Fotowoltaika Bełchatów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bełchatów

W Bełchatowie działa największa w Polsce elektrownia, jednak coraz więcej mieszkańców i firm decyduje się na uniezależnienie się od płynących z niej i z innych elektrowni dostaw energii. W jaki sposób? Z odpowiedzią przychodzi fotowoltaika. Jeśli również Ty chcesz skorzystać z możliwości obniżenia rachunków za prąd dzięki panelom słonecznym i poszukujesz firmy montażowej, zapraszamy do współpracy.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bełchatów

Fotowoltaika – sposób na niezależność energetyczną

Konieczność korzystania z prądu płynącego w gniazdku w czasach, gdy sukcesywnie staje się on droższy, oznacza rosnące z roku na rok koszty życia. Bez żadnych korzyści płacisz coraz więcej i więcej, de facto nie otrzymując nic w zamian. Fotowoltaika jest sposobem na wyjście z tego błędnego koła i uniezależnienie się od zewnętrznych dostaw. Panele słoneczne na dachu czy gruncie to nowoczesna i ekologiczna technologia pozwalająca na samodzielną produkcję prądu ze Słońca. Czy to opłacalne? Odpowiedź nasuwa się sama, jednak żeby liczyć na maksymalne zyski, które mogą przynosić instalacje fotowoltaiczne dla domu, ale też dla firmy, konieczny jest profesjonalny projekt i montaż, a to może zapewnić nasza firma.

Z nami zyskujesz pewność trwałego i bezawaryjnego działania paneli solarnych przez cały rok. Nawiązując współpracę, wiesz, że wszystkie czynności projektowe i montażowe zostaną wykonane prawidłowo niezależnie od tego, czy chodzi o małe zestawy fotowoltaiczne przy domu, czy potężne farmy solarne na terenie Bełchatowa i okolic, których realizacją również się zajmujemy. Jak działamy? Pierwszym krokiem jest poznanie Twoich potrzeb i analiza specyfiki nieruchomości, dzięki czemu możemy określić, jaka moc będzie optymalna dla Twojej instalacji, gdzie ją zamontować i jakie podzespoły wykorzystać. Na tej podstawie tworzymy kompleksowy projekt, który następnie stanowi podstawę do realizacji prac montażowych.

Współpracujemy z klientami nie tylko indywidualnymi, ale również biznesowymi i instytucjami publicznymi z Bełchatowa. Zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla firm, które pozwalają na dywersyfikację źródeł energii i zarazem obniżenie wysokości rachunków za prąd, a te są dla przedsiębiorstw jeszcze wyższe niż dla odbiorców indywidualnych. Na każdym etapie inwestycji wspieramy Cię merytorycznie, doradzamy najlepsze rozwiązania i w sposób kompleksowy realizujemy kolejne prace, aż do oddania do użytku w pełni sprawnych ogniw fotowoltaicznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w Bełchatowie dla domu i firmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji solarnych każdego rodzaju na dowolnym terenie, również pod względem formalnym. Nasze usługi obejmują bowiem także pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji na inwestycje. Dofinansowania są przeznaczone dla:

  • osób indywidualnych,
  • przedsiębiorstw,
  • instytucji publicznych,
  • rolników.

Naszym zadaniem jest wyręczenie Cię we wszelkich formalności, które są wymagane do otrzymania dofinansowana, dzięki czemu cena paneli solarnych staje się wyraźnie niższa. Nie musisz nawet wiedzieć, jak działa fotowoltaika i z jakiego programu chcesz skorzystać – specjaliści z Polenergia Fotowoltaika robią wszystko w Twoim imieniu, a Ty oszczędzasz czas i możesz skupić się na innych obowiązkach.

Dostarczamy sprawdzone, bezawaryjne, wysokojakościowe i ekologiczne rozwiązania, które pozwalają Ci na samodzielną, bezobsługową produkcję prądu z darmowego źródła, jakim jest Słońce. Zapraszamy do kontaktu i współpracy każdego, kogo interesuje profesjonalna fotowoltaika w Łódzkiem!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – nowoczesność w przystępnej formie

Energię elektryczną zużywa się na co dzień w wielu różnych dziedzinach życia — w domu do zasilenia domowych odbiorników prądu, w firmie do zasilenia najbardziej prądożernych linii produkcyjnych. W efekcie z tego typu technologią mamy styczność w zasadzie na co dzień. Współcześnie koszt energii rośnie z roku na rok, a jej udział w miesięcznych rachunkach staje się coraz bardziej dotkliwy i zazwyczaj znacznie przekracza wszystkie inne koszty bieżące. Oznacza to, że coraz więcej ludzi szuka alternatywy.

