Fotowoltaika Bydgoszcz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bydgoszcz

Podwyżki cen prądu to spore wyzwanie finansowe. Jak poradzić sobie z rosnącymi kosztami? Rozwiązaniem problemu jest fotowoltaika. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się montażem paneli słonecznych w Bydgoszczy, znajdujesz się we właściwym miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące konsultację, sprzedaż, montaż oraz kwestie formalne, w tym m.in. pomoc w pozyskiwaniu dopłat i dotacji do fotowoltaiki.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bydgoszcz

Korzyści płynące z instalacji paneli słonecznych

Podobnie jak w całym kraju, fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie staje się coraz popularniejsza. Dlaczego? Panele słoneczne pozwalają na czerpanie darmowej energii, co prowadzi do znacznego ograniczenia kosztów związanych z poborem prądu z sieci centralnej, a ponadto jest ekologiczne. Jak działa fotowoltaika? Cały proces odbywa się dzięki działaniu Słońca oraz specjalnie opracowanym ogniwom, na które padają promienie. W wyniku reakcji zachodzących na powierzchni ogniw słonecznych powstaje energia całkowicie przyjazna naturalnemu środowisku. W rezultacie panele pozwalają na uniezależnienie się od wysokich kosztów i ograniczenie emisji szkodliwych związków do atmosfery.

Z pewnością zadajesz sobie pytanie o cenę montażu fotowoltaiki. To kwestia zależna od wielu czynników – mocy instalacji, lokalizacji czy komponentów użytych do postawienia konstrukcji. Koszty sięgają najczęściej kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych, co jest sporą kwotą. Jednak i tutaj możesz poczynić oszczędności, ponieważ rząd, pragnąć zachęcić obywateli do sięgania po ekologiczne rozwiązania, oferuje częściowe do finansowanie instalacji fotowoltaicznej. Za opłacalnością inwestycji przemawia więc szansa otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego w formie dopłat czy dotacji oraz możliwość pozyskiwania darmowej, ekologicznej energii, co prowadzi do istotnego ograniczenia kosztów i opłat w dobie ciągle rosnących cen prądu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe doradztwo i montaż ogniw fotowoltaicznych w Bydgoszczy

Jak już wspomnieliśmy, fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność. Widzimy to, wykonując instalacje fotowoltaiczne dla domu i pomagając jednocześnie mieszkańcom Bydgoszczy i okolic w doborze najlepszych metod, materiałów i rozwiązań. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz liczyć na kompleksowe doradztwo profesjonalistów w wyborze komponentów czy lokalizacji, na której zostanie zrealizowana inwestycja. Zajmujemy się też fachowym montażem ogniw oraz ich serwisem. Wyręczymy Cię w kwestii formalności – nasi eksperci zrobią wszystko, co konieczne, żeby pozyskać dla Ciebie jak najkorzystniejsze dofinansowanie, które jeszcze bardziej zwiększy opłacalność paneli słonecznych.

Atrakcyjnym rozwiązaniem są także realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm, które ze względu na duże zużycie energii ponoszą znaczne koszty. W świetle rosnących cen prądu montaż fotowoltaiki jawi się jako przyszłościowa inwestycja będąca sposobem na poczynienie znacznych oszczędności i budowę proekologicznego wizerunku.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.