Fotowoltaika Głogów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Głogów

Jak obniżyć rosnące koszty energii elektrycznej w Głogowie? Fotowoltaika jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie. Dzięki niej zaczniesz produkować darmowy prąd na własne potrzeby, zapewniając sobie znacznie niższe rachunki za dostawy sieciowej energii elektrycznej. Na kompleksowe i profesjonalne wsparcie w doborze i montażu instalacji fotowoltaicznej możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Głogów

Instalacja fotowoltaiczna – opłacalna i przyjazna środowisku inwestycja

Rosnące ceny energii elektrycznej są faktem, przed którym nie ma ucieczki. Rozwiązanie problemu jednak istnieje – jest nim produkcja prądu na własnym użytek i z darmowego źródła. Pozwala na to fotowoltaika składająca się z ogniw i falownika. Dzięki niej możesz wytwarzać darmową energię z promieniowania słonecznego i używać jej w celu zasilania urządzeń i sprzętów. W ten sposób uniezależniasz się od zewnętrznego dostawcy prądu, z którego usług możesz korzystać w znacznie mniejszym stopniu. Obniżka kosztów energii elektrycznej wynosi nawet 90% – to najlepsze potwierdzenie, że panele słoneczne są po prostu opłacalne.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu są objęte dofinansowaniami – dotacje można z powodzeniem pozyskać zarówno lokalnie w Głogowie, jak i z budżetu centralnego. Dzięki nim koszt inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne obniża się nawet o kilka tysięcy złotych, w związku z czym poniesiony nakład zwraca się w jeszcze krótszym czasie. W ramach współpracy z naszą firmą przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z pozyskaniem dotacji i dofinansowania w Twoim imieniu.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Działanie i korzyści z fotowoltaiki

Na pytanie, jak działa fotowoltaika, najogólniej można odpowiedzieć, że poprzez pozyskiwanie energii z promieniowania słonecznego i przetwarzanie jej na prąd elektryczny płynący w gniazdku. Za gromadzenie energii słonecznej odpowiedzialne są ogniwa fotowoltaiczne, podczas gdy jej przetworzenie w prąd nadający się do wykorzystania w sieci odbywa się w falowniku, czyli inaczej inwerterze. Panele pozwalają na pokrycie większej części zapotrzebowania budynku mieszkalnego na energię. W razie odnotowania nadwyżek są one oddawane do sieci i odbierane w czasie, gdy pojawia się zapotrzebowanie.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm w Głogowie to tak samo dobry pomysł jak panele na dachu czy działce domu. W przypadku przedsiębiorstw nie można co prawda liczyć na dotacje i dofinansowanie, ale sam montaż ogniw przekłada się znaczącą obniżkę kosztów prowadzenia działalności. Zamiast płacić coraz wyższe ceny za prąd zewnętrznemu dostawcy firma zwiększa niezależność energetyczną i zaczyna oszczędzać pieniądze.

Jeżeli chcesz zlecić montaż paneli słonecznych, zadzwoń lub napisz do nas. Fotowoltaika Dolnośląskie to główny element naszej oferty, do której serdecznie zachęcamy. W ramach współpracy pomagamy w obliczeniu właściwych parametrów instalacji, a następnie sugerujemy wybór komponentów. Na kolejnym etapie dostarczamy je i wykonujemy profesjonalny montaż. Ostatnim krokiem jest połączenie do sieci, po czym możesz cieszyć się niższymi rachunkami za prąd i własnym, produkowaną ze Słońca energią.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – znaczenie dla firmy

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze. W skali jedynie miesiąca przeprowadzamy nawet 1000 mikroinstalacji w całym kraju, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom dostęp do zielonej energii. Nie dość, że jest w zasadzie całkowicie darmowa w eksploatacji, to także nie ma negatywnego wpływu na planetę. Instalacja fotowoltaiczna zamontowana w firmie ma ogromne znaczenie w kwestii obniżenia kosztów jej prowadzenia. W przypadku niektórych produktów i usług cena za energię elektryczną definiuje ostateczną cenę danego wyrobu. Czasami więc wystarczy odejść od standardowego prądu na rzecz fotowoltaiki. Dlaczego? Gdyż odnawialne źródła energii, a w zasadzie ich eksploatacja wiąże się jedynie z inwestycją początkową, później energia jest darmowa. A to oznacza optymalizację procesów produkcyjnych i obróbki termicznej lub mechanicznej. Ponadto montaż paneli fotowoltaicznych zmniejsza koszty związane z prowadzeniem biurowców lub magazynów, a także jest doskonale oceniany wśród świadomych klientów.

Panele fotowoltaiczne – dlaczego opłacają się w gospodarstwie domowym?

Instalacje fotowoltaiczne opłacają się jednak nie tylko w firmach – są równie dobrym wyborem w prywatnych domach. Energia podczas aktywnej eksploatacji jest w zasadzie darmowa. W przypadku gospodarstw domowych można zupełnie zaprzestać poboru energii z sieci dystrybucyjnej (instalacja off-grid) lub zmniejszyć jej udział w domowych rachunkach (instalacja on-grid). Rosnące ceny energii sprawiają, że każdy ma coraz większy problem z zaplanowaniem swojego budżetu na rok do przodu. Montowane przez nas panele fotowoltaiczne w Głogowie są odpowiedzią na nadchodzące zmiany. Dzięki nim możesz w zasadzie całkowicie przestać przejmować się kosztami za kilowatogodzinę u dystrybutora, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na zupełnie inny cel niż utrzymanie swojego gospodarstwa domowego.

Panele fotowoltaiczne – trwałość i odporność

W naszej firmie montaż instalacji fotowoltaicznych po prostu się opłaca. Nie tylko w kwestii oszczędności, lecz także samej współpracy z nami. Jesteśmy liderem na rynku, a z naszych paneli korzystają zarówno właściciele firm, jak i prywatni prosumenci. Nie ma tu przypadku – w naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, pewne i dobrze wykonane rozwiązania. Dzięki skutecznej ochronie przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych panele słoneczne zapewniają nawet kilkadziesiąt lat bezpiecznego i wydajnego użytkowania. Podobnie jest w przypadku falowników (inwerterów), które są również bezobsługowe i nie ulegają nieprzewidzianym awariom. Instalacje PV projektujemy zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym danego budynku, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowania. Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przekażą mnóstwo informacji na temat instalacji fotowoltaicznych każdego typu.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.