej osób może pozwolić sobie na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej.

Niezależność

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1zł
1500zł
Najlepiej dopasowana instalacja:
Wielkość instalacji
0.0 kWp
Roczna produkcja
0.0 kWh
Koszt brutto
od 42 594 zł
Koszt z dotacją "Mój Prąd"
od 42 594 zł

Polenergia Fotowoltaika w liczbach

blisko
22 MLN zł
wypłaconych dotacji z programu ”Mój Prąd”
ponad
220
profesjonalnych
ekip montażowych
nawet
19 962
paneli montowanych miesięcznie (grudzień 2021)
ponad
20 000
mikroinstalacji fotowoltaicznych
ponad
100
wykwalifikowanych inżynierów
ponad
1500
pracowników i współpracowników

Nasze realizacje

Polenergia Fotowoltaika realizuje instalacje na terenie całej Polski

Wszystkie realizacje
Stare Zakole
4,96 kWp
Siedlce
4,34 kWp
Sobolew
3,1 kW
Warszawa
3,1 kW

Polenergia Fotowoltaika
FIRMĄ ROKU 2022!

Polenergia Fotowoltaika wyróżniona przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców – Orłem Polskiej Przedsiębiorczości. To nagroda przyznawana dla najlepszych przedsiębiorstw w swoich branżach. Od blisko 20 lat jest synonimem sukcesu i symbolem najwyższej jakości w polskiej gospodarce. Kapituła konkursu przyznała nam również tytuł Firmą Roku 3 raz z rzędu! Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz dbają o swoich pracowników zapewniając im możliwości rozwoju.

Zaufanie

Współpraca

Pisali o nas