Dołącz do słonecznej
rewolucji

Zobacz oferty
Etap 1


Wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij do nas swoje CV!

Etap 2


Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie

Etap 3


Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie z managerem

Etap 4


Jesteśmy na tak! Witamy na pokładzie!

Pracownicy o Polenergii

Z Polenergią PV jestem związany niemal od początku jej istnienia, czyli od września 2019. Objąłem wtedy obszar sprzedaży B2C, który prowadzę do dziś. Jest to aktualnie największa sieć sprzedaży w naszej organizacji, w ramach której działa niemal 150 aktywnych doradców.

Maciej Małecki

Swoją przygodę z Polenergią PV rozpoczęłam w listopadzie 2019r. Zostałam wtedy Specjalistą ds. Realizacji. W marcu 2020r. oprócz standardowych obowiązków objęłam również pieczę nad Ekipami Własnymi, w maju zaś zaczęłam piastować stanowisko Lidera zespołu. Po roku pracy, w listopadzie 2020 zostałam Kierownikiem Działu Realizacji.

Martyna Piotruk

Z firmą jestem związany od ponad roku. Zarządzam kilkunastoosobowym zespołem marketingu i PR. Realizujemy działania mające na celu promowanie marki, współpracę z mediami, CSR, a także ważny obszar lead generation. Na co dzień mam przyjemność współpracować z niezwykle zaangażowanym zespołem, z którym wspólnie realizujemy wiele wyjątkowych projektów.

Michał Skierski

W organizacji jestem od sierpnia 2020r. Pełnię rolę dyrektora działu Zakupów i Logistyki. Polenergię PV cenię przede wszystkim za dynamiczny rozwój i za to, że każdy dzień jest inny. Mimo, że to stosunkowo młoda organizacja mam przyjemność pracować z silnym i zaangażowanym zespołem.

Paulina Skrzypowska

W Polenergii PV pracuję od ponad 2,5 roku. Od początku funkcjonowania firmy tworzyłem dział wsparcia sprzedaży, który dzisiaj liczy niemal 100 osób. Co więcej, właśnie otworzyliśmy kolejne telecentrum w Łodzi. Każdego dnia wykonujemy kilkanaście tysięcy połączeń.

Adrian Zimochocki

W firmie Polenergia PV pracuję już 2,5 roku, niemal dwa lata na stanowisku kierowniczym. Uwielbiam moją pracę za wspaniałych ludzi i otoczenie, codziennie nowe wyzwania i niesamowitą energię! Słuchamy, przetwarzamy, a zmiany od razu wprowadzamy w życie! Ważni są dla nas Klienci i ich potrzeby, lecz również my sami.

Dominika Chaberska

Pracuj z nami

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach. Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa. Do naszych inwestycji, oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility. Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny! #ŁączymyEnergię

Nie znalazłeś
oferty dla siebie?

Nic straconego! Daj nam się poznać już dziś
lub zadzwoń 22 123 76 55.

Praca przyszłości
w Polenergia

Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom z branży OZE, którzy obawiają się o swoją przyszłość! Z nami nie musisz się martwić – nie porzucaj swoich marzeń i dołącz do nas już dziś! Postaw na najsilniejszych w branży i pracuj z marką, która stale się rozwija – zostań naszym Doradcą!

Zobacz więcej

#dbamyoswoich

Car Platform
Atrakcyjne prowizje
Młody i ambitny zespół
Jasna ścieżka kariery
Bezpłatna opieka medyczna
Pakiet szkoleń
Nowoczesne miejsce pracy
Przyjazna atmosfera pracy
Dzielenie się wiedzą
E-learning
Zniżki na produkty firmowe
Konkursy firmowe
Płatny program poleceń
Elastyczne godziny pracy
Udział w akcjach społecznych

Dołącz do lidera branży OZE

Zostań doradcą Polenergia Fotowoltaika i oferuj najlepsze na rynku rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii. Pracując z nami otrzymasz: personalizowane szkolenia sprzedażowe, kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, samochód hybrydowy, telefon do użytku prywatnego, laptop, tablet, dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, elastyczny czas pracy, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne i konkursy i wiele innych.

