Fotowoltaika Inowrocław

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Inowrocław

Popularność fotowoltaiki stale rośnie, ponieważ dzięki niej można zyskać wydajny system do darmowej produkcji energii elektrycznej. Jeśli decyzja o zainstalowaniu paneli słonecznych została już podjęta i szukasz w Inowrocławiu kompetentnej firmy, która dostarczy komponenty i przeprowadzi montaż, znajdujesz się we właściwym miejscu.Gwarantujemy wsparcie i profesjonalny konsulting na każdym etapie inwestycji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Inowrocław

Ogniwa fotowoltaiczne sposobem na tani prąd w Twoim domu

Zanim przejdziemy do prezentacji korzyści wynikających z montażu paneli słonecznych, warto wyjaśnić, jak działa fotowoltaika. Zamontowany system podłącza się do istniejącej już instalacji elektrycznej. W wyniku promieniowania słonecznego na specjalnie opracowanych ogniwach zachodzą reakcje bazujące na całkowicie przyjaznych środowisku procesach, które prowadzą do powstania energii słonecznej. Ta zostaje przetworzona w energię elektryczną, z której możesz korzystać do użytkowania urządzeń, akcesoriów czy elektroniki. W rezultacie zamiast z centralnej sieci pobierasz prąd wyprodukowany przez Twoje panele słoneczne, a to bezpośrednio wiąże się z maksymalną redukcją kosztów. W większej skali oszczędzona kwota robi ogromne wrażenie, a Ty nie musisz już rozkładać bezradnie rąk, patrząc na kolejne podwyżki cen prądu.

Montaż paneli fotowoltaicznych pozytywnie wpływa na Twoje finanse, ale dziedzina ta ściśle związana jest również z ekologią. Fotowoltaika to proces, który w odróżnieniu od reakcji bazujących na surowcach takich jak węgiel czy ropa nie emituje do atmosfery żadnych szkodliwych związków. Korzystanie z ogniw fotowoltaicznych to przejaw odpowiedzialnej postawy oraz troski o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, a przy okazji sposób na wymierny zysk.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż ekologicznych ogniw fotowoltaicznych w Inowrocławiu

Planując tak poważną inwestycję, jaką jest montaż paneli słonecznych w Inowrocławiu, istotną kwestią jest całkowity koszt instalacji fotowoltaicznej. Warto więc wiedzieć, jaka jest przeciętna cena, która pojawia się w propozycjach dostępnych na rynku. Średnia kwota założenia systemu fotowoltaicznego to około kilkunastu tysięcy złotych, więc to wymagające budżetowo przedsięwzięcie, jednak mimo to nadal bardzo opłacalne. Istotną zachętą do zakupu ogniw fotowoltaicznych są państwowe programy, dzięki którym możesz liczyć na wsparcie finansowe w postaci dofinansowania bądź dotacji. M.in. poprzez takie inicjatywy fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie prężnie się rozwija.

Oferujemy pomoc nie tylko w montażu, ale także w pozyskaniu wspomnianej dopłaty do fotowoltaiki. W efekcie poniesione z tytułu inwestycji koszty istotnie się zmniejszają. Instalacje fotowoltaiczne dla domu rozpoczynają się od profesjonalnego konsultingu, wykonania projektu oraz doradztwa w wyborze najlepszej lokalizacji czy najwydajniejszych elementów konstrukcyjnych i samych paneli. Zdobyte doświadczenie i zaawansowane umiejętności pozwalają nam na podejmowanie także bardziej rozbudowanych wyzwań, takich jak np. instalacjefotowoltaiczne dla firm z Inowrocławia i okolic, które zamierzają uniezależnić się od wysokich cen prądu i zainwestować w ekologiczne działania na rzecz środowiska.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Czy panele fotowoltaiczne są bezobsługowe?

Instalacje fotowoltaiczne charakteryzują się bardzo dużą, wieloletnią trwałością. To wynik coraz bardziej dopracowanych urządzeń, podzespołów i elementów składowych, dzięki którym produkty te zapewniają obecnie w zasadzie nieograniczony czas eksploatacji, zależny przede wszystkim od zaangażowania inwestora w przeprowadzanie okresowych przeglądów.

