Fotowoltaika Kędzierzyn Koźle

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kędzierzyn Koźle

Istnieje wiele powodów, dla których warto zamontować fotowoltaikę – niezależnie od tego, który przemawia do Ciebie najbardziej, efektywna instalacja wymaga profesjonalnego montażu. Nie wiesz, komu go zlecić w Kędzierzynie-Koźlu? W takim razie skontaktuj się z nami, a rozwiążemy Twój problem! Sprawdź, jak działamy i poznaj naszą ofertę.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kędzierzyn Koźle

Zainwestuj w fotowoltaikę i zyskaj darmowy prąd

Podstawowym aspektem, który sprawia, że osoby indywidualne, ale też firmy oraz różnego rodzaju instytucje publiczne inwestują w panele słoneczne, są oszczędności finansowe. Fotowoltaika jest technologią zaprojektowaną po to, żeby umożliwić wytwarzanie prądu całkowicie samodzielnie, z bezpłatnego źródła – Słońca. Ponieważ świeci ono przez cały rok i jest całkowicie darmowe, a do tego odnawialne, produkcja energii za pomocą ogniw słonecznych jest również ekologiczna. Korzystanie w tym celu z promieniowania słonecznego ma też ten plus, że jest przyjazne dla środowiska i w żaden sposób mu nie szkodzi. Tymi wszystkimi zaletami będziesz się cieszyć, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy z Kędzierzyna-Koźla ma wiele korzyści, ale pamiętaj, że tylko prawidłowy i profesjonalny montaż może je zagwarantować. Bezpieczne, niezawodne, trwałe i wydajne – takie są zakładane przez nas panele słoneczne. Co istotne, montaż to tylko jeden z elementów świadczonych usług, które mają kompleksowy charakter i obejmują również projekt i podłączenie. Prace koncepcyjne są niezwykle istotne, ponieważ na ich etapie wykonujemy obliczenia mające na celu dobranie właściwych parametrów systemu. Instalacje fotowoltaiczne dla firm i domów znacząco się różnią i powinny być zawsze indywidualnie zaprojektowane. Właśnie tak podchodzimy do każdego zlecenia, więc możesz liczyć na oczekiwane rezultaty.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Samodzielnie i bezobsługowo produkuj energię ze Słońca

Odpowiadamy za realizację inwestycji w panele fotowoltaiczne na każdym etapie. Nasz zespół wykonuje wszystkie prace we własnym zakresie, dlatego śpisz spokojnie i czekasz na ich finał, a my zajmujemy się tym, co wymagane do założenia paneli słonecznych, dzięki którym zaoszczędzisz na prądzie. Projektujemy maksymalnie efektywne systemy, tak aby pokrywały jak największą część zapotrzebowania energetycznego budynku. Wiedząc, jak działa fotowoltaika i mając świadomość, że zostanie wykonana przez nasz doświadczony zespół, zyskujesz pewność, że spełni Twoje wymagania.

Panele słoneczne są objęte dotacjami – jeżeli z nich skorzystasz, koszty inwestycji wyraźnie spadną. Nie wiesz, jak to zrobić? Przerażają Cię formalności? Nie masz pojęcia, na który program dofinansowania w 2021 roku się zdecydować? Żaden kłopot – od tego jesteśmy! Zachęcamy do zlecenia nam pośrednictwa w pozyskiwaniu pieniędzy – także w ramach preferencyjnie oprocentowanych kredytów na ogniwa słoneczne. Bierzemy na siebie wszystkie kwestie proceduralne, a Ty oszczędzasz czas i oczekujesz na pieniądze. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Opolskiem, również w innych miastach niż Kędzierzyn-Koźle, skontaktuj się z nami i zleć jej wykonanie!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.