Polenergia po godzinach

Agnieszka

Dorastałam w domu pełnym pamiątek z przeszłości. Mój ojciec był historykiem sztuki i kolekcjonerem, więc naturalnym było, że zaraził mnie miłością do piękna. Porcelana zachwyciła mnie swoją kruchością, pięknem i różnorodnością. To zauroczenie zapoczątkowało pasją, która trwa od lat i ewoluuje. Na początku były wazony, potem filiżanki, zastawa, teraz figurki. Jestem ciekawa co będzie dalej?

Wiktoria
Od najmłodszych lat fascynuję się szeroko pojętym aktorstwem i filmem. Uwielbiam wcielać się w różne postaci, eksplorować ich światy i emocje. To, że jednego dnia mogę być dziadkiem chodzącym o kulach, a drugiego np. światowej sławy modelką, napędza moją pasję tak samo, gdy jestem na planie filmowym i słyszę "Kamery poszły... AKCJA!". Wtedy, zostaje tylko chwila ciszy i już jesteś postacią ze scenariusza.

Kacper
Kiedy najbardziej odpoczywam? Podczas podróży. Podróżowanie to mój sposób na kreowanie lepszej wersji samego siebie. Podróże kształcą i uczą. W planach mam odwiedzić każdy kraj na świecie i dopiero wtedy będę mógł w pełni odpocząć.

Dominika
Lubię przełamywać stereotypy. Piłka nożna to coś, co towarzyszy mi od dzieciństwa, mimo że aktualnie już tylko hobbystycznie. Pasja ta nigdy nie zniknie z mojego życia. Lubię rywalizację zespołową, to coś co mnie napędza. Uważam na spalone nie tylko w kuchni, ale i przy swojej pasji.

Jarosław
Jeden błędny gwizdek może zdecydować o wyniku meczu. To za moją sprawą jedni mogą się cieszyć, a drudzy smucić, dlatego przygotowanie fizyczne, odporność na stres i bystre oko muszą być na najwyższym poziomie. Na boisku mierzę się z 22 naładowanymi adrenaliną mężczyznami i sporą grupą osób za liniami bocznymi. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby sport nie był moją pasją zaszczepioną od dzieciństwa.

Katarzyna
Od dziecka interesowało mnie odkrywanie nowych miejsc i poznawanie innych kultur, a geografia była zawsze jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole. Lubię samodzielnie układać plan podróży, planować każdy aspekt wyjazdu od wyszukania najlepszych połączeń lotniczych i noclegów, po szczegółowe zaplanowanie każdego dnia wyjazdu. Obecnie mam na koncie 47 odwiedzonych krajów i cały czas mam apetyt na więcej.

Marcin
Wybierz ulubiony klocek, załóż słuchawki i zacznij składać, by zapomnieć o całym świecie chociaż na krótką lub dłuższą chwilę :-) LEGO pozwala mi odciąć się od codziennych obowiązków i zgiełku dnia codziennego. Z dwójką dzieci i żoną mającą 100 pomysłów na minutę, nie jest łatwo.

Monika
Muzyka towarzyszyła mi przez większość mojego życia. Przygodę z nią rozpoczęłam od śpiewu na uroczystościach szkolnych i festiwalach ogólnopolskich. Nie poprzestałam jednak na tym i postanowiłam kontynuować swoją pasję. Ukończyłam czteroletnią szkołę muzyczną I stopnia, gdzie nauczyłam się gry na saksofonie. Muzyka pozwala mi skutecznie zwiększać poziom endorfin i przyczyniać się do świetnego samopoczucia. Sprawdza się to 10/10!

Aneta
Kiedy piekę - czas staje w miejscu. Myślami przenoszę się do krainy szczęścia. Pieczenie słodkich smakołyków sprawia mi radość. Szukam, wypróbowuję nowe smaki, wzbogacam lub zmieniam znane od lat przepisy :-) Ciasta traktuję, jak dzieła sztuki: muszą działać na wyobraźnię, smak, węch i wzrok. Swoje pomysły i dzieła testuję na domownikach i gościach. Wiem, że nie tylko ładnie wyglądają, ale i świetnie smakują, a to cieszy najbardziej!

Emilia
Muzyka towarzyszy mi od dziecka, ponieważ mój tato jest utalentowanym muzykiem grającym na trąbce i osłuchanym w gatunku jazz i nie tylko. To po nim zostałam obdarzona słuchem, pasją oraz miłością do muzyki. Tata zawsze grał mi na trąbce ulubione utwory oraz za dziecka piosenki z bajek.