Jakie elementy wyróżnia się w instalacji PV?

  • Panele – pozornie delikatna, krucha konstrukcja tak naprawdę jest wysoce wytrzymała i bez problemu przetrwa nawet kilkadziesiąt lat użytkowania w trudnych warunkach panujących w naszym kraju. Pogoda jest tu szczególnie zmienna – latem temperatura dochodzi niemal do czterdziestu stopni na plusie, podczas gdy zimą nawet do dwudziestu stopni na minusie. Tak ogromna amplituda sprawia, że producenci muszą sobie poradzić z każdą sytuacją. Na szczęście im się to udało – obecnie instalacja fotowoltaiczna jest odporna na szczególnie uporczywe warunki codziennej eksploatacji.
  • Inwerter – bardzo trwały element składowej każdej instalacji, cechuje się, podobnie jak same ogniwa, wieloletnią wytrzymałością na wszystkie warunki eksploatacji. W efekcie ten podzespół nie ulegnie uszkodzeniu przez większość czasu użytkowania, lecz wiele zależy od jego utrzymania. Warto co pewien czas przeprowadzić kontrolę instalacji.
  • Inne elementy składowe – nie tylko inwerter oraz ogniwa mają znaczenie. Istotne są także kable, wtyczki oraz konstrukcje wsporcze. Są to kwestie poboczne, lecz tak samo ważne dla działania całej instalacji. Konstrukcje osadzone na gruncie oraz dachach powinny być w pełni odporne na większość uszkodzeń spowodowanych nawet działaniem wiatru.

Warto, aby instalację w przypadku gospodarstw domowych oraz firm przeprowadziła wyłącznie wyspecjalizowana, profesjonalna firma Polenergia. Dbamy podczas montażu o wszystko!

Na co możesz liczyć, montując panele fotowoltaiczne z naszą firmą?

Montując za pośrednictwem naszej firmy instalację w obrębie gospodarstw rolnych czy domowych, zyskujesz przede wszystkim:

  • Doświadczenie naszej marki – w naszej firmie znamy się na montażu oraz eksploatacji fotowoltaiki jak mało kto. Od lat realizujemy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane wizje naszych klientów, staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która na rynku ma aż tak duże doświadczenie, w efekcie czego trudno jakąkolwiek współpracę z nami uznać za niepełną.
  • Bieżącą obsługę wszystkich komponentów – w naszej firmie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego realizujemy także wszystkie usługi poboczne, w tym także serwisowanie poszczególnych elementów w razie ich awarii lub uszkodzenia przez pogodę. Oferujemy pełen pakiet usług – również takie, które i dla nas stanowią nowość.
  • Możliwość uzyskania bardzo krótkich terminów – to bardzo duża zaleta dla osób, dla których kwestia krótkich terminów jest szczególnie istotna. W naszej firmie można uzgodnić stosunkowo szybki termin realizacji zamówienia.

Czy instalacje fotowoltaiczne charakteryzują się korzystną ceną zakupu?

Zdecydowanie tak! Mimo błędnego podejścia wielu osób tak naprawdę instalacja PV jest bardzo opłacalną inwestycją, szczególnie zwracając uwagę na cenę w kontekście bardzo kosztownej energii elektrycznej, dzięki której zwrot można uzyskać już po kilku latach.

Koszty z całą pewnością mają ogromne znaczenie dla osób, które używają w swoim domu pompy ciepła do ogrzewania swojego domu oraz do podgrzewania wody użytkowej. Pompy cechują się co prawda bardzo nikłym wpływem na środowisko naturalne, jednak ich wadą jest dość duży pobór prądu, który może w znaczący i w negatywny sposób wpłynąć na koszty utrzymania danego domu.

Skorzystaj koniecznie z naszej oferty, zadzwoń lub napisz w razie jakichkolwiek pytań. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.