Fotowoltaika Bolesławiec

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bolesławiec

Zastanawiasz się nad zakupem paneli fotowoltaicznych, ale przeraża Cię stopień komplikacji tej inwestycji? Jeśli poszukujesz w Bolesławcu i okolicach fachowców, którym możesz spokojnie powierzyć jej kompleksowe wykonanie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i skorzystać z profesjonalnych usług z myślą o tańszej energii elektrycznej!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bolesławiec

Zyskowna inwestycja w darmowy prąd ze Słońca

Każda instalacja fotowoltaiczna – zarówno fotowoltaika dla domu, jak i przedsiębiorstw oraz podmiotów innego rodzaju – jest skutecznym rozwiązaniem na ograniczenie podwyżek prądu. A te rosną z roku na rok i nic nie wskazuje, żeby ich ceny w najbliższym czasie miały się zatrzymać. Wręcz przeciwnie – wszelkie prognozy i znaki wysyłane przez gospodarkę na każdym poziomie świadczą wręcz o tym, że koszty prądu zaczną już niedługo, bo w ciągu kilku lat, rosnąć jeszcze dynamiczniej. I choć indywidualnie nie da się z tym walczyć, to właśnie fotowoltaika, którą oferuje nasza firma, znacząco załagodzi skutki podwyżek. W jaki sposób?

Jak działa fotowoltaika? Upraszczając, jej zadaniem jest produkowanie prądu z darmowego źródła – promieniowania słonecznego. Ponieważ dostęp do niego jest całkowicie bezpłatny i możliwy dla każdego, koszty wytworzenia energii wiążą się wyłącznie z samą pracą instalacji, a te są wielokrotnie niższe niż zyski wynikające z samodzielnej produkcji prądu ze Słońca. Oznacza to, że w momencie, gdy inwestycja w panele fotowoltaiczne się zwróci, a następuje to relatywnie szybko, bo przeciętnie w ciągu 7-9 lat od zakupu, wytwarzasz energię praktycznie za darmo. To doskonały sposób na ograniczenie zużycie drogiego prądu z sieci publicznej, którego cena w najbliższych latach wzrośnie jeszcze bardziej, a tym samym niemal wyzerowanie rachunków od dostawcy energii.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika dla domów i firm

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla domu są równie korzystne jak dla firm, z czego zdaje sobie sprawę coraz więcej przedsiębiorstw z Bolesławca i okolic. Inwestując w ogniwa słoneczne, można obniżyć koszty działalności poprzez dostęp do tańszego źródła prądu. To szczególnie interesujące rozwiązanie dla firm przemysłowych i produkcyjnych – generalnie energochłonnych. Jednak aby móc osiągnąć pełnię swoich możliwości, panele fotowoltaiczne wraz ze wszystkim pozostałymi komponentami instalacji powinny zostać prawidłowo:

  • dobrane,
  • zamontowane,
  • połączone i uruchomione. 

Wyłącznie profesjonalne projekty i fachowe instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów oraz instytucji publicznych gwarantują maksymalną efektywność, pełne bezpieczeństwo i oszczędność działania. Dlatego jeśli szukasz specjalistów oferujących w Bolesławcu i okolicach kompleksowy montaż wraz z projektem i podłączeniem instalacji, spełnimy Twoje wymagania.

Projekt, montaż i podłączenie instalacji fotowoltaicznej

Nasz zespół tworzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani inżynierowie, projektanci, instalatorzy i serwisanci, którzy od lat zajmują się zakładaniem ogniw fotowoltaicznych wraz z całym niezbędnym wyposażeniem. Możesz na nas liczyć – zajmujemy się dobraniem i montażem wszystkich urządzeń w taki sposób, żeby w jak największym stopniu odpowiadały Twoim wymaganiom i charakterystyce budynku. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie pracowała wydajnie i bezpiecznie przez pokolenia.

Z powodzeniem montujemy zarówno małe, jak i duże zestawy fotowoltaiczne. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy planujesz lokalizację paneli fotowoltaicznych na dachu, czy gruncie. Możesz nam powierzyć także pozyskanie dotacji w ramach licznych programów dofinansowań oferowanych w 2021 r., dzięki którym cena ogniw słonecznych będzie jeszcze niższa. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z Bolesławca i okolic oraz każdego, kogo interesuje profesjonalna, sprawna, bezawaryjna i oszczędna fotowoltaika w Dolnośląskiem!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – jak znoszą codzienną eksploatację?

