Fotowoltaika Białogard

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Białogard

Chcesz zabezpieczyć się przed coraz szybciej rosnącymi cenami energii elektrycznej i obniżyć wysokość rachunków z tego tytułu niemalże do zera? W takim razie decyzja o założeniu fotowoltaiki jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Jeśli liczysz na profesjonalną pomoc w realizacji tej inwestycji w Białogardzie lub okolicach, nasz zespół spełni Twoje wymagania. W jaki sposób? Czytaj dalej i sprawdź!Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Białogard

Fotowoltaika sposobem na tańszą energię elektryczną

Miliony Polaków muszą mierzyć się z droższą z roku na rok energią, której cena rośnie znacznie szybciej niż zarobki w gospodarce i ogólny poziom inflacji. Wynika to z wielu czynników na czele z polityką dekarbonizacyjną prowadzoną przez Unię Europejską, na którą rządzący wyrazili zgodę. Nie wnikając w przyczyny, faktem jest, że poszukiwanie tanich źródeł energii to dla wielu osób obecnie paląca kwestia. Skutecznym i pod wieloma względami korzystnym rozwiązaniem jest fotowoltaika, której montażem w Białogardzie zajmuje się nasz zespół.

Jaka działa fotowoltaika? Upraszczając, jej zadanie polega na wytwarzaniu z promieni słonecznych energii elektrycznej wykorzystywanej do zasilania sprzętów domowych, a w razie powstawania nadwyżek – dostarczanej do sieci publicznej. Za absorbcję promieni słonecznych odpowiadają ogniwa, które kumulują je w sobie pod postacią energii, po czym dociera ona do falownika – jego zadanie polega na przemienieniu energii z promieniowania w prąd elektryczny.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu pozwalają na znaczne ograniczenie ilości drogiej energii pobieranej z sieci i zastąpienie jej własnymi zasobami pochodzącymi właśnie z promieniowania słonecznego. Ponieważ jest to całkowicie darmowe źródło, ogniwa słoneczne umożliwiają obniżenie kosztów energii elektrycznej nawet o 90%! Jednak żeby uzyskać tak dobry rezultat, konieczne jest profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Jeśli nie wiesz, komu zlecić to zadanie, to bardzo dobrze się składa, bo możesz powierzyć je naszemu zespołowi.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Projekt, montaż, serwis i pozyskiwanie dotacji

Pierwszym etapem współpracy jest analiza Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań oraz specyfiki nieruchomości. To najważniejsze zmienne, na podstawie których określamy optymalne parametry działania paneli fotowoltaicznych. Na ich bazie wykonujemy pełny projekt systemu, a po jego zatwierdzeniu przez Ciebie przechodzimy do właściwych prac związanych z montażem. Ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem i fachową kadrą, wszystkie czynności są przeprowadzane w sposób zgodny z obowiązującymi procedurami i branżowymi zaleceniami. Fotowoltaika w Zachodniopomorskiem, w tym w Białogardzie, nie ma przed nami tajemnic!

Powierzając nam projekt i montaż, możesz liczyć na w pełni profesjonalne efekty w postaci bezpiecznej, wydajnej i komfortowej w obsłudze instalacji fotowoltaicznej, jednak na tym nie kończy się nasze wsparcie. Jeśli sobie życzysz, możemy też zaproponować pomoc w pozyskiwaniu dodatkowych funduszu z dotacji. Dzięki korzystnemu dofinansowaniu ze środków publicznych instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób indywidualnych w Białogardzie mogą być jeszcze tańsze!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.