Fotowoltaika Giżycko

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Giżycko

Marzy Ci się instalacja fotowoltaiczna, ale przed decyzją o jej założeniu powstrzymuje Cię trudność w znalezieniu profesjonalnego wykonawcy? Sprawdź zatem naszą ofertę, którą kierujemy do osób indywidualnych, przedsiębiorstw, rolników, podmiotów publicznych i innych inwestorów z Giżycka i okolic. Większość klientów jest usatysfakcjonowana ze współpracy z Polenergia Fotowoltaika – mamy nadzieję, że do nich dołączysz!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Giżycko

Tańszy prąd na lata z fotowoltaiką

Istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w instalacje fotowoltaiczne dla domu i budynków o innym przeznaczeniu, także firmowych, jednak podstawową kwestią jest oszczędność. Dzięki panelom słonecznym obniżasz rachunki za prąd nawet o 90%, ponieważ zamiast płacić za pozyskiwanie go z sieci po prostu produkujesz go we własnym zakresie. Wystarczy wiedzieć, jak działa fotowoltaika, żeby uzmysłowić sobie z jednej strony prostotę, a z drugiej skuteczność, jaką wyróżniają się panele. Gwarancję wszystkich korzyści wynikających z ich zastosowania daje współpraca z naszą firmą, która oferuje kompleksowy montaż modułów w Giżycku i pobliskich miejscowościach.

Zakładamy wyłącznie wysokojakościowe ogniwa fotowoltaiczne wyróżniające się znakomitymi parametrami wydajnościowymi, bezpieczeństwa i wytrzymałości. Proponujemy trwałe systemy bazujące na rozwiązaniach pochodzących od najbardziej renomowanych producentów. Starannie wyselekcjonowane moduły, falowniki i pozostałe komponenty składają się na profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, gospodarstw rolnych i innych nieruchomości, których właściciele chcą osiągać wymierne zyski dzięki niższym rachunkom za prąd. Jeśli do nich należysz i również planujesz inwestycję w panele słoneczne, rozpocznij z nami współpracę!


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Wytwarzają ekologiczną energię ze Słońca

Przeprowadzamy inwestycję od początku do końca, więc żadni inni fachowcy nie są Ci potrzebni. Projekt, montaż, podłączenie, uruchomienie, testy, serwis – kompleksowo zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z realizacją przedsięwzięcia. Dysponujemy zespołem doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, monterów, serwisantów i doradców, którzy zapewniają realizację Twojego zlecenia od A do Z. Pozwala nam na to także najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany do wykonywania kolejnych instalacji w Giżycku i okolicach.

Fotowoltaika przynosi oszczędności liczone w tysiącach złotych, jednak jako inwestycja wymaga najpierw wniesienia wkładu finansowego. Cena systemu może być niższa niż rynkowa dzięki dofinansowaniom udzielanym przez państwo na poziomie zarówno ogólnopolskim, jak i samorządowym. Dotacje pozwalają na obniżenie kosztu projektu, lecz wymagają wielu formalności. Jak się za nie zabrać? Na który program się zdecydować? Jak prawidłowo wypełnić wnioski? Podejmując współpracę z naszą firmą, nie zaprzątasz sobie głowy podobnymi pytaniami, bo wszystkie procedury biorą na siebie specjaliści z Polenergia Fotowoltaika. Jeśli zatem fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem jest w Twoich planach i poszukujesz profesjonalnej ekipy montażowej, która zrealizuje ją dla Ciebie, skorzystaj z naszych usług!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.