Sieć partnerska

Zobacz więcej

Zostań partnerem

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Partner biznesowy

Polenergia to ludzie! Nasza firma to jedna z największych spółek branży energii odnawialnej oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, ciepła i optymalizacji zużycia energii. Dołącz do naszej drużyny i razem skutecznie kształtujmy czystsze i zdrowsze miejsce do życia!

Lider branży

Zapewniamy pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce. W sieci partnerskiej stawiamy na przedsiębiorcze osoby, posiadające strukturę sprzedaży lub gotowe do jej stworzenia. Zapewnimy dostęp do kalorycznych spotkań z potencjalnymi klientami. Pokażemy Ci model pracy, który działa w tej branży i zaczniesz sprzedawać już w pierwszym tygodniu pracy. Zatem jeśli jesteś mocny sprzedażowo, chcesz rozwinąć swój biznes z liderem rynku i zarabiać naprawdę duże pieniądze, dołącz do sieci partnerskiej Polenergia.

Zostań partnerem
Andrzej Zieliński
Manager ds. rozwoju
sieci partnerskiej

Dlaczego warto?

Sprawdź jakie korzyści wynikają z dołączenia
do sieci partnerskiej Polenergia

Wynagrodzenie

Wiemy co jest głównym motywatorem do pracy. Dlatego biorąc pod uwagę aktualnie panujące stawki na rynku, oferujemy najwyższe zarobki w branży odnawialnych źródeł energii. Przekonaj się sam!

Wizerunek

Dbamy o wysoką jakość naszego wizerunku w szeroko pojętych mediach jak i pozytywnym odbiorem firmy u naszych obecnych klientów. Polenergia to przede wszystkim spółka akcyjna z mocnym zapleczem inwestorskim.

Zespół

Ludzie to nasza największa wartość. Posiadamy młody, ambitny zespół, wraz z certyfikowanymi trenerami metody Sandlera, dzięki której nasza sprzedaż jest jeszcze bardziej skuteczna.

Technologia

Naszym mocnym atutem sprzedażowym jest posiadanie w swojej ofercie wyłącznie produktów premium topowych marek na rynku. Wykorzystujemy najlepszą i najnowocześniejszą technologię, na którą dajemy długoletnią gwarancję.

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1zł
1500zł
Najlepiej dopasowana instalacja:
Wielkość instalacji
0.0 kWp
Roczna produkcja
0.0 kWh
Koszt brutto
od 42 594 zł
Koszt z dotacją "Mój Prąd"
od 42 594 zł

Dedykowane zespoły wsparcia

W ramach współpracy nasi partnerzy biznesowi otrzymują wsparcie wszystkich niezbędnych działów firmy, takich jak: marketing, dział finansowania, dział projektowy, dział audytu, dział obsługi partnera czy HR wraz z obsługą szkoleniową.

Kompleksowa obsługa

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi prowadząc klienta za rękę od podjęcia decyzji o zakupie własnej instalacji fotowoltaicznej, aż po audyt pomontażowy. Pomagamy zarówno podczas realizacji samego projektu, jak i podczas wyboru odpowiedniego finansowania. Na koniec klient otrzymuje od nas całodobową opiekę posprzedażową.

Zostań partnerem
Martyna
Dyrektor działu realizacji

Jak wygląda start?

Szkolenie oraz egzamin

W pierwszym etapie przeprowadzimy Cię przez 3-dniowe szkolenie techniczno-sprzedażowe, prowadzone przez certyfikowanych trenerów oraz najlepszych ekspertów z branży. Na koniec szkolenia Twoim zadaniem będzie zdanie egzaminu, po którym otrzymasz certyfikat Polenergia Partner oraz dostęp do wszystkich narzędzi wsparcia.

Spotkanie sprzedażowe

Kolejnym krokiem jest wspólne spotkanie sprzedażowe pod czujnym okiem naszych topowych sprzedawców oraz managerów. Ponadto otrzymasz regularne i bezpłatne szkolenia z najefektywniejszej metody sprzedaży – Sandlera oraz dostęp do dedykowanej platformy szkoleniowej.

Dołączenie do klubu

Witamy w klubie Polenergia Partner! Od teraz będziesz mógł korzystać ze wszystkich zasobów dedykowanych dla partnerów, wraz ze sprawdzonymi metodami dotarcia do klienta, w preferencyjnych stawkach.

Dla najlepszych jeszcze więcej

Wszyscy nasi partnerzy otrzymują nieustanne wsparcie. Najlepsi mogą zostać partnerami strategicznymi, którym zapewniamy inwestowanie. Dzięki temu firmy naszych partnerów rosną wraz z organizacją Polenergia. Poza tym w ramach takiego partnerstwa możesz liczyć między innymi na program bonusowy do 90 tyś. zł, budżet marketingowy, program samochodowy czy progresywny system prowizyjny.

Jak wygląda współpraca?

Jako partner stajesz się częścią Polenergia – bierzesz udział w programach i konkursach pracowniczych, korzystasz ze wsparcia marketingowego, szkoleniowego oraz administracyjnego.

  • regularne coachingi z trenerami i managerami u klientów
  • cykliczne szkolenia ze sprzedaży dla Twojego zespołu
  • akademia managera dla szefów sprzedaży
  • szkolenia produktowe prowadzone przez dyrektorów topowych producentów
  • szkolenia techniczne w naszym laboratorium w ramach Akademii Instalatora
Zostań partnerem
Andrzej
Zadowolony partner

Program rekomendacji

Program lojalnościowy przygotowany dla naszych klientów. Płacimy
500 zł za nowego klienta
, więc łatwiej będzie pozyskać Ci rekomendację.

Zostań partnerem

Jeśli posiadasz odpowiednie zaplecze, nie boisz się nowych wyzwań i chcesz razem z nami budować lidera rynku fotowoltaiki w Polsce, nie czekaj – wyślij zgłoszenie już dziś. Zaledwie jeden krok dzieli Cię od pozostania partnerem Polenergia Fotowoltaika.
Jesteśmy dostępni
od 8 do 16
Możesz zadzwonić na
+48 535 697 022

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.