Fotowoltaika Bydgoszcz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Bydgoszcz

Podwyżki cen prądu to spore wyzwanie finansowe. Jak poradzić sobie z rosnącymi kosztami? Rozwiązaniem problemu jest fotowoltaika. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się montażem paneli słonecznych w Bydgoszczy, znajdujesz się we właściwym miejscu. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące konsultację, sprzedaż, montaż oraz kwestie formalne, w tym m.in. pomoc w pozyskiwaniu dopłat i dotacji do fotowoltaiki.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Bydgoszcz

Korzyści płynące z instalacji paneli słonecznych

Podobnie jak w całym kraju, fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie staje się coraz popularniejsza. Dlaczego? Panele słoneczne pozwalają na czerpanie darmowej energii, co prowadzi do znacznego ograniczenia kosztów związanych z poborem prądu z sieci centralnej, a ponadto jest ekologiczne. Jak działa fotowoltaika? Cały proces odbywa się dzięki działaniu Słońca oraz specjalnie opracowanym ogniwom, na które padają promienie. W wyniku reakcji zachodzących na powierzchni ogniw słonecznych powstaje energia całkowicie przyjazna naturalnemu środowisku. W rezultacie panele pozwalają na uniezależnienie się od wysokich kosztów i ograniczenie emisji szkodliwych związków do atmosfery.

Z pewnością zadajesz sobie pytanie o cenę montażu fotowoltaiki. To kwestia zależna od wielu czynników – mocy instalacji, lokalizacji czy komponentów użytych do postawienia konstrukcji. Koszty sięgają najczęściej kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych, co jest sporą kwotą. Jednak i tutaj możesz poczynić oszczędności, ponieważ rząd, pragnąć zachęcić obywateli do sięgania po ekologiczne rozwiązania, oferuje częściowe do finansowanie instalacji fotowoltaicznej. Za opłacalnością inwestycji przemawia więc szansa otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego w formie dopłat czy dotacji oraz możliwość pozyskiwania darmowej, ekologicznej energii, co prowadzi do istotnego ograniczenia kosztów i opłat w dobie ciągle rosnących cen prądu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe doradztwo i montaż ogniw fotowoltaicznych w Bydgoszczy

Jak już wspomnieliśmy, fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność. Widzimy to, wykonując instalacje fotowoltaiczne dla domu i pomagając jednocześnie mieszkańcom Bydgoszczy i okolic w doborze najlepszych metod, materiałów i rozwiązań. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz liczyć na kompleksowe doradztwo profesjonalistów w wyborze komponentów czy lokalizacji, na której zostanie zrealizowana inwestycja. Zajmujemy się też fachowym montażem ogniw oraz ich serwisem. Wyręczymy Cię w kwestii formalności – nasi eksperci zrobią wszystko, co konieczne, żeby pozyskać dla Ciebie jak najkorzystniejsze dofinansowanie, które jeszcze bardziej zwiększy opłacalność paneli słonecznych.

Atrakcyjnym rozwiązaniem są także realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne dla firm, które ze względu na duże zużycie energii ponoszą znaczne koszty. W świetle rosnących cen prądu montaż fotowoltaiki jawi się jako przyszłościowa inwestycja będąca sposobem na poczynienie znacznych oszczędności i budowę proekologicznego wizerunku.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Do czego używać energii z instalacji fotowoltaicznej?

Instalacje fotowoltaiczne co roku zyskują na popularności. Wynika to z ekologii, ze znacznego zaoszczędzenia dużych ilości pieniędzy, a także z uniwersalności. Prąd uzyskany wskutek eksploatacji promieni słonecznych można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jedni z zalet instalacji fotowoltaicznej w Bydgoszczy korzystają w standardowy sposób, zasilając wszystkie swoje urządzenia zawsze wtedy, kiedy jest taka możliwość i gdy ilość prądu generowanego do instalacji odpowiada zapotrzebowaniu. Niektórzy jednak decydują się na instalacje fotowoltaiczne wtedy, gdy np. kupują nowe auto elektryczne, które siłą rzeczy trzeba ładować, podobnie jak auto z silnikiem spalinowym trzeba uzupełniać w paliwo. Panele fotowoltaiczne gwarantują dostęp do praktycznie darmowej energii, zatem mogą obniżyć koszty użytkowania samochodu elektrycznego w zasadzie zupełnie do zera.

Jakie zalety ma instalacja fotowoltaiczna?

Fotowoltaika w Bydgoszczy ma wiele zalet, które wynikają w głównej mierze z jej zasad działania. Możliwość uzyskania dostępu do darmowej energii jest oczywiście największą zaletą dla praktycznie wszystkich klientów, co wcale nie oznacza, że jedyną. Kolejną jest także możliwość życia w pełnej zgodzie z naturą, co dla wielu osób bywa znacznie ważniejsze niż wyłącznie same koszty. Eksploatowanie energii pochodzącej z tradycyjnych źródeł można ocenić za zgubne w kwestii fauny i flory, dlatego też to panele fotowoltaiczne coraz częściej wykorzystywane są przez wszystkich wielbicieli ekologii oraz szeroko pojętego dobrego podejścia względem natury. Instalacja fotowoltaiczna ma także inną zaletę – niskie koszty inwestycji ze względu na wiele dofinansowań ze strony rządu, który dba o to, aby jak najbardziej odciążyć dystrybutorów energii i zmniejszyć koszty bieżące gospodarstw domowych.

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Zdecydowanie tak! Projekt instalacji fotowoltaicznej zrealizowany przez najlepszych fachowców z naszej firmy przewiduje dosłownie wszystko – na czele z trudnymi warunkami atmosferycznymi, które mogą w skrajnych przypadkach obnażyć wszelkie błędy innych firm realizujących te działania. Z tego względu zawsze wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania techniczne, dzięki którym montaż paneli zawsze przebiega zgodnie z planem i zawsze w sposób zgodny z założeniami. Ma w tym swój udział oczywiście doświadczenie naszych pracowników, które przekracza znacznie rynkowy standard.

Jak realizujemy proces instalacji fotowoltaicznej w Bydgoszczy?

Fotowoltaika w Bydgoszczy nie ma dla nas żadnych tajemnic, dlatego przed jej montażem zajmujemy się precyzyjnie projektem, który musi uwzględniać w zasadzie wszystkie zmienne, mogące wpłynąć na sam proces montażu i uzyskanej efektywności. Zwracamy uwagę na umiejscowienie działki czy kształt i lokalizację domu, a nawet na rodzaj pokrycia dachowego. Dzięki temu nasz projekt instalacji fotowoltaicznej nie pozostawia żadnych złudzeń, że ma się do czynienia z produktem absolutnie najwyższej klasy, lecz dostępnym w naszej firmie w korzystnej cenie w stosunku do jakości.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.