Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Leży Ci na sercu bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a jednocześnie chcesz oszczędzić na rachunkach za prąd? Oba te cele osiągniesz poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej. Jeśli planujesz inwestycję w Gorzowie Wielkopolskim bądź w pobliskiej miejscowości, powierz jej realizację naszej firmie. Postaramy się o pozyskanie dofinansowania i zapewnimy fachowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Gorzów Wielkopolski

Projekt, sprzedaż i montaż ogniw fotowoltaicznych w Gorzowie Wielkopolskim

Aby czerpać korzyści z instalacji fotowoltaicznej, nie wystarczy zamontować ogniw i podłączyć systemu do sieci. Fotowoltaika to dziedzina, która wymaga przemyślanego zagospodarowania przestrzennego i opracowania najdrobniejszych szczegółów już na etapie planowania. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę w konsultacji, doborze najodpowiedniejszych podzespołów oraz analizie warunków w danej lokalizacji, dzięki czemu system słoneczny osiągnie najwyższą wydajność.

Realizując instalacje fotowoltaiczne dla domu, wsłuchujemy się w potrzeby klientów i pomagamy w pozyskaniu dopłat bądź dotacji do fotowoltaiki. Dzięki temu koszt instalacji fotowoltaicznej, który wynosi co najmniej około kilkunastu tysięcy złotych, zmniejsza się, a w związku z tym nakłady przeznaczone na inwestycje zwracają się jeszcze szybciej. Opłacalność przedsięwzięcia jest bezdyskusyjna, tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę obecne ceny prądu i ich prognozowany przez specjalistów, dalszy wzrost.

Podwyżki cen energii elektrycznej uderzają także w podmioty gospodarcze, dlatego fotowoltaika Lubuskie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i wykonujemy również instalacje fotowoltaiczne dla firm w Gorzowie Wielkopolskim, dzięki czemu mogą ograniczyć koszty związane z poborem prądu. W rezultacie można ograniczyć wydatki na energię elektryczną, które w wielu przypadkach stanowią sporą część budżetu przedsiębiorstwa.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Panele fotowoltaiczne – darmowa energia ze słońca i wsparcie środowiska

O gwałtownych zmianach klimatycznych świadczą m.in. skrajne zjawiska pogodowe w Gorzowie Wielkopolskim oraz całej Polsce. Zmiany te spowodowane są globalnym ociepleniem, które według naukowców i ekspertów wynika z emitowania do atmosfery gazów cieplarnianych, zanieczyszczeń i innych szkodliwych związków. Jednym ze sposobów na zahamowanie tego procesu jest przejście na odnawialne źródła energii, takie jak technologie bazujące na ogniwach słonecznych, na których montaż można się zdecydować w ramach współpracy z naszą firmą.

Jak działa fotowoltaika? Wszystko zaczyna się od promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne są przystosowane do absorbowania energii pochodzącej ze Słońca. W ten sposób powstaje prąd stały, który trafia do falownika, gdzie jest zamieniany na energię dostępną w gniazdkach elektrycznych. Jeśli więc chcesz zachować neutralność klimatyczną i zadbać o kondycję środowiska, instalacja fotowoltaiczna to doskonałe rozwiązanie. Do montażu tym bardziej zachęca możliwość uzyskania dofinansowania lub dopłaty, co przekłada się na obniżenie kosztów inwestycji w system fotowoltaiczny.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.