Fotowoltaika Brodnica

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Brodnica

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w Brodnicy, ale dobrze wiesz, że sam tego nie zrobisz. To specjalistyczna praca, do której niezbędni są fachowcy – jeśli ich poszukujesz, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z doświadczeniem w kompleksowym wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych, którzy wiedzą, jak zaprojektować, zamontować, skonfigurować i uruchomić cały system produkcji energii ze Słońca. Skontaktuj się z nami i powierz realizację prac!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Brodnica

Zainwestuj w fotowoltaikę i produkuj darmowy prąd ze Słońca

Jak w dobie wciąż rosnących podwyżek cen energii zapewnić sobie tani prąd? Dla coraz większej liczby mieszkańców i firm z Brodnicy staje się jasne, że skutecznym rozwiązaniem na bolączki finansowe związane z drogą energią są panele fotowoltaiczne. Ogniwa słoneczne pozwalają bowiem na darmowe i w pełni zautomatyzowane wytwarzanie prądu w sposób niezależny, bo z promieniowania słonecznego. Instalacje fotowoltaiczne dla domu czy przedsiębiorstw to w istocie mini elektrownie, dzięki którym można samemu produkować energię z bezpłatnego źródła, a tym samym ograniczyć nawet o ponad 90% jej pobór z sieci publicznej. Zleć nam wykonanie instalacji i daj sobie szanse na tańszy prąd!

Wiedząc, jak działa fotowoltaika, łatwo można dojść do wniosku, jak duże korzyści wynikają z jej zastosowania. Podstawową zaletą są oczywiście wspomniane obniżki rachunku za prąd, które wynikają z jego darmowej produkcji we własnym zakresie. Dlatego od momentu, gdy fotowoltaika zwróci się jako inwestycja, będzie można się cieszyć praktycznie bezpłatną energią w domu czy firmie! Warunek jest jeden: profesjonalny projekt i montaż paneli słonecznych, a to wymaga zaangażowania specjalistów z doświadczeniem i w realizacji podobnych przedsięwzięć. W Brodnicy i okolicach możesz liczyć na kompleksowe wsparcie naszego zespołu, który od początku do końca zajmuje się realizacją prac.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika dla domów i firm z Brodnicy

Nasze zadanie polega na wykonaniu instalacji fotowoltaicznej od A do Z. Zlecasz nam prace, a my wykonujemy wszystko, co niezbędne, żeby móc oddać Ci do dyspozycji w pełni sprawny, wydajny, bezobsługowy i bezpieczny system do produkcji własnej energii z promieniowania słonecznego. Pierwszym krokiem do uzyskania pożądanego rezultatu jest dokładna analiza Twoich potrzeb i oczekiwań oraz warunków, w jakich fotowoltaika będzie pracowała. Na podstawie pozyskanych, szczegółowych danych możemy precyzyjnie określić parametry przyszłej instalacji i prawidłowo dobrać jej wszystkie komponenty.

Korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych podzespołów dostarczanych przez renomowanych producentów. Ponieważ są objęte gwarancję i profesjonalnie wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniają wieloletnie działanie przy znakomitej wydajności. O efektywności i bezpieczeństwie pracy, którą oferują nasze instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów w Brodnicy, decyduje też fachowy montaż. Nasz zespół tworzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani i doświadczeni instalatorzy, serwisanci, projektanci i doradcy, dzięki czemu możemy zagwarantować doskonale działające panele słoneczne, które w ekologiczny sposób redukują wydatki na energię elektryczną.

Poza projektem, montażem i podłączeniem systemu słonecznego oferujemy także pośrednictwo w pozyskiwaniu dofinansowań do inwestycji. Fotowoltaika w Kujawsko-Pomorskiem może być o wiele tańsza, jeśli skorzystasz z dotacji. Zlecając nam formalności związane z wymogami dotyczącymi publicznego wsparcia, masz pewność, że zostaną przeprowadzone profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a przy tym skutecznie. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Brodnicy i okolic.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Jak dobrze eksploatować panele fotowoltaiczne?

