Fotowoltaika Ełk

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Ełk

Decyzja o założeniu paneli fotowoltaicznych to pierwszy, najważniejszy krok na drodze ku realizacji tego planu. Równie istotny jest jednak wybór profesjonalnej firmy, której ze spokojem można powierzyć wykonanie wszystkich prac projektowych i montażowych. Jeśli mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Ełku, możesz na nas liczyć w tym zakresie!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Ełk

Projekt, montaż i dofinansowanie fotowoltaiki

Szybko rosnące ceny energii powodują, że coraz więcej osób i przedsiębiorstw poszukuje jej dodatkowych, tanich źródeł. Jednym z najefektywniejszych i szeroko dostępnych sposobów na ich dywersyfikację jest fotowoltaika, której projektowaniem i montażem zajmuje się nasz zespół. Jesteśmy po to, żeby na każdym etapie inwestycji w panele słoneczne zapewnić Ci oczekiwane wsparcie. Obejmuje ono m.in.:

  • doradztwo w wyborze lokalizacji i parametrów instalacji,
  • projekt systemu,
  • dostarczenie wszystkich podzespołów i akcesoriów,
  • montaż paneli,
  • test działania instalacji,
  • szkolenie z obsługi i przekazanie systemu do użytku.

Działamy w sposób kompleksowy – wystarczy, że zlecisz nam wykonanie prac, a przeprowadzimy je od A do Z. Zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi czynnościami, których efektem są sprawnie działające, bezpieczne i wydajne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm. Ponieważ nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów, montażystów i doradców, możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług w każdym zakresie. Profesjonalna obsługa, precyzyjny projekt i fachowe wykonanie – na to mogą liczyć klienci, których interesuje fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem.

Prace techniczne, projektowe, instalacyjne i serwisowe nie wyczerpują naszej oferty – poza tym proponujemy jeszcze pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania na ogniwa słoneczne w Ełku. Sugerujemy wybór najlepszego z Twojego punktu widzenia programu, a następnie zabieramy się za zbieranie wymaganych dokumentów oraz wypełnianie i wysyłanie wniosków. Wiemy, jak poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami, dlatego możesz liczyć na skuteczne pozyskanie dodatkowych funduszy na montaż paneli słonecznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zamontuj fotowoltaikę i obniż rachunki za prąd

Doskonale wiemy, jak działa fotowoltaika i jak tworzyć instalacje fotowoltaiczne, które pasują do konkretnego budynku, a zarazem odpowiadają na potrzeby i wymagania jego użytkowników. Tworzymy zarówno małe, przydomowe systemy, jak i skomplikowane, mocno rozbudowane instalacje fotowoltaiczne dla firm wykorzystywane w dużych zakładach przemysłowych w Ełku. Posiadamy niezbędne do tego zasoby kadrowe oraz sprzętowe i mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii fotowoltaicznych, które gwarantują wysoką wydajność i bezpieczeństwo działania fotowoltaiki. Podejmujemy się realizacji zleceń niezależnie od tego, czy panele słoneczne mają zostać zamontowane na dachu budynku, czy gruncie.

Wykonaliśmy już setki instalacji dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji publicznych, które z powodzeniem spełniają swoją funkcję od wielu lat, dostarczając mieszkańcom, firmom i innym podmiotom prąd z darmowego źródła, jakim jest Słońce. Zadowolenie użytkowników i fakt, że po latach ponownie zdecydowaliby się na założenie instalacji słonecznej, jest dla nas najlepszą reklamą. Jeśli również Ty chcesz zlecić projekt i montaż w Ełku lub okolicach, jak najszybciej skontaktuj się z nami!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.