Fotowoltaika Jelenia Góra

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Jelenia Góra

W stolicy Karkonoszy panują dobre warunki na założenie paneli fotowoltaicznych, które cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i lokalnych przedsiębiorców. Również rozważasz montaż ogniw fotowoltaicznych, jednak nie wiesz, komu zlecić ich projekt i wykonanie instalacji? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu – z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji inwestycji w fotowoltaikę od A do Z!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Jelenia Góra

Projekt, montaż i przegląd instalacji fotowoltaicznych w Jeleniej Górze

Coraz więcej osób indywidualnych, firm, instytucji i organizacji z Jeleniej Góry i okolic zdaje sobie sprawę z tego, jak działa fotowoltaika i jakie korzyści można odnieść dzięki niej w wymiarze zarówno finansowym, jak i ekologicznym. W połączeniu z bardzo szybko rosnącymi kosztami konwencjonalnych nośników energii powoduje to dynamicznie rosnący popyt na panele słoneczne, dzięki którym możliwe jest znaczne obniżenie wysokości rachunków za prąd poprzez ograniczenie jego wykorzystywania. Zamiast niego urządzenia, maszyny, systemy i instalacje elektryczne używają bowiem do działania energii pochodzącej wprost ze Słońca, którą dostarcza fotowoltaika. Jeżeli również Ciebie interesuje ta zyskowna inwestycja i poszukujesz firmy projektowej oraz montażowej, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze wsparcie daje Ci pewność, że panele słoneczne są dobrane i zamontowane w optymalny, maksymalnie efektywny i bezpieczny sposób, a ich jakość jest możliwie najwyższa, biorąc pod uwagę budżet, jakim dysponujesz. Instalacje fotowoltaiczne dla domu lub firm z Jeleniej Góry, które montujemy, jako inwestycja zwracają się w ciągu zaledwie kilku lat, a przez kolejne długie lata produkują całkowicie darmowy prąd z niewyczerpywalnego źródła, jakim jest Słońce. W ten sposób uniezależniasz się od zewnętrznych dostawców energii, a co za tym idzie, od zmiennych cen prądu, które dynamicznie wzrastają z roku na rok.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Produkuj darmowy prąd na własne potrzeby

Oferowane usługi mają charakter kompleksowy. Fotowoltaika w Dolnośląskiem to nasza specjalność, dlatego podejmujemy się nie tylko samego montażu, ale również projektujemy całą instalację, dobieramy najlepsze komponenty odpowiadające Twojemu budżetowi, wykonujemy przyłączenie systemu do sieci i przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne. Dbamy o Twoje panele słoneczne, tak aby przez lata działały na maksymalnym pułapie swojej wydajności i w całkowicie bezobsługowy, a zarazem przyjazny środowisku sposób dostarczały prąd do Twojego domu czy przedsiębiorstwa.

Rosnące ceny energii są szczególnie dotkliwe właśnie dla przedsiębiorstw, które płacą za nie o wiele więcej niż użytkownicy indywidualni. Dlatego instalacje fotowoltaiczne dla firm z Jeleniej Góry są tak samo dobrym rozwiązaniem z finansowego punktu widzenia jak w przypadku domów. W ramach współpracy z Polenergia Fotowoltaika wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa niezależnie od wielkości, branży i specyfiki prowadzonej działalności mogą liczyć na kompleksowe wykonanie fotowoltaiki. Z nami zyskujesz gwarancję taniego i ekologicznego prądu z bezpłatnego źródła przez dziesiątki lat!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacje fotowoltaiczne – do czego zużyć wygenerowaną przez nie energię elektryczną?

Instalacje fotowoltaiczne mają jeden, podstawowy cel – wygenerować ilość energii jak najbardziej zbliżoną do zapotrzebowania energetycznego danego gospodarstwa domowego lub firmy. Prąd, uzyskiwany wskutek pracy całego zespołu połączonych ze sobą urządzeń ma wiele zastosowań. Tak naprawdę można go wykorzystać wszędzie, w pewnych działaniach sprawdzi się jednak lepiej niż w pozostałych.

  • Do zasilenia domowych odbiorników prądu – odbiorniki prądu, takie jak lodówki, pralki czy inne urządzenia działające w praktyce cały czas, generują największy udział w miesięcznym zużyciu energii przez całe gospodarstwo domowe. Wpływają zatem na wysokość miesięcznych rachunków. Panele fotowoltaiczne o odpowiedniej mocy mogą pokryć ich zapotrzebowanie praktycznie w stu procentach, oczywiście jeśli będzie taka techniczna możliwość.
  • Do zasilenia firmowych odbiorników prądu – w każdej firmie energię elektryczną wykorzystuje się w wielu różnorodnych celach. W jednych przedsiębiorstwach służą do zasilenia narzędzi ręcznych, przeznaczonych np. do obróbki termicznej, inne z kolei do urządzeń obsługujących całą linię montażową czy produkcyjną. W rezultacie instalacje fotowoltaiczne mogą w ogromnym stopniu wpłynąć na koszt wytworzenia danego dobra i nawiązać skuteczniejszą walkę z innymi przedsiębiorstwami pracującymi w podobnej branży.

Jak zatem widać, najwyższej klasy instalacje fotowoltaiczne są bardzo uniwersalne i mogą skutecznie obniżyć koszt użytkowania energii i zasilenia nią różnorodnych odbiorników prądu. Ma to szczególnie duże znaczenie także dla firm, które wykorzystują prąd do ładowania pojazdów elektrycznych, w tym samochodów osobowych, motocykli i maszyn firmowych. To z kolei oznacza, że można uznać ich użytkowanie za praktycznie darmowe.

Czy panele fotowoltaiczne są trwałe?

Wiele osób zastanawia się, czy po montażu może liczyć na bezproblemową pracę fotowoltaiki w Jeleniej Górze. Zdecydowanie tak, zależy to jednak głównie od jakości przeprowadzonego montażu oraz zgodności wybranych akcesoriów z samą specyfiką pracy. Z tego względu w naszej firmie do procesu montażu wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania techniczne, narzędzia oraz urządzenia, dzięki którym całe konstrukcje cechują się wieloletnią trwałością i stosunkowo wysoką bezawaryjnością, popartą wieloletnimi badaniami naszej firmy nad obecnym rynkiem PV.

Dlaczego to właśnie nam warto zlecić montaż paneli fotowoltaicznych?

W naszej firmie możesz zlecić wszystkie etapy wdrożenia instalacji PV w Jeleniej Górze, w tym jej zaprojektowanie i wdrożenie oraz bieżące serwisowanie. Zadzwoń do nas lub napisz i ustal dogodny dla siebie termin instalacji. Uniezależnij swoje gospodarstwo domowe lub obiekt firmowy od wahających się cen prądu i zabezpiecz się finansowo na przyszłość. Warto bowiem wiedzieć, że w energetyce nie zanosi się na obniżki, a na stale rosnące ceny, przez które prawidłowe zarządzanie domowymi lub firmowymi finansami jest w zasadzie niemożliwe.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.