Instalacja fotowoltaiczna do niedawna kojarzona wyłącznie z domami celebrytów oraz polityków i przedsiębiorców, obecnie coraz częściej pojawia się także w prywatnych domach zwykłych konsumentów. Fakt ten wynika przede wszystkim z ich coraz wyższej dostępności oraz wbrew pozorom także stale spadającej ceny. W efekcie charakterystyczne, czarne panele wytwarzające zieloną energię elektryczną można zauważyć na dachach praktycznie każdego gospodarstwa domowego, czasami także na obiektach użyteczności publicznej czy w firmach. Chęć względem ich zainstalowania wynika u większości osób głównie z powodu sporych oszczędności. Nie bez powodu – montaż instalacji fotowoltaicznej pozwoli zmniejszyć rachunki nawet w zasadzie do zera, gdy zdecydujesz się na wariant pokrywający pełne zapotrzebowanie danego obiektu względem energii elektrycznej oraz magazyny energii. To w zasadzie instalacja typu off-grid, której celem jest zupełne odseparowanie się oraz uniezależnienie od dostaw energii dystrybutora.

Instalacja fotowoltaiczna – czy jest tak kosztowna, jak mówią inni?

Energię słoneczną można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wszystkie opierają się co prawda na sporych oszczędnościach, lecz także na chęci ochrony planety, co dla wielu prosumentów (właścicieli instalacji PV) jest podobnie istotne, jak kwestia niższych kosztów eksploatacji swojego domu. Jak jednak jest w kwestii wartości początkowej inwestycji? Jak się okazuje, wcale nie tak źle, jak to opisują niezależne media. Jako firma Polenergia udowadniamy bowiem, że proces pozyskania zielonej energii z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii – nie wiąże się z nakładami finansowymi, na których pokrycie stać niewiele osób. Jest bowiem zgoła odwrotnie. Duży udział w tym stanie rzeczy ma przede wszystkim dostępność wielu programów dofinansowań, dzięki którym montaż paneli fotowoltaicznych staje się znacznie tańszy i bardziej dostępny dla wszystkich. Jako firma Polenergia dbamy o to, aby instalacje fotowoltaiczne w Brodnicy zawsze były przystępnie wycenione, dlatego pomagamy w uzyskaniu dobrych warunków dofinansowania oraz staramy się naprowadzić klientów na wiele możliwości, które dają programy rządowe oraz pozarządowe.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne warto zlecić właśnie nam?

Nasza firma w Brodnicy realizuje instalacje PV już od lat. Doskonale znamy wady i zalety wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań, a także potrafimy z łatwością doradzić w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego nasze działania realizujemy zarówno w zakresie gospodarstw rolnych, jak i domowych oraz różnego typu firm. Co to oznacza? Pełne bezpieczeństwo współpracy, wynikające głównie z naszego doświadczenia oraz wielu już zrealizowanych współprac. Część z nich była prosta i stanowiła raczej formalność, lecz inne stawiały przed nami wiele wymagań dotyczących samego procesu montażu.

Przede wszystkim stawiamy zawsze na sprawdzone rozwiązania. Co to oznacza? Między innymi  rygorystyczne podejście względem jakości naszych realizacji. Nie uznajemy na ich polu żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego projektujemy i instalujemy panele oraz ogniwa zawsze przy użyciu wyselekcjonowanych urządzeń i narzędzi, które cieszą się na tym rynku zdecydowanie największą popularnością. 

Wśród wielu zalet współpracy z naszą firmą warto wyróżnić między innymi doskonałe warunki cenowe oraz rekordowo krótki czas realizacji. Możesz także liczyć na pełne wsparcie w przypadku każdego pytania – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące instalacji PV zarówno telefonicznie, jak i mailowo, ponadto z chęcią udzielimy wielu odpowiedzi w trakcie trwania realizacji, jak i jeszcze przed jej rozpoczęciem i na długo po jej zakończeniu.

Nie bez powodu rynek fotowoltaiki nie ma przed nami dosłownie żadnych tajemnic. Na każdym kroku udowadniamy bowiem, że liczy się dla nas ciągły, lecz także zrównoważony rozwój, dzięki któremu stale poprawiamy jakość naszych usług oraz ich kompleksowość.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.