Fotowoltaika Chełm

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Chełm

Chełm i okolice należą do najlepiej nasłonecznionych obszarów na mapie Polski. Mieszkańcy i firmy z regionu wykorzystują ten fakt i coraz częściej decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych. Aby móc się cieszyć instalacją produkującą prąd z darmowego, niewyczerpywalnego i ekologicznego źródła – Słońca – konieczny jest jednak jej profesjonalny montaż. Jeśli zastanawiasz się, komu go zlecić, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Chełm

Niższe rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Choć w całej Polsce panują warunki pozwalające na montaż wydajnego systemu fotowoltaicznego, to w Chełmie i okolicach są one wyjątkowo dobre, co wynika z intensywnego nasłonecznienia. Dzięki temu domy mieszkalne, budynki instytucji publicznych i siedziby przedsiębiorstw mogą uzyskać niezależność energetyczną, do której przybliża samodzielna produkcja prądu z promieniowania słonecznego. Jeśli zdecydujesz na zlecenie nam projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, w krótkim czasie założymy ją u Ciebie w sposób w pełni profesjonalny.

Nie tylko sam montaż, ale również właściwy dobór parametrów działania ogniw słonecznych decyduje o wydajności modułów solarnych. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przed przejściem do właściwych prac dokładnie projektujemy przyszły system. Jaka moc powinna go charakteryzować? Jakie wymiary paneli należy przyjąć? Na komponenty których producentów się zdecydować? To tylko niektóre pytania pojawiające się w trakcie audytu przed montażem. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi tworzymy szczegółowy projekt niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla domu, czy firmy z Chełma.

Widząc, jakie parametry powinny mieć ogniwa słoneczne i pozostałe elementy systemu fotowoltaicznego, pozyskujemy je z zaufanych źródeł i zabieramy się za pracę. Jako że nasz zespół składa się z doświadczonych i posiadających specjalistyczne kompetencje fachowców od zakładania i serwisu paneli, potrafimy zrealizować każdą, nawet najbardziej nietypową inwestycję. Ogniwa słoneczne na gruncie? A może na dachu o nieregularnym kształcie? Farma fotowoltaiczna składająca się z dziesiątek czy setek modułów? Bez względu na to, jakie instalacje fotowoltaiczne dla firm czy domu Cię interesują, podejmiemy się ich wykonania.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

O fotowoltaice wiemy wszystko

W ramach świadczonych usług zajmujemy się nie tylko projektem, doborem komponentów i montażem, ale również pomagamy w składania wniosków o dotacje, dofinansowania i kredyty na finansowanie prac. Z doświadczenia wiemy, że kwestie formalne związane z pozyskaniem dodatkowych pieniędzy na realizację inwestycji wielu osobom sprawiają problemy, dlatego możemy Cię wyręczyć w tej kwestii. Dzięki dotacjom, dofinansowaniom i udzielanym na preferencyjnych warunkach kredytom fotowoltaika w Lubelskiem może być jeszcze korzystniejsza pod względem finansowym!

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami z Chełma, osobami indywidualnymi, instytucjami publicznymi i każdym, kto chce zacząć produkować prąd ze Słońca przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych technologii OZE. Nie musisz wiedzieć, jak działa fotowoltaika, z czego się składa ani jak ją uruchomić – wszystkimi tymi i wieloma innymi kwestiami związanymi z montażem zajmują się nasi fachowcy. Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić warunki współpracy i rozpocząć zyskowną inwestycję przy wsparciu doświadczonych fachowców, przed którymi fotowoltaika nie ma tajemnic!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacja fotowoltaiczna – czym się charakteryzuje?

Panele fotowoltaiczne zyskują na popularności z roku na rok. Nie wynika to z czystej mody, a z coraz większego zainteresowania ochroną planety przed jej zniszczeniem na skutek naszych działań, jak i – co dość oczywiste – przez finanse. Duże wydatki ponoszone na rzecz dystrybutorów prądu oraz brak jakiejkolwiek stabilności względem kosztów sprawia, że coraz chętniej poszukujemy rozwiązań, które mogą w rezultacie obniżyć zużycie i poprawić kondycję finansową każdego z nas. Panele fotowoltaiczne są do tego znakomitym rozwiązaniem. Obniżają koszt ponoszony za energię elektryczną w zasadzie do zera przy instalacji typu off-grid lub obniżają go na tyle, że kwestia wydatków związanych z elektrycznością schodzi na dalszy plan.

