Fotowoltaika Grudziądz

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Grudziądz

Instalując panele fotowoltaiczne, stawiasz na niezależność energetyczną, ekologię i przede wszystkim wymierną oszczędność pieniędzy. Jeśli więc chcesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników paneli słonecznych, skorzystaj z naszej kompleksowej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm współpracy, wysoką jakość materiałów oraz pomoc w uzyskaniu dopłaty.  

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Grudziądz

Instalacje fotowoltaiczne w Grudziądzu – opłacalna inwestycja w darmową energię

Jeśli zmagasz się z wysokimi rachunkami za prąd i szukasz sposobu na ograniczenie kosztów, rozwiązaniem, które warto polecić z czystym sercem, jest montaż paneli fotowoltaicznych. Jak działa fotowoltaika i dlaczego opłaca się w nią zainwestować? Instalując ogniwa fotowoltaiczne, możesz liczyć na tak zwaną zieloną energię, która powstaje na bazie przyjaznych dla środowiska procesów. Zamontowane panele pochłaniają promieniowanie słoneczne i powstałą energię przetwarzają w zdatną do użytkowania i dostępną w gniazdkach elektrycznych i, co najważniejsze, całkowicie darmową.

W związku z powyższym nie musisz korzystać z sieci publicznej, w której prąd jest drogi, a cena bardzo niestabilna i narażona na ciągły wzrost. Fotowoltaika nie sprawia jednak, że tracisz połączenie z dostawcą prądu. W sytuacjach, gdy Twoje zapotrzebowanie jest mniejsze, a wytworzonej przez ogniwa energii tak dużo, że nie da się jej zużyć, możesz przekierować ją do sieci i skorzystać z niej później, gdy Twoje potrzeby znacząco wzrosną.

Fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie jest zakładana także przez coraz więcej firm, ponieważ umożliwia uniezależnienie się od drastycznych podwyżek cen prądu, a tym samym przekłada się na mniejsze wydatki w budżecie. Nasza oferta skierowana jest także do przedsiębiorstw – realizujemy nawet najbardziej zaawansowane instalacje fotowoltaiczne dla firm. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta. Specjalistyczna wiedza pozwala nam na implementację najlepszych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na korzyści finansowe dla użytkowników w Grudziądzu i okolicznych miejscowościach.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Sprzedaż i montaż ogniw fotowoltaicznych w Grudziądzu

Odbiorcom indywidualnym polecamy instalacje fotowoltaiczne dla domu nie tylko ze względu na uwolnienie się od wysokich opłat za prąd i spore oszczędności, ale także z uwagi na proponowane przez państwo dopłaty i dotacje do fotowoltaiki. Decydując się na montaż paneli słonecznych w Grudziądzu, odwiedź naszą firmę, a zajmiemy się wszystkimi formalnościami i zapewnimy wysoki poziom obsługi. Gwarantujemy kompleksowość współpracy, ponieważ nasze działania obejmują konsulting, wybór materiałów i komponentów, analizę potrzeb i możliwości, dostosowanie projektu do specyfiki konkretnego miejsca oraz solidny montaż. Wszystkie te czynności przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników – specjalistów w swoich dziedzinach.

Koszt instalacji fotowoltaicznej przekracza najczęściej granicę kilkunastu tysięcy złotych, ale dofinansowanie ze środków publicznych pokrywa dużą część kwoty. Warto zainwestować w to przyszłościowe i ekologiczne rozwiązanie, które przynosi Ci wymierne oszczędności i jest przyjazne naturze.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Dlaczego warto postawić na panele fotowoltaiczne w swoim domu?

Za pomocą paneli fotowoltaicznych możesz w bardzo dużym stopniu wpłynąć na rachunki za energię elektryczną, które to rosną z roku na rok. Wiele gospodarstw domowych, w których wykorzystuje się prądożerne urządzenia w trybie ciągłym, np. pompy ciepła, szczególnie mocno odczuwa podwyżki. Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala – choćby częściowo – uniezależnić się od zewnętrznych dystrybutorów energii, zmniejszając w ten sposób miesięczne obciążenie finansowe. Warto wiedzieć, że panele PV przy odpowiednim projekcie i wzięciu pod uwagę zapotrzebowania energetycznego mogą oznaczać darmowy prąd do wykorzystania w obrębie przyłączonego obiektu. Oczywiście wyłącznie w czasie pracy zespołu PV, zatem głównie w dzień. Jeśli jednak chcesz wykorzystywać przez całą dobę prąd uzyskany z instalacji PV, koniecznie przemyśl montaż magazynów. Urządzenia te kumulują energię elektryczną wyprodukowaną za dnia, którą możesz jako prosument wykorzystać również nocą. Magazyny energii mają formę dużych i pojemnych baterii o długim czasie eksploatacji.

Czy panele fotowoltaiczne mają sens w firmie?

Instalacja paneli fotowoltaicznych opłaca się nie tylko w domu, ale także w firmie. Wystarczy prawidłowo zaplanować ich moc, aby pokryć jak największą część zapotrzebowania energetycznego firmy. Instalacje fotowoltaiczne w Grudziądzu mogą obniżyć koszty użytkowania odbiorników prądu, takich jak kuchnie, maszyny do obróbki termicznej i mechanicznej, urządzenia do montażu czy transportu wewnętrznego. Dzięki instalacjom PV można obniżyć koszty nie tylko bieżącej produkcji, lecz także wyrobu końcowego lub usługi, zwłaszcza gdy udział energii elektrycznej w stosunku do końcowej ceny produktu jest bardzo duży.

Dlaczego to my najczęściej w kraju realizujemy instalacje fotowoltaiczne?

W naszym kraju instalacje PV zyskują na popularności nawet nie z roku na rok, ale z tygodnia na tydzień. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest oczywiście oszczędność, a także chęć dbania o środowisko naturalne. Eksploatowanie urządzeń zasilanych energią elektryczną pochodzącą z elektrowni nie jest ekologiczna, gdyż do jej uzyskania wykorzystuje się spalanie węgla. Instalacje PV pozwalają choćby w części uniezależnić się od zewnętrznych dystrybutorów i w ten sposób dbać i o swoją kieszeń, i o otaczający świat. Istotna jest jednak jakość fotowoltaiki oraz jej prawidłowy montaż. W naszej firmie Polenergia przeprowadzamy w skali jednego miesiąca nawet 1000 mikroinstalacji. Nasze działania zostały wielokrotnie docenione przez niezależne media, otrzymaliśmy szereg prestiżowych nagród, a przez wiele osób jesteśmy uznawani za rynkowego lidera. Co to oznacza? Pełne bezpieczeństwo użytkowania wysokiej jakości instalacji oraz jej precyzyjne dopasowanie do zapotrzebowania energetycznego każdego odbiorcy.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.