Polenergia Fotowoltaika wchodzi do Czech. W Pradze rozpoczyna działalność Polenergia Solárni.

Dodano:
9/15/2023
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Polenergia Fotowoltaika, lider sprzedaży mikro instalacji fotowoltaicznych w Polsce, rozpoczyna działalność w Republice Czeskiej. Powołana w Pradze Polenergia Solární będzie projektować i dostarczać systemy fotowoltaiczne dla naszych południowych sąsiadów. – Z początkiem września w Czechach ruszył nowy program dopłat do fotowoltaiki i magazynów energii. Okoliczności naszej ekspansji są więc bardzo sprzyjające – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu Polenergii Fotowoltaika.

Polenergia Fotowoltaika, która stoi za powołaniem Polenergii Solární, to już dziś jedna z największych firm instalujących fotowoltaikę w Europie. Spółka dostarcza klientom innowacyjne na polskim rynku rozwiązania nie tylko z zakresu fotowoltaiki, ale też pomp ciepła czy magazynów energii. Polenergia Fotowoltaika i Polenergia Solární należą do Grupy Polenergia, największej polskiej prywatnej grupy energetycznej.

Wejście z ofertą na rynek czeski to kolejny, bardzo ważny krok w rozwoju naszej spółki. Chcemy wykorzystać bogate doświadczenie i szerokie know-how, które przez ostatnie lata zdobyliśmy działając w Polsce. To dzięki nim bardzo szybko staliśmy się największym w kraju instalatorem systemów fotowoltaicznych do 50 kW. Wierzymy, że ten sukces uda się nam powtórzyć również u naszych południowych sąsiadów – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu Polenergii Fotowoltaika.

Polenergia Solární będzie oferować kompleksową obsługę czeskich klientów, w ramach której zapewni fachowy dobór mocy instalacji, indywidualny projekt, profesjonalny montaż oraz monitoring i wsparcie posprzedażowe. Instalacje fotowoltaiczne i magazyny energii będą oferowane z unikatową 25-letnią gwarancją uzysku i 24-godzinnym monitoringiem przez 7 dni w tygodniu.

– Z początkiem września w Czechach ruszył nowy program dopłat do fotowoltaiki i magazynów energii. Okoliczności naszej ekspansji są więc bardzo sprzyjające. Liczymy, że dopłaty to kolejny argument, dzięki któremu uda nam się przekonać Czechów i Czeszki do naszej oferty. Tym bardziej, że od lat działamy na rynku bardzo szybko. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami komponentów PV jesteśmy wstanie zaoferować montaż systemu nawet w 30 dni od podpisania umowy – dodaje Kamil Sankowski, Członek Zarządu Polenergii Fotowoltaika.

Wraz ze startem sprzedaży w Czechach, ruszyła również strona www.polenergiasolarni.cz. Można się na niej zapoznać z ofertą firmy Polenergia Solární, dowiedzieć więcej na temat działalności Grupy Polenergia czy obejrzeć kierowany do czeskich klientów film.