Fotowoltaika Elbląg

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Elbląg

Już teraz prąd jest bardzo drogi, tymczasem w ciągu najbliższych kilku lat jego cena ma wzrosnąć jeszcze bardziej. Czy da się temu zapobiec? Owszem – skuteczne rozwiązanie stanowią panele fotowoltaiczne, których montażem się zajmujemy. Skontaktuj się z nami, jeżeli planujesz założenie ogniw słonecznych!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Elbląg

Projekt, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych w Elblągu

Istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy, jednak najważniejszym są oszczędności finansowe. Możliwość obniżenia rachunków za prąd dzięki samodzielnemu wytwarzaniu go z promieniowania słonecznego to rozwiązanie również ekologiczne, bo w żaden sposób nie ingeruje w środowisko. Podczas gdy wszelkiego rodzaju kotły i piece emitują szkodliwe substancje do atmosfery, fotowoltaika nie wymaga spalania paliwa, a do tego pracuje bezawaryjnie. Montując ją u siebie w domu lub firmie w Elblągu, możesz rozpocząć produkcję własnego prądu i kontynuować ją przez następne kilkadziesiąt lat bez przerwy. Warunek jest jeden: wykonanie instalacji przez doświadczonych fachowców, a tylko tacy specjaliści tworzą nasz zespół.

Wiemy, jak działa fotowoltaika w każdych warunkach, dlatego możemy zapewnić kompleksową pomoc doradczą np. w optymalnym wyborze lokalizacji. Odpowiadamy także za prawidłowe skompletowanie systemu, tak aby jego parametry pozwoliły na jak największą produkcję prądu przy jak najmniejszych stratach. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm i domu przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych, solidnych i nowoczesnych podzespołów, co przekłada się na wydajność i bezpieczeństwo ich działania. Wieloletnia gwarancja i błyskawiczny serwis świadczony przez nasz zespół pozwalają zaś mieć pewność, że założone panele słoneczne będą z powodzeniem spełniać swoją rolę przez pokolenia.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika – inwestycja w bezpieczne, ekologiczne i wydajne źródło energii

Zdajemy sobie sprawę z tego, że fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskie to dla wielu osób i przedsiębiorstw spory wydatek, dlatego proponujemy wsparcie w pozyskiwaniu dotacji. Możesz powierzyć nam wszelkie formalności, które są wymagane do otrzymania dodatkowych środków na założenie paneli słonecznych w Elblągu. Wiemy, jak wybrać najlepsze dofinansowanie pod kątem Twoich potrzeb, a następnie przeprowadzić procedury niezbędne do pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Zamiast marnować cenny czas na te wszystkie kwestie zlecasz je naszym fachowcom i masz gwarancję skutecznego działania.

Wykonujemy wszystkie czynności związane nie tylko z montażem, ale również projektem instalacji. Dokładnie planujemy cały system i na każdym etapie konsultujemy z Tobą wszelkie czynności, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad inwestycją. Realizujemy ją od początku do końca – wystarczy, że zdecydujesz się na współpracę z nami, a my zajmiemy się resztą. Nasz zespół składa się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych i posiadających wieloletnie doświadczenie w branży montażystów, projektantów i specjalistów od obsługi klienta, co pozwala na świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Skontaktuj się już teraz, rozpocznij współpracę i przekonaj się o tym osobiście!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – trwałość i odporność na użytkowanie

