Fotowoltaika Działdowo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Działdowo

Projektujemy, sprzedajemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne w Działdowie oraz okolicznych miejscowościach. Jako część dużej grupy energetycznej mamy dla Ciebie ofertę wydajnych paneli słonecznych, które zapewniają dużą obniżkę rachunków za prąd. W czasach rosnących kosztów energii – i codziennego życia – wspieramy Cię w przemyślanej, ekologicznej inwestycji zwiększającej wartość budynku mieszkalnego, firmowego czy gospodarczego. Sprawdź, w jaki sposób ogniwa fotowoltaiczne w atrakcyjnej cenie mogą przynieść błyskawiczną zmianę w budżecie, a także pomóc w ochronie środowiska naturalnego.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Działdowo

Panele fotowoltaiczne w Działdowie

Na co dzień łatwo dostrzec popularność, jaką cieszy się fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem. Panele fotowoltaiczne w Działdowie, Olsztynie, Elblągu, Ełku czy Węgorzewie zapewniają dwie podstawowe korzyści – znaczące obniżenie rachunków za prąd oraz pozyskiwanie energii dla budynku w zrównoważony, proekologiczny sposób. Instalacje fotowoltaiczne dla domu zwiększają jego wartość, są praktycznie bezobsługowe, ciche i niewymagające wysiłku ze strony inwestora. Wraz z popularyzacją technologii oraz wprowadzeniem wielu form ulg i dofinansowań, a także upowszechnieniem wiedzy, jak działa fotowoltaika, stała się ona naturalnym wyborem dla tysięcy inwestorów w całym kraju – również w Twojej najbliższej okolicy.

Ogniwa fotowoltaiczne bazują na efekcie fotowoltaicznym, czyli zjawisku fizycznym pozwalającym wykorzystywać energię ze Słońca. Dzięki optymalnemu projektowi instalacja pracuje przez cały rok. Część energii jest zużywana w celu autokonsupcji w czasie w rzeczywistym, a nadwyżki można magazynować lub odsprzedawać w ramach nowego systemu rozliczeniowego, obowiązującego od wiosny 2022 roku.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Polenergia Fotowoltaika – realizacja fotowoltaiki w Działdowie

Kompleksowo wykonujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów jednorodzinnych czy gospodarstw w Działdowie oraz okolicach. Nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz poznać orientacyjne koszty instalacji słonecznej dla wskazanego budynku czy dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać dotację albo przygotować się do inwestycji od strony formalnej. Jeśli decydujesz się na wybór naszej firmy, otrzymujesz indywidualny projekt dla domu, firmy czy gospodarstwa. Nasze panele słoneczne, inwerter i pozostałe elementy (także takie jak np. pompa ciepła) są ściśle dostosowane do zapotrzebowania energetycznego oraz najlepszych branżowych standardów w zakresie OZE.

Za montaż paneli fotowoltaicznych w Działdowie i województwie warmińsko-mazurskim odpowiadają doświadczeni, wykwalifikowani fachowcy z naszego zespołu. W cenie usługi znajduje się także audyt po wykonaniu prac i wsparcie serwisowe. Jesteśmy znani z tego, że udzielamy aż 25-letniej gwarancji. Polenergia Fotowoltaika to sprawdzony, wiarygodny, ogólnopolski podmiot, jeden z branżowych liderów, a nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i dostosowana do współczesnych realiów rynkowych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskaniu dodatkowych informacji i nawiązania współpracy!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.