Fotowoltaika Bolesławiec

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bolesławiec

Zastanawiasz się nad zakupem paneli fotowoltaicznych, ale przeraża Cię stopień komplikacji tej inwestycji? Jeśli poszukujesz w Bolesławcu i okolicach fachowców, którym możesz spokojnie powierzyć jej kompleksowe wykonanie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i skorzystać z profesjonalnych usług z myślą o tańszej energii elektrycznej!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bolesławiec

Zyskowna inwestycja w darmowy prąd ze Słońca

Każda instalacja fotowoltaiczna – zarówno fotowoltaika dla domu, jak i przedsiębiorstw oraz podmiotów innego rodzaju – jest skutecznym rozwiązaniem na ograniczenie podwyżek prądu. A te rosną z roku na rok i nic nie wskazuje, żeby ich ceny w najbliższym czasie miały się zatrzymać. Wręcz przeciwnie – wszelkie prognozy i znaki wysyłane przez gospodarkę na każdym poziomie świadczą wręcz o tym, że koszty prądu zaczną już niedługo, bo w ciągu kilku lat, rosnąć jeszcze dynamiczniej. I choć indywidualnie nie da się z tym walczyć, to właśnie fotowoltaika, którą oferuje nasza firma, znacząco załagodzi skutki podwyżek. W jaki sposób?

Jak działa fotowoltaika? Upraszczając, jej zadaniem jest produkowanie prądu z darmowego źródła – promieniowania słonecznego. Ponieważ dostęp do niego jest całkowicie bezpłatny i możliwy dla każdego, koszty wytworzenia energii wiążą się wyłącznie z samą pracą instalacji, a te są wielokrotnie niższe niż zyski wynikające z samodzielnej produkcji prądu ze Słońca. Oznacza to, że w momencie, gdy inwestycja w panele fotowoltaiczne się zwróci, a następuje to relatywnie szybko, bo przeciętnie w ciągu 7-9 lat od zakupu, wytwarzasz energię praktycznie za darmo. To doskonały sposób na ograniczenie zużycie drogiego prądu z sieci publicznej, którego cena w najbliższych latach wzrośnie jeszcze bardziej, a tym samym niemal wyzerowanie rachunków od dostawcy energii.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika dla domów i firm

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla domu są równie korzystne jak dla firm, z czego zdaje sobie sprawę coraz więcej przedsiębiorstw z Bolesławca i okolic. Inwestując w ogniwa słoneczne, można obniżyć koszty działalności poprzez dostęp do tańszego źródła prądu. To szczególnie interesujące rozwiązanie dla firm przemysłowych i produkcyjnych – generalnie energochłonnych. Jednak aby móc osiągnąć pełnię swoich możliwości, panele fotowoltaiczne wraz ze wszystkim pozostałymi komponentami instalacji powinny zostać prawidłowo:

  • dobrane,
  • zamontowane,
  • połączone i uruchomione. 

Wyłącznie profesjonalne projekty i fachowe instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów oraz instytucji publicznych gwarantują maksymalną efektywność, pełne bezpieczeństwo i oszczędność działania. Dlatego jeśli szukasz specjalistów oferujących w Bolesławcu i okolicach kompleksowy montaż wraz z projektem i podłączeniem instalacji, spełnimy Twoje wymagania.

Projekt, montaż i podłączenie instalacji fotowoltaicznej

Nasz zespół tworzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani inżynierowie, projektanci, instalatorzy i serwisanci, którzy od lat zajmują się zakładaniem ogniw fotowoltaicznych wraz z całym niezbędnym wyposażeniem. Możesz na nas liczyć – zajmujemy się dobraniem i montażem wszystkich urządzeń w taki sposób, żeby w jak największym stopniu odpowiadały Twoim wymaganiom i charakterystyce budynku. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie pracowała wydajnie i bezpiecznie przez pokolenia.

Z powodzeniem montujemy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy planujesz lokalizację paneli fotowoltaicznych na dachu, czy gruncie. Możesz nam powierzyć także pozyskanie dotacji w ramach licznych programów dofinansowań oferowanych w 2021 r., dzięki którym cena ogniw słonecznych będzie jeszcze niższa. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z Bolesławca i okolic oraz każdego, kogo interesuje profesjonalna, sprawna, bezawaryjna i oszczędna fotowoltaika w Dolnośląskiem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.