Wielu osobom fotowoltaika w Elblągu kojarzy się przede wszystkim z delikatną i kruchą strukturą. Mit ten powstał ze względu na zewnętrzny materiał wykorzystany do produkcji pojedynczych ogniw – czyli szkło hartowane, które wydaje się z pozoru dość delikatne. Jednak ze względu na jego grubość oraz zastosowanie wielu pojedynczych folii, ogniwa cechują się naprawdę dużą wytrzymałością – mogą być eksploatowane bez większego problemu także w szczególnie wietrznych okolicach. Są również odporne na działanie wody, na śnieg i deszcz, a nawet w niektórych przypadkach na gradobicia. Istotny wpływ na zagadnienie trwałości ma jednak sam montaż instalacji fotowoltaicznej, który należy zlecić z tego względu wyłącznie naszej marce – Polenergia – która to na rynku PV istnieje od wielu lat. Cały proces projektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej realizujemy samodzielnie, zawsze przy udziale najwyższej klasy materiałów, urządzeń i narzędzi, dzięki którym całe zadanie trwa krótko, lecz także w pełni bezpiecznie. Nasze konstrukcje wsporcze dzięki wielu zrealizowanym współpracom dopracowaliśmy w zasadzie do perfekcji. Dzięki temu są sztywne, mocne i wysoce odporne nawet na działanie najbardziej niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest dostępna dla wszystkich?

Fotowoltaika w Elblągu wykonana przez naszą firmę cechuje się przede wszystkim wysoką dostępnością w kwestii finansowej. Wynika to z tego, że na bieżąco śledzimy trendy dotyczące tego zagadnienia, które dzięki temu poznaliśmy dosłownie od środka. Instalacja fotowoltaiczna staje się coraz popularniejsza z roku na rok, a klientów zainteresowanych montażem ogniw PV na dachach swoich domów lub na gruncie działki przybywa w zastraszającym tempie. Ma w tym swój udział, co oczywiste, przede wszystkim rosnąca cena energii elektrycznej, która wzrasta w tempie szybszym niż zarobki. W efekcie instalacje fotowoltaiczne są doceniane przede wszystkim przez osoby oszczędne, dla których kwestia kosztów ma w niektórych przypadkach życiowych zdecydowanie największe znaczenie. Moduły fotowoltaiczne obniżają koszt energii w tak znaczącym stopniu, że zupełnie zmieniają opłacalność inwestycji np. w samochód zasilany energią elektryczną. Bez fotowoltaiki jego eksploatacja jest porównywalna z ceną użytkowania auta zasilanego tradycyjnym paliwem kopalnianym. Podobnie jest w kwestii tego, że energię elektryczną można wykorzystać do zasilania pompy ciepła, która to generuje największe obciążenie finansowe w każdym domu ze względu na dość wysoki pobór prądu. Oczywiście energię elektryczną wykorzystasz również do zasilenia domowych, niewielkich odbiorników o stosunkowo niskim poborze, takich jak sprzęt AGD oraz RTV i wiele innych.

Dlaczego po instalacje fotowoltaiczne warto skierować się do firmy Polenergia?

W Polenergia nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. Tą dewizą kierujemy się w trakcie naszej pracy już od wielu lat, zapewniając w praktycznie całej Polsce możliwość stworzenia instalacji PV dostosowanej idealnie do oczekiwań każdego prosumenta zarówno na dachach, jak i na gruncie. Staramy się, aby instalacje były zgodne z oczekiwaniami i mogły w jakikolwiek sposób pozytywnie wpłynąć na obniżenie kosztów eksploatacji domowych odbiorników energii elektrycznej. Cena użytkowania nawet najbardziej prądożernych urządzeń dzięki instalacji PV może spaść zawsze do akceptowalnego poziomu, a czasami – do zerowego. Jest to możliwe w sytuacji, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie w swoim domu magazynów energii. Dzięki nim można skorzystać z instalacji off-grid, czyli w praktyce w ogóle nie podłączać swojego obiektu – w tym firmy czy domu – do ogólnej sieci energetycznej.

Tak czy inaczej, zadzwoń do nas lub napisz i skontaktuj się z nami w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy. Chętnie pomożemy na każdym etapie, odpowiemy na każde pytanie natury technicznej, a także udzielimy wielu porad dotyczących eksploatacji instalacji fotowoltaicznej wykonanej przez naszą firmę.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.