Fotowoltaika Chełm

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Chełm

Chełm i okolice należą do najlepiej nasłonecznionych obszarów na mapie Polski. Mieszkańcy i firmy z regionu wykorzystują ten fakt i coraz częściej decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych. Aby móc się cieszyć instalacją produkującą prąd z darmowego, niewyczerpywalnego i ekologicznego źródła – Słońca – konieczny jest jednak jej profesjonalny montaż. Jeśli zastanawiasz się, komu go zlecić, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Chełm

Niższe rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Choć w całej Polsce panują warunki pozwalające na montaż wydajnego systemu fotowoltaicznego, to w Chełmie i okolicach są one wyjątkowo dobre, co wynika z intensywnego nasłonecznienia. Dzięki temu domy mieszkalne, budynki instytucji publicznych i siedziby przedsiębiorstw mogą uzyskać niezależność energetyczną, do której przybliża samodzielna produkcja prądu z promieniowania słonecznego. Jeśli zdecydujesz na zlecenie nam projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, w krótkim czasie założymy ją u Ciebie w sposób w pełni profesjonalny.

Nie tylko sam montaż, ale również właściwy dobór parametrów działania ogniw słonecznych decyduje o wydajności modułów solarnych. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przed przejściem do właściwych prac dokładnie projektujemy przyszły system. Jaka moc powinna go charakteryzować? Jakie wymiary paneli należy przyjąć? Na komponenty których producentów się zdecydować? To tylko niektóre pytania pojawiające się w trakcie audytu przed montażem. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi tworzymy szczegółowy projekt niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla domu, czy firmy z Chełma.

Widząc, jakie parametry powinny mieć ogniwa słoneczne i pozostałe elementy systemu fotowoltaicznego, pozyskujemy je z zaufanych źródeł i zabieramy się za pracę. Jako że nasz zespół składa się z doświadczonych i posiadających specjalistyczne kompetencje fachowców od zakładania i serwisu paneli, potrafimy zrealizować każdą, nawet najbardziej nietypową inwestycję. Ogniwa słoneczne na gruncie? A może na dachu o nieregularnym kształcie? Farma fotowoltaiczna składająca się z dziesiątek czy setek modułów? Bez względu na to, jakie instalacje fotowoltaiczne dla firm czy domu Cię interesują, podejmiemy się ich wykonania.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

O fotowoltaice wiemy wszystko

W ramach świadczonych usług zajmujemy się nie tylko projektem, doborem komponentów i montażem, ale również pomagamy w składania wniosków o dotacje, dofinansowania i kredyty na finansowanie prac. Z doświadczenia wiemy, że kwestie formalne związane z pozyskaniem dodatkowych pieniędzy na realizację inwestycji wielu osobom sprawiają problemy, dlatego możemy Cię wyręczyć w tej kwestii. Dzięki dotacjom, dofinansowaniom i udzielanym na preferencyjnych warunkach kredytom fotowoltaika w Lubelskiem może być jeszcze korzystniejsza pod względem finansowym!

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami z Chełma, osobami indywidualnymi, instytucjami publicznymi i każdym, kto chce zacząć produkować prąd ze Słońca przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych technologii OZE. Nie musisz wiedzieć, jak działa fotowoltaika, z czego się składa ani jak ją uruchomić – wszystkimi tymi i wieloma innymi kwestiami związanymi z montażem zajmują się nasi fachowcy. Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić warunki współpracy i rozpocząć zyskowną inwestycję przy wsparciu doświadczonych fachowców, przed którymi fotowoltaika nie ma tajemnic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.