Panele fotowoltaiczne są wytrzymałe i wbrew obiegowej opinii oraz pozornie delikatnej strukturze, ich uszkodzenie mechaniczne należy do rzadkości. Producenci starają się, aby panele słoneczne pracowały przy pełnej efektywności w zasadzie cały czas. Dlatego też wykorzystują wszelkie współczesne nowinki technologiczne, w tym specjalne szkło, które w zasadzie do zera marginalizuje ryzyko awarii panelu w wyniku jego uszkodzenia. Co to oznacza dla konsumenta? Przede wszystkim mniejsze ryzyko związane z instalacją i eksploatacją systemu fotowoltaicznego – uszkodzenie jednego z paneli może bowiem prowadzić do sporych tarapatów finansowych, a te zupełnie negują wszelkie oszczędności wynikające z zastosowania systemu PV. Cały panel składa się z szyby, wielu warstw folii o różnych właściwościach fizycznych oraz fotoogniw, izolacji, przewodów czy też ramy. Połączenie ich wszystkich sprawia, że panele słoneczne są w zasadzie długowieczne – o ich uszkodzenie trzeba się postarać.

Czy instalacje fotowoltaiczne są przyszłością?

Zdecydowanie tak! Trend stale rosnących cen energii elektrycznej jest doskonale znany wszystkim polskim konsumentom, również z Bolesławca. Od lat cały świat huczy o rosnących kosztach związanych z eksploatacją złóż naturalnych, przez co powoli, lecz sukcesywnie, odchodzimy od nich na rzecz nowoczesnych, bardziej „zielonych” źródeł odnawialnych – w tym niezwykle powszechnych promieni słonecznych.

Warto z nich korzystać, lecz zawsze świadomie. Przede wszystkim współczesna fotowoltaika ma niewiele wspólnego z jej pierwszą iteracją. Obecnie to skomplikowane, dopracowane do perfekcji i bogate systemy, które potrafią samodzielnie zarządzać procesem tworzenia energii i jej odpowiedzialnym wykorzystywaniem. Doszło do prawdziwej komputeryzacji, przez którą zasilanie odbiorników staje się coraz mniej angażujące, a coraz więcej znaczące – zarówno dla prywatnych osób, jak i całej planety.

Korzystaj z energii elektrycznej świadomie!

Wiele osób decyduje się na projekt instalacji fotowoltaicznej z dość prozaicznych, lecz dalej aktualnych powodów – niskiej ceny energii uzyskanej poprzez eksploatację OZE – Odnawialnych Źródeł Energii. Prąd płynący w gniazdkach wytworzony w ten sposób ma wiele zastosowań. Poza tymi dość prostymi, takimi jak zasilenie odbiorników domowych, w tym sprzętu AGD oraz RTV czy też elektronarzędzi, warto także wyróżnić zastosowania typowe dla prosumentów, czyli aktywnych użytkowników instalacji PV.

Należy do nich między innymi branża e-mobility, a w zasadzie ładowanie samochodów elektrycznych. To rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z samochodów zasilanych energią elektryczną skumulowaną w ich akumulatorach w zasadzie za darmo – poza kosztami bieżącymi instalacji PV oraz jej kosztem wstępnym.

Niektórzy decydują się na projekt instalacji fotowoltaicznej z powodu posiadania pompy ciepła. Urządzenia te służą do generowania ciepła poprzez eksploatację kolejnych OZE – powietrza, wody lub gruntu. Jedynym kosztem w trakcie ich eksploatacji dla konsumenta jest opłacanie rachunków za energię elektryczną, podczas gdy dla prosumenta (właściciela instalacji PV) koszty spadają w zasadzie do zera, gdyż może pompę zasilić energią z fotowoltaiki.

Panele słoneczne – pomożemy Ci w uzyskaniu dotacji

Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznej już od lat. Zdobyliśmy na tym polu ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, które możemy obecnie wykorzystać również do pomocy w zakresie uzyskania dotacji. A te potrafią zmniejszyć realny koszt wielokrotnie i pozytywnie wpłynąć na wartość inwestycji. Bardzo chętnie pomożemy w ich uzyskaniu, odpowiemy na szereg pytań związanych ze spełnieniem poszczególnych wymogów, a także pomożemy dopełnić wszelkie – trudne i skomplikowane – wymogi formalne. Zapraszamy do współpracy już dziś, a w razie pytań do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie mailowo oraz telefonicznie podczas krótkiej, lecz bardzo treściwej rozmowy z naszymi specjalistami.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.