Fotowoltaika Goleniów

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Goleniów

Istnieje wiele powodów, dla których warto założyć panele fotowoltaiczne. W Goleniowie zdaje sobie z tego sprawę coraz więcej osób indywidualnych i przedsiębiorstw decydujących się na ten krok. Jeśli również Ty planujesz go podjąć i chcesz się skonsultować ze specjalistami lub od razu zlecić kompleksowy montaż paneli słonecznych, z przyjemnością Ci pomożemy!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Goleniów

Fotowoltaika – sposób na tańszy prąd w Goleniowie

Rosnące ceny energii nie są dla nikogo tajemnicą. Już teraz wszyscy odczuwają je w portfelach, tymczasem w najbliższych latach podwyżki powinny być jeszcze dotkliwsze. Skuteczną odpowiedź na ten problem stanowi fotowoltaika, której projektowaniem i montażem w Goleniowie zajmuje się nasz zespół. Jesteśmy po to, żeby zapewnić profesjonalne wsparcie każdemu, kto się zdecydował na system fotowoltaiczny. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami – instalacje fotowoltaiczne dla firm to równie dobre rozwiązanie jak dla domów mieszkalnych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces wyposażania nieruchomości w ogniwa słoneczne jest wysoce skomplikowany i poza samym montażem obejmuje niezbędne kalkulacje oraz projekty, dlatego zajmujemy się wszystkimi tymi aspektami. Nie musisz dokładnie wiedzieć, jak działa fotowoltaika – jeżeli decydujesz się na nią, nasi specjaliści wykonają całą resztę. Początkowym, ale mającym kluczowe znaczenie etapem jest kalkulacja zapotrzebowania energetycznego budynku, ponieważ na jej podstawie można określić optymalne parametry paneli słonecznych.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalna realizacja fotowoltaiki w każdym budynku i na gruncie

Odpowiadamy za dobranie wszystkich komponentów systemu ściśle pod kątem specyfiki nieruchomości i z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości. Wybieramy optymalne rozwiązania, które gwarantuje oczekiwane właściwości, czyli wysoką efektywność pracy, bezobsługowość i bezawaryjność. Montujemy wyłącznie nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy z Goleniowa, których podzespoły dostarczają najlepsi producenci.

W ramach prac montażowych mocujemy panele słoneczne na dachu budynku lub gruncie i wykonujemy wszystkie niezbędne przyłączenia. Skutecznie zabezpieczamy, programujemy i podłączamy instalację do sieci publicznej, po czym przeprowadzamy kompleksowe testy mające potwierdzić prawidłowość jej wykonania. Jeżeli mamy stuprocentową pewność, że fotowoltaika pracuje poprawnie i zgodnie z wymogami, oddajemy ją do użytku.

Wybór naszej firmy jako wykonawcy inwestycji jest korzystny również dlatego, że poza wsparciem doradczym i w zakresie montażu możemy pomóc także w staraniach o dodatkowe środki w ramach jednego z wielu programów dofinansowań. Który z nich będzie najlepszy dla Ciebie? O jaką kwotę wnioskować? Kiedy i jak złożyć podanie? Zapomnij o tych pytaniach i formalnościach – powierzając nam pozyskanie dotacji, zajmiemy się nimi wszystkimi, dzięki czemu w prosty sposób obniżysz koszty inwestycji. Zapraszamy do współpracy, jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Zachodniopomorskiem, m.in. w Goleniowie!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.