Carport

Nowoczesna wiata samochodowa z instalacją fotowoltaiczną.
Zobacz więcej
Sprawdź ile zaoszczędzisz
Sprawdź
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Czym jest Carport?

Carporty to nowoczesne wiaty garażowe wyposażone w panele fotowoltaiczne, które tworzą ekologiczną przestrzeń parkingową. To doskonała opcja, jeśli konstrukcja budynku nie pozwala na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej na dachu lub jest on zasłonięty przez pobliskie drzewa.

Carport charakteryzuje się dużą wytrzymałością i nowoczesnym designem, a jednocześnie umożliwia ładowanie samochodu elektrycznego w domu. Wiata PV jest wykonana z ocynkowanej stali oraz Magnelisu – materiału odpornego na korozję oraz trudne warunki atmosferyczne. Carporty montujemy za pomocą stóp fundamentowych wykonanych przez ekipę.

Postaw na innowacyjne rozwiązanie

Carporty są dostępne w dwóch wersjach: jedno- oraz dwustanowiskowej. Zestaw jednostanowiskowy jest wyposażony w 9 paneli fotowoltaicznych Seraphim 370 Black Frame o łącznej mocy 3,33kW. Wersja dwustanowiskowa posiada 15 paneli Seraphim 370 Black Frame o łącznej mocy 5,55kW. Wiata fotowoltaiczna może służyć jako stacja ładowania samochodów elektrycznych, dodatkowe źródło zasilania domu lub firmy.

To innowacyjne rozwiązanie, które podnosi wartość nieruchomości oraz zapewnia szereg udogodnień. Nowoczesna wiata samochodowa z fotowoltaiką łączy w sobie troskę o środowisko i prestiż. Jednocześnie zapewnia dostęp do własnego prądu, a więc niezależność od zewnętrznych dostawców.

Carport 1

Moc zestawu: 3,33kW
Zestaw składa się z:
  • PV Seraphim 370 Black Frame
  • Inwerter Sungrow, Growatt, FoxESS, SolarEDGE
  • Kompleksowa Instalacja

Carport 2

Moc zestawu: 5,55kW
Zestaw składa się z:
  • PV Seraphim 370 Black Frame
  • Inwerter Sungrow, Growatt, FoxESS, SolarEDGE
  • Kompleksowa Instalacja

Dlaczego warto?

1

Obniżysz swoje rachunki

2

Wyprodukujesz własną energię

3

Otrzymasz nowe miejsca
parkingowe

4

Przyczynisz się do
ochrony klimatu

5

Będziesz posiadał osobistą
stację ładowania

Spersonalizuj Carport

Wiata fotowoltaiczna to cena, którą warto zapłacić za komfort, moduły wysokiej jakości i design. Oferujemy zintegrowany system dopasowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu w pełni odczujesz zalety Carportu. Z naszą pomocą zaprojektujesz i stworzysz przestrzeń z innowacyjnym systemem Carport. Wiata garażowa z fotowoltaiką to idealne rozwiązanie, jeśli cenisz wygodę i niezależność. Rozszerz swój Carport o:

Wiaty fotowoltaiczne – dlaczego warto?

Wiata garażowa z zamontowanymi na wierzchu panelami PV ma wiele zalet, które doceniają obecnie praktycznie wszyscy właściciele samochodów zasilanych energią elektryczną skumulowaną w bateriach, wbudowanych z reguły w podłogę. Rosnące ceny standardowej energii z sieci sprawiają, że poszukujemy pewnych alternatyw, które będą w stanie obniżyć do marginalnego minimum koszty eksploatacji wybranych pojazdów. Panele fotowoltaiczne montowane na dachu carportu są jedną z niewielu odpowiedzi na ten problem, które łączą zarówno wysoką praktyczność, jak i nowoczesny design. Carporty nie zajmują dodatkowego miejsca i – w przeciwieństwie do wielu innych wariantów – pełną zarówno rolę praktyczną (służą do ochrony auta przed warunkami pogodowymi), jak i stanowią dodatkowy element uzupełniający instalacje fotowoltaiczne.

Dla kogo są przeznaczone wiaty garażowe?

Wiaty fotowoltaiczne, głównie z uwagi na nowoczesny design, są doskonałym wyborem dla dwóch grup osób – dla tych prosumentów, którzy zwracają uwagę na efektywność swojej instalacji, jak i dla wielbicieli atrakcyjnej stylistyki swojej przestrzeni przydomowej. Wiata fotowoltaiczna skutecznie obniża rachunki ponoszone za prąd elektryczny dostarczany przez zewnętrznego dostawcę, jak i podnosi efektowność podjazdu, szczególnie w nowoczesnych i zadbanych gospodarstwach domowych. Ponadto wiata fotowoltaiczna, dzięki np. dwóm stanowiskom, może służyć jako podstawowa ochrona pojazdu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Promienie słoneczne, jako podstawowe odnawialne źródła energii, mogą służyć zarówno do ładowania auta, jak i do zasilania różnych odbiorników prądu – nie tylko domowych, lecz także tych zewnętrznych.

Wiaty samochodowe – nie tylko efektywne, ale też atrakcyjne wizualnie

Warto wiedzieć, że carporty dostępne w naszej ofercie stanowią także atrakcyjny dodatek na każdej posesji. Są nowoczesne, przyciągają wzrok i mogą zupełnie zmienić estetykę każdej przydomowej przestrzeni. Na ich design ma wpływ jakość zastosowanych materiałów do ich produkcji, jak i wysoka precyzja wykonania nawet najmniejszych elementów użytkowych i konstrukcji nośnych.

Instalacja
Polenergia obejmuje:

Projekt

projekt instalacji potwierdzony uprawnieniami UTD i SEP

Montaż

montaż instalacji według normy PN_HD60364-7-712-2007 i wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego

Rozruch

rozruch i pomiary instalacji, potwierdzone sporządzeniem protokołu odbioru

Szkolenie

szkolenie użytkownika z działania instalacji i BHP

Obsługę

obsługę serwisową w zakresie gwarancji producentów sprzętu i rękojmi wykonawcy

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1zł
1500zł
Najlepiej dopasowana instalacja:
Wielkość instalacji
0.0 kWp
Roczna produkcja
0.0 kWh
Koszt brutto
od 42 594 zł
Koszt z dotacją "Mój Prąd"
od 42 594 zł

Proces instalacji
krok po kroku

Sprawdź, jak wygląda proces budowy Carportu Polenergia – od podjęcia decyzji o własnej wiacie fotowoltaicznej, aż po jej realizację włącznie z odbiorem naszego audytora. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zamów wiatę fotowoltaiczną

Wiata samochodowa z fotowoltaiką to nowoczesna inwestycja ze zintegrowanym systemem, który precyzyjnie odpowiada na Twoje potrzeby. Uniezależnij się od zewnętrznych dostaw energii – zadzwoń lub zostaw wiadomość za pośrednictwem formularza obok.
Jesteśmy dostępni
od 9 do 17
Możesz zadzwonić na
799 399 888

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.