Fotowoltaika Kętrzyn

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kętrzyn

Zapraszamy do współpracy, jeżeli rozważasz założenie instalacji fotowoltaicznej i poszukujesz realizatora inwestycji. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie jej od początku do końca w sposób fachowy i zgodny z najnowocześniejszymi standardami branżowymi. Zapewniamy profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług, które proponujemy klientom z Kętrzyna i pobliskich miejscowości.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kętrzyn

Panele fotowoltaiczne – z myślą o taniej, słonecznej energii

Panele słoneczne są zyskowną, opłacalną finansowo inwestycją, która zwiększa Twoją niezależność od zewnętrznego dostawcy energii i przyczynia się do znaczących obniżek rachunków za prąd. Jak to możliwe? Wyjdźmy od tego, jak działa fotowoltaika – otóż jej zadanie polega na produkcji elektryczności ze Słońca dla Twojej nieruchomości. Gdy korzystasz z niej w celu zapewnienia działania sprzętom domowym czy firmowym, sięgasz po prąd z darmowego źródła i nie zużywasz tej samej pod względem parametrów, ale wielokrotnie droższej energii z sieci. Rezultat? Rachunki niższe nawet o 90% w stosunku do obecnych kosztów elektryczności!

Jest jednak jeden haczyk: aby fotowoltaika działała w pełni swoich możliwości, powinna zostać zamontowana w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Jak sobie to zapewnić? To proste – wystarczy, że zlecisz nam wykonanie inwestycji! Doświadczenie, kompetencje, wiedza, specjalistyczne narzędzia i technologia – to najważniejsze aspekty, które pozwalają nam na budowanie przewagi konkurencyjnej. Łączymy wysoką jakość świadczonych dla klientów z Kętrzyna usług z konkurencyjnymi warunkami finansowymi współpracy, dzięki czemu możesz liczyć na wydajną instalację z korzystnej cenie.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Polenergia Fotowoltaika gwarancją wydajnej i bezpiecznej instalacji

Zakładamy małe i duże zestawy fotowoltaiczne – oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy czy rolnika o dowolnej mocy. Montujemy je zarówno na gruncie, jak i dachu. Odpowiadamy za wybór najlepszej lokalizacji i dostarczenie paneli słonecznych oraz wszystkich pozostałych komponentów. Wykonujemy projekt, przeprowadzamy montaż, podłączamy wszystkie urządzenia i uruchamiamy je, a następnie sprawdzamy poprawność całej instalacji. Dopiero, gdy mamy pewność, że ogniwa fotowoltaiczne pracują tak, jak powinny, kończymy zlecenie, a Ty cieszysz się z możliwości produkcji prądu z darmowego źródła przez długie lata.

Naszym celem jest projektowanie i zakładanie modułów, które przez co najmniej 20-30 lat zapewniają płynność, bezawaryjność i wydajność działania niezależnie od tego, czy chodzi o instalacje fotowoltaiczne dla firm, domu, czy innego budynku. Dostarczają energię z dostępnego bezpłatnie Słońca i nie wymagają żadnego zaangażowania z Twojej strony. Pracują samodzielnie i są przyjazne dla środowiska. W odróżnieniu od innych źródeł energii pozostają bowiem wolne od szkodliwych substancji i w żaden sposób nie wpływają na otoczenie. Co równie zachęcające, fotowoltaika w Warmińsko-Mazurskiem, m.in. w Kętrzynie, może być tańsza dzięki dotacjom – jeśli nawiążesz z nami współpracę, możemy pozyskać dla Ciebie dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.