Fotowoltaika Jawor

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jawor

W województwie dolnośląskim średnie roczne nasłonecznienie jest optymalne dla wdrożenia i wykorzystania fotowoltaiki. Jeśli interesują Cię wysokojakościowe instalacje fotowoltaiczne (panele słoneczne, inwertery czy magazyny energii) w Jaworze –znajdujesz się pod właściwym adresem. Jako Polenergia Fotowoltaika w sposób kompleksowy odpowiadamy na Twoje potrzeby związane z pozyskiwaniem taniej, ekologicznej energii.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jawor

Panele fotowoltaiczne w Jaworze i okolicach

Warto wiedzieć, jak działa fotowoltaika, ponieważ instalacje słoneczne zapewniają oszczędności, a ich wdrożenie w dzisiejszych czasach nie stanowi większego problemu. Takie urządzenia jak ogniwa fotowoltaiczne są w Jaworze dostępne dzięki działalności m.in. naszej firmy. Koszty zakupu i montażu są niższe za sprawą sporej konkurencji na rynku, dotacji i dofinansowań, w których pozyskaniu pomagamy.

Standardowe, właściwie zaprojektowane i zamontowane instalacje fotowoltaiczne dla domu zapewniają zwrot inwestycji już w kilka lat, tymczasem ich działanie jest obliczone na dekady. Podejmując decyzję dziś, wyposażasz dom z myślą o przyszłości. Zarazem wspierasz w ten sposób ochronę środowiska naturalnego przed negatywnym wpływem szkodliwych substancji przenikających do atmosfery. Polityka prośrodowiskowa jest zresztą kierunkiem, w którym podąża nie tylko Polska i Europa, ale właściwie cały świat. Im szybciej wdrożymy korzystne i perspektywiczne rozwiązania we własnych budynkach, tym bardziej odczujemy różnicę finansową w dobie dynamicznych wzrostów cen na rynku energetycznym.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej – Jawor

Wiesz już, że fotowoltaika w Dolnośląskim, np. Jaworze i okolicach, jest łatwo dostępna – wystarczy, że skontaktujesz się z Polenergia Fotowoltaika. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon, aby wyjaśnić wszystkie interesujące i ważne kwestie. Podstawowe doradztwo nic nie kosztuje, do Ciebie należy ostateczna decyzja o zleceniu audytu, a następnie projektu ściśle dopasowanego do parametrów Twojego budynku. Specjaliści oceniają m.in. przystosowanie i położenie dachu względem Słońca czy zapotrzebowanie energetyczne użytkowników domu.

Otrzymujesz wsparcie we wszystkich formalnościach z dotacjami na panele słoneczne w ramach aktualnych programów dofinansowań. Montażem wysokojakościowych, wydajnych i bezpiecznych urządzeń zajmują się wyłącznie doświadczeni fachowcy z niezbędnymi kompetencjami. Po uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej zapewniamy kolejny audyt, a także regularne serwisy i, co bardzo istotne, aż 25-letnią gwarancję!

Jako jedna z czołowych firm na polskim rynku z przekonaniem oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, klientów indywidualnych czy rolników. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb konkretnego prosumenta, a ogniwa fotowoltaiczne, które proponujemy, spełniają najwyższe standardy. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać więcej informacji na temat dostępności, kosztów i szczegółów montażu paneli fotowoltaicznych w Jaworze. Postaw na odnawialne źródła energii i znaczące oszczędności finansowe!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.