Wyniki konkursu „Natura energią przyszłości”

Dodano:
7/12/2023
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie „Natura energią przyszłości”!

Celem konkursu było szerzenie wśród dzieci wiedzy o możliwościach wykorzystania odnawialnych źródłach energii. Poziom nadesłanych prac konkursowych był bardzo wysoki, zarówno pod względem merytorycznym, jak i artystycznym.

Podczas oceniania rysunków komisja konkursowa zwracała uwagę na kreatywność i oryginalność pomysłów; zgodność pracy z tematem konkursu; oraz jakość rysunku, rozumianą jako: czytelność, estetykę i spójność.

Wyniki konkursu

  • I miejsce zajęła Antonina Kłosińska, która zaprojektowała elektropszczółkę do zapylania roślin „Sunny bee”. Antonina wygrała tablet Samsung Galaxy Tab A8 oraz kartę podarunkową do sklepu Empik o wartości 500 zł.
  • II miejsce zajęła Sara Kobyłecka. Zaprojektowała automat Poop-energy, do którego właściciele psów mogą wrzucać odchody swoich pupili i otrzymywać za to pieniądze. Następnie odchody zostaną przerobione na Bio-paliwo, które będzie zasilało pojazdy mechaniczne. Sara wygrała kartę podarunkową do Empiku o wartości 500 zł.
  • III miejsce zajęła Julia Malinowska, która przedstawiła Paczko-drona, zasilanego odnawialnymi źródłami energii. Julia wygrała kartę podarunkową do Empiku o wartości 300 zł.
Zwycięzcy konkursu

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie!