#Podwyżkoodporni

Poznaj zadowolonych klientów Polenergia Fotowoltaika
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Poznaj #podwyżkoodpornych

Siostra Barbara

Realizacja przedstawia instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kW na dachu jednego z warszawskich Domów Dziecka. Głęboko wierzymy, że taki prezent zapewni pełne radości i ciepła Święta Bożego Narodzenia.

Więcej

Pan Dariusz

Stwierdził z Małżonką, że fotowoltaika to przyszłość! "A, że prąd będzie drożał, to trzeba się zabezpieczyć". Pan Dariusz z Otwocka to kolejny zadowolony klient Edisona. Wie jak oszczędzać, dlatego zdecydował się na najlepszą instalację od Edison Energia.

Więcej

Pan Mateusz

Niezwykle utalentowany klient Edison Energia. Mateusz jest strongmanem, który jak sam twierdzi – gdyby nie Jego pasja do ciężarów, pracowałby w firmie, tartaku swoich rodziców z nową instalacją fotowoltaiczną. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

Więcej

Pan Zbigniew

Pan Zbigniew w miejscowości Łęka Mroczeńska (woj. wielkopolskie) wydawał miesięcznie na prąd około 200 złotych! Miał dość ciągłych podwyżek cen energii i postawił na energetyczną niezależność. Wybrał instalację fotowoltaiczną od Edison Energia i dołączył do grona ponad 8000 zadowolonych klientów.

Więcej

Pan Eryk

Zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną już kilka lat? Nie wiesz, którą firmę wybrać? Zrób jak Pan Eryk postaw na sprawdzone rozwiązania Edison Energia. Każdy zadowolony klient to nasz priorytet. Dziękujemy Panie Eryku za zaufanie i życzymy dużo Słońca!

Więcej

Pan Marek

Realizacja przedstawia instalację fotowoltaiczną o mocy 20,8 kW na dachu warszawskiej wspólnoty mieszkaniowej. Pan Marek i pozostali członkowie zarządu wspólnoty mieszkaniowej zdecydowali się na takie rozwiązanie, aby zaoszczędzić na rachunkach za części wspólne budynku.

Więcej

Pan Marek

Instalacja fotowoltaiczna jest opłacalna niezależnie od powodu, dla którego chcesz ja założyć. Pan Marek zdecydował się na własną elektrownię słoneczną, aby zaspokoić potrzeby nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne.

Więcej

Pan Juliusz

Prowadzenie własnej działalności wiąże się nie tylko z ogromną odpowiedzialnością, ale również wysokimi opłatami. Potwierdza to Pan Juliusz, kolejny zadowolony Klient Edisona, który jest właścicielem dużej hurtowni. Jak sam mówi "To była szybka decyzja. Jest inwestycja, gwarancja zwrotu... no i cóź, zapominamy o rachunkach".

Więcej

Pani Dominika

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Edison Energia! Przedstawiamy Panią Dominikę, która do tej pory płaciła za prąd ponad 400 zł miesięcznie. Jak zmieniły się rachunki Pani Dominiki po założeniu instalacji fotowoltaicznej? Zobaczcie sami!

Więcej

Pan Krzysztof

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Edison Energia! Przedstawiamy Pana Krzysztofa, który jest naszym 1000 klientem. Dziękujemy za zaufanie!

Więcej

Pan Andrzej

Bądź #podwyżkoodporny jak Pan Andrzej! Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną i ciesz się darmową energią ze słońca. Przedstawiamy Wam kolejną instalację fotowoltaiczną Edison Energia, która bardzo sprawnie działa w podwarszawskim Pruszkowie.

Więcej

Pan Grzegorz

Twoje faktury za energię elektryczną są zbyt duże? Zrób jak Pan Grzegorz z Ostrołęki! Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną i ciesz się darmową energią ze Słońca.

Więcej

Pan Marek

Twoje faktury za energię elektryczną są zbyt duże? Zrób jak Pan Marek z Pułtuska! Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną i ciesz się darmową energią ze Słońca. Zwrot z inwestycji w mikroinstalację PV w przypadku Pana Marka, uwzględniając wszystkie systemy wsparcia, został skalkulowany na ok. 7-8 lat.

Więcej

Pan Leszek

Odkąd Pan Leszek założył u siebie fotowoltaikę - sąsiedzi walą do niego drzwiami i oknami. Nikt nie wierzy, że rachunki za prąd mogą być tak niskie! Właściciel elektrowni słonecznej pokazuje instalację i faktury, a ludzie przecierają oczy ze zdziwienia.

Więcej