Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki

Już nie raz przeszło Ci przez myśl założenie instalacji fotowoltaicznej, ale martwisz się, że koszty montażu paneli słonecznych okażą się zbyt duże? Z nami znikną te obawy! Jeśli mieszkasz w Aleksandrowie Łódzkim, skontaktuj się, a określimy orientacyjną cenę inwestycji, dobierając technologie wpisujące się w Twoje finansowe możliwości. Pozyskamy też dofinansowanie i zapewnimy fachowe doradztwo na każdym etapie przedsięwzięcia. Zapraszamy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Aleksandrów Łódzki

Montaż fotowoltaiki, wieloletnia gwarancja i serwisowanie

Wiemy, że podjęcie decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych nie jest łatwe. To przedsięwzięcie wymagające zainwestowania sporej sumy pieniędzy. Dlatego też, jako profesjonalny wykonawca mający na względzie dobro klientów i środowiska naturalnego, robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby oferować zleceniodawcom prywatnym i firmowym kompleksowe wsparcie. Działania rozpoczynamy od przeprowadzania wizji lokalnej i rozmowy, dzięki czemu poznajemy szczegółowe potrzeby klienta i możemy dobierać optymalne rozwiązania.

Zajmujemy się wszystkim, od wykonania niezbędnych czynności wstępnych, przez stworzenie fachowego projektu i złożenie wniosku o dotacje, po wybór typu instalacji i ogniw fotowoltaicznych oraz ich montaż. Na tym jednak nasza rola się nie kończy. Na założone instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy dajemy bowiem klientom aż 25 lat gwarancji, zapewniając im w tym czasie kompleksowe wsparcie serwisowe i konsultacyjne. Oprócz tego zajmujemy się realizacją okresowych przeglądów, dzięki którym można mieć pewność, że fotowoltaika działa maksymalnie wydajnie, oferując mieszkańcom czy użytkownikom budynków optymalne uzyski energii.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele słoneczne w Aleksandrowie Łódzkim – ekologiczny prąd z bezpłatnego źródła

Nasze profesjonalne usługi wyróżniają się zarówno kompleksowością, jak i dobrymi cenami. Mimo to ostateczny koszt instalacji fotowoltaicznej w Aleksandrowie Łódzkim i okolicy to co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Wydatki te można jednak znacząco zmniejszyć, ubiegając się o dotacje. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym zespołem, wszystkimi formalnościami zajmiemy się za Ciebie, ułatwiając pozyskanie dofinansowania wynoszącego nawet do 20 500 zł. Najważniejsze jest to, że czas potrzebny na zwrot z inwestycji wynosi zaledwie 7-8 lat. Po tym okresie zaczynasz realnie oszczędzać, a biorąc pod uwagę obecne ceny prądu i przewidywania specjalistów dotyczące niedalekiej przyszłości, możesz spodziewać się, że będą to naprawdę duże kwoty.

Fotowoltaika w łódzkim cieszy się popularnością także z uwagi na rosnące zainteresowanie ochroną środowiska. To, jak działa fotowoltaika, jest dla atmosfery całkowicie neutralne. Na powierzchni paneli słonecznych, a mówiąc dokładniej na ogniwach, zachodzą procesy prowadzące do powstania zielonej energii. Nie wiążą się one z emisją szkodliwych gazów i nie wprowadzają do obiegu żadnych zanieczyszczeń. Darmowa energia, jaką produkują instalacje fotowoltaiczne dla firm, fabryk, zakładów pracy, gospodarstw i domów, jest zatem przyjazna dla środowiska, a w dodatku wspiera budżet właściciela, obniżając rachunki za prąd dla konsumentów nawet w 90%.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.