Fotowoltaika Biała Podlaska

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Biała Podlaska

Skala wyzwań finansowych związanych z szybko drożejącym prądem i ograniczeniem emisji gazów cieplarnianych do atmosfery sprawia, że coraz więcej osób i firm z Białej Podlaskiej postanawia zamontować panele fotowoltaiczne. Również zaliczasz się do tego grona i planujesz założenie ogniw fotowoltaicznych, ale jeszcze nie wiesz, komu zlecić realizacje prac? W takim razie sprawdź ofertę Polenergia Fotowoltaika i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Biała Podlaska

Zainwestuj w fotowoltaikę i wytwarzaj darmowy prąd ze Słońca

Możesz nas na liczyć, bo wiemy, jak działa fotowoltaika i potrafimy się posługiwać tą wiedzą w praktyce. Nasze zadanie polega na kompleksowym projektowaniu i montażu instalacji produkującej darmowy prąd ze Słońca. Nie jest przy tym istotne, czy ma być ona zlokalizowana na gruncie, czy na dachu – działamy elastycznie i zawsze dostosowujemy się do Twoich wymagań. Możesz powierzyć nam wykonanie systemu słonecznego w Białej Podlaskiej bez względu na to, czy planujesz mikroinstalację w swoim małym domu jednorodzinnym, czy interesuje Cię rozbudowana farma fotowoltaiczna, z której zaczniesz osiągać zyski poprzez sprzedaż produkowanej energii.

Współpracujemy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanymi, cieszącymi się dobrymi opiniami i zaufaniem klientów dostawcami oraz producentami komponentów i technologii słonecznej, dlatego nasze instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firm z Białej Podlaskiej i okolicznych miejscowości spełniają najsurowsze wymagania jakościowe i wydajnościowe. Jeśli zdecydujesz się na współprace, jej rezultatem będą efektywnie działające i produkujące optymalne ilości prądu panele słoneczne, które jako inwestycja zwracają się już po kilku latach użytkowania.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż, podłączenie i pozyskiwanie dotacji na fotowoltaikę

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na współpracy z jedną firmą, która zrealizuje wszystkie prace od A do Z, dlatego właśnie tak wygląda nasza oferta. Proponowane usługi obejmują wykonanie inwestycji w panele słoneczne na każdym etapie, począwszy od projektu, po montaż, skończywszy na podłączeniu i uruchomieniu całego systemu. Niczym się nie martwisz i zajmujesz się swoimi sprawami, a my robimy wszystko, co konieczne, żeby jak najszybciej dało się korzystać z możliwości, jakie daje fotowoltaika dla firm i domu. Panele słoneczne są bowiem tak samo dobrą inwestycją dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Fotowoltaika w Lubelskiem może być tańsza dzięki pieniądzom pochodzącym z publicznych programów. W związku z tym wspieramy naszych klientów także w pozyskiwaniu dotacji, dofinansowań i środków z kredytów preferencyjnych przeznaczonych dla osób i firm inwestujących w czyste, zielone technologie. Wiemy, jak przebrnąć przez wszelkie formalności i z powodzeniem starać się o dodatkowe, często bezzwrotne lub bardzo korzystnie oprocentowane środki finansowe. Możesz też liczyć na kompleksową pomoc doradczą w realizacji inwestycji, wyborze lokalizacji czy paneli najlepszych dla Twojej nieruchomości i zarazem pasujących do budżetu, jakim dysponujesz. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorców, rolników, instytucje, organizacje i inne podmioty z Białej Podlaskiej, które wiedzą, że fotowoltaika to oszczędny, bezpieczny, ekologiczny i skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd nawet o więcej niż 90%!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – jak wykorzystać wyprodukowaną przez nie energię?

Panele fotowoltaiczne zyskują na popularności nie z roku na rok, ale z miesiąca na miesiąc. Wynika to w głównej mierze z coraz lepszej dostępności podzespołów, ich spadających cen zakupu oraz z coraz większej świadomości ekologicznej i wzrastających rachunków za prąd. W rezultacie coraz więcej osób chce – choćby w niewielkim stopniu – ograniczyć się od sieci energetycznej i sprawić, że dany dom lub obiekt firmowy stanie się w zasadzie samowystarczalny. Jakie zalety mają panele słoneczne? Przede wszystkim dają możliwość użytkowania wyprodukowanej przez nie energii w praktycznie każdy sposób. W gospodarstwach domowych instalacje fotowoltaiczne mogą zasilać standardowe odbiorniki prądu, takie jak sprzęt kuchenny czy oświetlenie, lub pompy ciepła, które w każdym domu generują praktycznie największe koszty. W przedsiębiorstwach jest nieco inaczej. Urządzenia przeznaczone do obróbki mechanicznej czy termicznej gotowych produktów cechują się tak dużym zużyciem prądu, że jego koszt może w bardzo dużym stopniu wpływać na jednostkową cenę gotowego wyrobu. Dzięki instalacji PV możesz ostateczny koszt towaru znacznie obniżyć.

Czy instalacje fotowoltaiczne się opłacają?

Instalacje PV do niedawna cechowały się bardzo długim zwrotem z inwestycji, przez co mogli sobie na nie pozwolić wyłącznie niektórzy inwestorzy. Teraz jednak jest inaczej – realny czas zwrotu z przeprowadzonej inwestycji może wynosić 7 lat, co w kwestii nawet kilkudziesięciu lat użytkowania paneli jest wynikiem wręcz doskonałym. Ponadto cenę da się jeszcze bardziej obniżyć. Dotacje, bo o nich mowa, skutecznie zmniejszają koszt inwestycji. Takie programy jak Mój Prąd, Czyste Powietrze czy ulga termomodernizacyjna zapewniają możliwość zainstalowania paneli PV przez praktycznie wszystkich – również przez osoby, które nie dysponują wystarczającą ilością wolnych środków na pokrycie wszystkich kosztów w formie jednorazowego przelewu.

Instalacja fotowoltaiczna wysokiej klasy – postaw na rozwiązania firmy Polenergia

Nasza firma Polenergia oferuje profesjonalne doradztwo w miejscowości Biała Podlaska. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych działań, pomożemy w doborze odpowiedniej mocy instalacji, a także przeprowadzimy niezwykle precyzyjny montaż wszystkich urządzeń wchodzących w jej skład. Od lat się szkolimy, poszerzamy naszą wiedzę i uczestniczymy w najważniejszych eventach z branży PV. Ponadto wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej klasy rozwiązania od renomowanych producentów.

Skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe. Możesz to zrobić telefonicznie oraz mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości przed wyborem i podjęciem współpracy. Tylko w skali jednego miesiąca realizujemy ponad 1000 instalacji. Zaufaj nam!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.