Instalacje fotowoltaiczne są właśnie taką możliwością. Za ich pomocą można obniżyć koszt użytkowania swoich domowych lub firmowych urządzeń w praktyce prawie do zera, lub zupełnie do zera, i w ten sposób w jakimś stopniu zupełnie uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy energii. To ogromna zaleta dla osób, które przez rosnące ceny energii nie są w stanie zaplanować domowego lub firmowego budżetu z odpowiednio dużym wyprzedzeniem.

Montaż paneli fotowoltaicznych nie jest już z tego względu czymś zadziwiającym, gdyż decyduje się na niego coraz więcej właścicieli gospodarstw domowych – nawet osoby, które do tej pory nie był zwolennikami nowoczesnej technologii. Systemy fotowoltaiczne są:

  • Łatwe w eksploatacji – wszystkie obecnie produkowane urządzenia z branży fotowoltaiki są niezwykle łatwe w bieżącej eksploatacji, gdyż są przewidziane do długiej pracy, trwającej nawet kilkadziesiąt lat. W efekcie od inwestora oczekuje się bardzo niewiele zaangażowania, dzięki czemu użytkowanie sprowadza się jedynie do eksploatacji oraz szybkiej reakcji na pojawienie się jakichkolwiek śladów uszkodzeń lub nadchodzącej awarii.
  • Przystępne cenowo – obecnie instalacje są coraz lepiej wycenione, co jest skutkiem przede wszystkim dużej konkurencji wśród producentów, a także dostępu do nowoczesnych linii produkcyjnych najwyższej klasy. W efekcie na instalację PV może sobie pozwolić w praktycznie każdy.
  • Wspierane przez różne organizacje – nie można także zapomnieć o tym, że koszt instalacji PV można znacznie obniżyć – wystarczy skorzystać z jednej z wielu form dotacji, czyli dofinansowania zakupu systemu PV, który może obniżyć jej koszt nawet wielokrotnie. Z chęcią pomożemy Ci w uzyskaniu preferencyjnych warunków i ułatwimy spełnienie wszystkich wymogów, których niestety jest wiele, podobnie jak konkurentów.

Jak wykorzystać panele fotowoltaiczne w swoim domu?

Fotowoltaikę w Bełchatowie można wykorzystać na wiele zupełnie różnych sposobów, szczególnie w obrębie swojego własnego gospodarstwa domowego.

  • Ładowanie samochodu elektrycznego – koszt benzyny i oleju napędowego rośnie z roku na rok, przez co wiele osób poszukuje możliwości obniżenia tego kosztu do akceptowalnego poziomu. Jak się okazuje, jedynym sposobem jest zrezygnowanie z paliwa na rzecz samochodów elektrycznych, które to, wykorzystując odnawialne źródła energii, cechują się naprawdę niską ceną eksploatacji – zbliżoną w praktyce do zera. To możliwe wyłącznie za sprawą tego, że zjawisko fotowoltaiczne, czyli wymiana promieniowania słonecznego na energię elektryczną jest w zasadzie zupełnie darmowa.
  • Zasilanie domowych urządzeń – użytkowanie pralki, komputerów, telewizorów, konsoli czy wreszcie pomp ciepła oraz instalacji klimatyzacji jest bardzo kosztowne. Instalacje fotowoltaiczne umożliwiają obniżenie tego kosztu niemal do zera. To doskonałe rozwiązanie, z którego korzysta w Polsce coraz więcej osób.

Jak wykorzystać energię elektryczną z PV w swojej firmie?

W firmie korzystanie z zielonej energii elektrycznej jest doskonałą formą ograniczania firmowych wydatków. Energię wykorzystuje się jednak w tym przypadku nieco inaczej, mianowicie głównie do zasilenia różnych firmowych narzędzi i szczególnie wymagających, prądożernych odbiorników prądu, np. całych linii produkcyjnych, oświetlenia, systemów wentylacji mechanicznej czy klimatyzacji.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.