Nowoczesne rozwiązania w branży fotowoltaiki sprawiają, że o zadowolonych klientów coraz łatwiej. Współczesne instalacje są przede wszystkim dopracowane w najmniejszych szczegółach i my, jako firma Polenergia, jesteśmy tego znakomitym przykładem. Oferujemy rozwiązania skrojone na miarę, korzystamy z najlepszych podwykonawców, jeśli zajdzie taka potrzeba, a także dostosowujemy wszystkie rozwiązania do odbiorców – nigdy odwrotnie. Nie bez znaczenia jest także to, że w ramach nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej możesz liczyć na jej w zasadzie niczym nieograniczoną trwałość. Urządzenia są w praktyce w pełni odporne na prawie wszystkie trudne warunki eksploatacji, w tym na intensywne opady deszczu, mocne promienie słoneczne oraz zaleganie dużej ilości śniegu.

Jakie ma zalety instalacja fotowoltaiczna w domu?

Obliczając prawidłową wartość zapotrzebowania energetycznego, każdy może uzyskać instalację dopasowaną do potrzeb przede wszystkim własnego, prywatnego gospodarstwa domowego. Co to oznacza? Możliwość zasilenia zieloną energią pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej w zasadzie wszystkiego:

  • Pompy ciepła i systemy klimatyzacji – to instalacje, które pobierają najwięcej energii elektrycznej ze względu na stałą, ciągłą pracę. Z tego też powodu generują zdecydowanie najwięcej wydatków w każdym gospodarstwie domowym. Aby je obniżyć, warto zastosować instalację PV, wykorzystując naszą wieloletnią wiedzę oraz doskonałe warunki współpracy.
  • Systemy ładowania pojazdów elektrycznych – rosnące ceny paliw kopalnianych, w tym benzyny oraz oleju napędowego, sprawiają, że poszukujemy alternatyw. Pomoc nadeszła ze strony „elektryków”, które mają wbudowane ogniwa oraz akumulatory przeznaczone do kumulowania energii. Aby je naładować w zasadzie za darmo, wystarczy wykorzystać instalację fotowoltaiczną. Uzyskasz w ten sposób możliwość poruszania się swoim autem bez dodatkowych kosztów.

Sposobów na eksploatację energii elektrycznej jest bardzo wiele – tak naprawdę można ją wykorzystać wszędzie tam, gdzie dotychczas wykorzystywało się standardowy prąd od dystrybutora płynący w gniazdkach.

Panele fotowoltaiczne w firmie – czy to opłacalne rozwiązanie?

W firmach panele PV są coraz popularniejsze, lecz w tym przypadku głównie ze względu na:

  • Obniżenie emisji – współcześni klienci, dla których stan środowiska naturalnego nie jest obojętny, chętnie zostawiają swoje pieniądze wyłącznie u firm, które starają się w jakikolwiek sposób obniżyć wpływ swoich działań na środowisko naturalne. Warto stosowanie fotowoltaiki opisać w broszurach reklamowych lub poinformować o fakcie ich instalacji na swoim profilu FB czy Instagram. Z pewnością część klientów doceni te starania.
  • Obniżenie kosztów produkcyjnych – cena produkcji niektórych rzeczy tak naprawdę opiera się głównie na energii elektrycznej, która to ma zdecydowanie największy udział w cenie końcowej wybranego artykułu. Często zastosowanie paneli PV daje możliwość do nawiązania konfrontacji z innymi producentami, gdyż niektórzy z nich – w szczególności zagraniczni – osiągają duży sukces właśnie dzięki niskiej cenie.

Tak czy inaczej, sięgając po fotowoltaikę, koniecznie skontaktuj się mailowo lub telefonicznie właśnie z nami. Gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia, doskonałe warunki współpracy, możliwość nieograniczonej pomocy mailowej oraz telefonicznej, a także spersonalizowane działania na miarę.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.