Fotowoltaika
dla twojej firmy

Przekonaj się, jaki wpływ na twoją firmę będzie miała fotowoltaika zacznij oszczędzać wraz z podłączeniem instalacji.
Poznaj naszą ofertę

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Sprawdź
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Oferta B2B

Fotowoltaika dla firmy oznacza przede wszystkim skuteczną ochronę przed rosnącymi rachunkami za prąd. Ceny za energię elektryczną nie podlegają takiej samej regulacji jak w przypadku gospodarstw domowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o niezależność energetyczną. Panele fotowoltaiczne są dla firm szansą na optymalizację kosztów, a przy okazji budują wizerunek odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu, za którym stoi coś więcej niż puste słowa. To podwójna korzyść dla przedsiębiorcy.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie całej Polski, każdą współpracę rozpoczynając od spotkania z doradcą i przygotowania dedykowanego projektu. Oceniamy zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, co umożliwia optymalny dobór instalacji fotowoltaicznej, a w dalszej kolejności realne oszczędności. Większość firm korzysta bowiem z prądu w ciągu dnia, a więc w czasie, gdy fotowoltaika generuje najwięcej energii. Natychmiastowe zużycie wyprodukowanego prądu pozwala osiągnąć jeszcze większe oszczędności.

Obecnie Fotowoltaika dla przedsiębiorstw jest dostępna bardziej niż kiedykolwiek –ze względu na stale rosnące ceny komponentów i transportu to może być najlepszy moment na instalację zwłaszcza, że są dostępne dotacje na fotowoltaikę dla firm (dofinansowanie do fotowoltaiki jest nie tylko dla osób prywatnych). Dzięki Polenergia przedsiębiorcy mogą w pełni wykorzystać potencjał paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż w wyznaczonym wcześniej terminie, współpracę z wykwalifikowanymi pracownikami oraz dostęp do wysokiej klasy komponentów, takich producentów jak SolarEdge, Jinko, Risen oraz Sungrow.

Zapytaj o ofertę

Policz
ile zyskasz

Fotowoltaika w firmie stanowi pierwszy krok do niezależności energetycznej– z naszą pomocą szybko sprawdzisz, ile pieniędzy jesteś w stanie zaoszczędzić dla swojego biznesu. Poznaj korzyści z inwestycji!

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1000zł
15000zł
Wycena raty leasingowej:
Wkład własny
10 %
Wybierz wygodną dla siebie liczbę rat
Wpisz swój numer telefonu

Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie z ofertą.
Wystąpił bład!

Polenergia w liczbach

ponad
22 MLN zł
wypłaconych dotacji z programu ”Mój Prąd”
ponad
220
profesjonalnych
instalatorów
ponad
19 000
paneli montowanych miesięcznie
ponad
10 000
mikroinstalacji fotowoltaicznych
ponad
100
wykwalifikowanych inżynierów
ponad
600
zatrudnionych
pracowników

#inteligentnaenergia

Poznaj
standardy
Polenergia

Skontaktuj się

Europejski standard montażu

Dbamy o to, by każdą instalację fotowoltaicznądla firmy zamontowano zgodnie z obowiązującymi normami, za co odpowiadają nasicertyfikowani instalatorzy. Po ukończeniu montażu organizujemy dla klientów szkolenie z obsługi instalacji oraz zasad BHP.

Zabezpieczenia Polenergia Protect

Fotowoltaika dla biznesu musi być zabezpieczona. Wykorzystujemy do tego atestowane rozdzielnice klasy IP65, kable o przekroju 6 mm, zabezpieczenia DC 1000V, najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC oraz wyłączniki różnicowo-prądowe i nadprądowe.

Spersonalizowany projekt konstrukcyjny

Nasze panele fotowoltaiczne odpowiadają na potrzeby firmy – badamy statykę dachu oraz dobieramy konstrukcję wsporczą, co pozwala zoptymalizować działanie instalacji. Dzięki temu zapewniamy trwałość fotowoltaiki dla firmy, a tym samym jej opłacalność.

Projekt elektryczny

Projekty paneli fotowoltaicznych dla firm zgodne z obowiązującą normą PN-HD 60364-7-712:2007 wykonuje certyfikowany projektant. Dzięki temu inwestycja w fotowoltaikę jest dla przedsiębiorcy bezpieczna.

Standard

 • Gwarancja podłączenia do sieci
 • Monitorowanie instalacji 24/7
 • Ubezpieczenie instalacji 25 lat
 • Opieka inspektora nadzoru
 • Dodatkowe zabezpieczenia ppoż.

Premium

 • Gwarancja podłączenia do sieci
 • Monitorowanie instalacji 24/7
 • Ubezpieczenie instalacji 25 lat
 • Opieka inspektora nadzoru
 • Dodatkowe zabezpieczenia ppoż.
 • Przypisany indywidualny opiekun
 • Zdalny podgląd instalacji
 • Instalacja referencyjna - program partnerski
 • Preferencyjna oferta na instalację domową