#Podwyżkoodporni

Poznaj zadowolonych klientów Polenergia Fotowoltaika
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Poznaj #podwyżkoodpornych

Pompa ciepła zwróci mu się w 3 lata

Klient postanowił zmienić swój piec na pompę ciepła Fox AIR. Według wstępnych wyliczeń urządzenie zwróci mu się w zaledwie 3️ lata.

Więcej

Mam fotowoltaikę i nie płacę rachunków za prąd!

Klient Polenergia Fotowoltaika zamówił instalację  fotowoltaiczną już w 2020 roku i od 3 lat nie płaci rachunków za prąd.

Więcej

Nie chcieli płacić 10 000 złotych za gaz! Kupili pompę ciepła

Wspólnie z mężem zrobili chłodną kalkulację i postanowili zamienić kocioł gazowy na ekologiczną pompę ciepła.

Więcej

Ośrodek dla osób z niepełnosprawnościami zasilany zieloną energią

Przekazaliśmy elektrownię słoneczną Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Hucie na Mazowszu.

Więcej

Schronisko Pegasus zasilane energią ze słońca

Polenergia Fotowoltaika – przekazała na rzecz schroniska Pegasus elektrownię słoneczną o mocy 15 kWp. To kolejna instalacja charytatywna zrealizowana w ramach programu Good Power by Polenergia.

Więcej

Pani Jolanta płaci 50 zł za prąd... rocznie!

Po 3️ latach postanowiliśmy odwiedzić Panią Jolantę z kamerą. Okazuje się, że jej mikroinstalacja pracuje perfekcyjnie, a ona cały czas cieszy się niskimi rachunkami za energię elektryczną.

Więcej

Fotowoltaika - oszczędność na prądzie i ogrzewaniu

Dowodem tego jest instalacja fotowoltaiczna Pana Grzegorza w miejscowości (woj. mazowieckie), która produkuję energię ze słońca już prawie 2 lata.

Więcej

Płacił za prąd 500-700 zł. Teraz wychodzi na zero

Zwrot z inwestycji w mikroinstalację Pana Marka, uwzględniając wszystkie systemy wsparcia, został skalkulowany na ok. 7-8 lat.

Więcej

Ma fotowoltaikę i pokazuję niedowiarkom rachunki za prąd

Odkąd Pan Leszek założył u siebie fotowoltaikę - sąsiedzi walą do niego drzwiami i oknami. Nikt nie wierzy, że rachunki za prąd mogą być tak niskie!

Więcej

Fotowoltaika w tartaku

Darmowa energia ze Słońca ma zaspokajać potrzeby energetyczne dużego tartaku.

Więcej

Płacił za prąd 6000 zł! Sprawdź ile płaci teraz

Kolejna instalacja fotowoltaiczna, która bardzo sprawnie działa w podwarszawskim Pruszkowie. Na dachu zamontowaliśmy 28 paneli o łącznej mocy 8,69kW, które współpracują z falownikiem GoodWe.

Więcej

Fotowoltaika w bloku

Realizacja instalacji fotowoltaicznej na dachu bloku. Członkowie Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Kłopotowskiego 2 zdecydowali się na takie rozwiązanie, aby zaoszczędzić na rachunkach za części wspólne budynku.

Więcej

25 000 zł oszczędności dzięki fotowoltaice

Jak zaoszczędzić rocznie do 25 000 zł na rachunkach za prąd? Odpowiedź jest prosta zainwestować w fotowoltaikę. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla domu, ale również dla Twojej firmy!

Więcej

Fotowoltaika w hurtowni papierniczej

Prowadzenie działalności wiąże się nie tylko z ogromną odpowiedzialnością, ale również wysokimi opłatami. Potwierdza to klient, który jak sam mówi "Jest inwestycja, gwarancja zwrotu i zapominamy o rachunkach".

Więcej

Fotowoltaika w salonie Mercedes-Benz

Na dachu zamontowaliśmy instalacje fotowoltaiczną. Elektrownia słoneczna bazuje na modułach Jinko Solar i falownikach SolarEdge.

Więcej

Fotowoltaika dla domu dziecka

W ramach programu Good Power by Polenergia Fotowoltaika, wspólnie z naszymi partnerami ufundowaliśmy elektrownię słoneczną dla Domu dla Dzieci im. Jana Pawła II.

Więcej

Fotowoltaika na dachu fermy drobiu

Zobaczcie naszą realizację u Pana Łukasza, właściciela fermy drobiu. Na dachu jego zakładu zamontowaliśmy 90 modułów fotowoltaicznych Jinko Solar o mocy 440 Wp.

Więcej

Sauna i klima zamiast rachunku za prąd?

Oszczędności, które każdego miesiąca generuje elektrownia słoneczna, pozwoliły Panu Waldemarowi i jego małżonce założyć​ klimatyzację i saunę infrared​.

Więcej

Fotowoltaika dla rolnika?

Pan Błażej prowadzi gospodarstwo rolne o wielkości 35 ha. Dotychczas płacił 1500 zł za prąd, a teraz, dzięki własnej elektrowni słonecznej od Polenergia Fotowoltaika, nie dostaje już żadnych faktur!

Więcej