Inteligentne rozwiązania dla inteligentnej energii - Solar Edge

Dodano:
7/6/2020
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Inteligentne rozwiązania dla inteligentnej energii.

Kilkanaście lat temu firma Solar Edge przebojem wkroczyła na rynek fotowoltaiczny, całkowicie zmieniając sposób pozyskiwania i zarządzania energią.

Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy to firma Solar Edge stworzyła inteligentne falowniki fotowoltaiczne, które szybko zyskały uznanie zarówno wśród ekspertów jak i zwykłych użytkowników. Wprowadzając na rynek wysokiej klasy rozwiązania inżynieryjne i innowacyjne produkty – Solar Edge stała się światowym liderem w dziedzinie technologii energetycznej i jest obecna w 125 krajach.

Innowacyjność i niezawodność

Flagowymi produktami firmy są oczywiście falowniki. Te produkowane przez Solar Edge są tworzone w innowacyjnej technologii HD Wave. To jeden z najbardziej znaczących skoków technologicznych w fotowoltaice w ciągu ostatnich dwóch dekad. Dzięki zastosowaniu HD Wave falowniki są mniejsze, lżejsze i co istotne – ich sprawność wynosi 99%. Rozproszone przekaźniki i zaawansowana obróbka cyfrowa gwarantują o połowę mniejsze wydzielanie ciepła – co zwiększa niezawodność. Ponadto falowniki z technologią HD Wave są nieduże i proste w montażu.

Coś dla domu…

Świetnym rozwiązaniem dla instalacji przydomowych będą falowniki trójfazowe o małej mocy. Posiadają wiele usprawnień projektowych, co sprawia że są łatwe w instalacji i pracują bardzo cicho, dzięki czemu nie zakłócają spokoju domowników. Wysokie bezpieczeństwo zapewniają innowacyjne funcje SaveDC i detekcja łuku, a możliwość podłączenia falownika do internetu przy pomocy wi-fi czy modułu GSM sprawia, że możemy z dowolnego miejsca monitorować działanie naszej instalacji.

I coś dla elektromobilnych

W ofercie Solar Edge już niebawem coś w sam raz dla siebie znajdą posiadacze elektrycznych samochodów. Solar Edge EV to pierwszy na świecie falownik z opcją ładowania pojazdów napędzanych prądem. Dzięki mocy 6kW i zastosowaniu nowatorskiego trybu ładowania solarnego, pełne zasilenie baterii trwa ponad dwukrotnie szybciej niż w przypadki standardowej ładowarki samochodów elektrycznych.

Falownik jest objęty 12-letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 20, a nawet 25 lat. Urządzenie można podłączyć do sieci i dzięki integracji z platformą monitorowania Solar Edge śledzić stan baterii pojazdu oraz zdalnie ustawiać harmonogramy ładowania.  

Polenergia Fotowoltaika jest największym instalatorem urządzeń Solar Edge w Polsce.