Fotowoltaika Kluczbork

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kluczbork

Zamierzasz zainwestować w panele fotowoltaiczne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Zastanawiasz się, od czego zacząć i jak krok po kroku przeprowadzić to skomplikowane bądź co bądź przedsięwzięcie? W takim razie służymy pomocą – jesteśmy po to, żeby wykonać wszystkie prace za Ciebie!


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kluczbork

Obniż rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Osób, które wiedzą, jak działa fotowoltaika, nie trzeba przekonać, jakie korzyści przynosi jej montaż. Jeżeli również Ciebie interesuje możliwość pozyskiwania energii elektrycznej ze Słońca, czyli darmowego, odnawialnego i ekologicznego zasobu, w bezobsługowy, wydajny sposób, pamiętaj, że jednym z najważniejszych aspektów warunkujących wydajność działania systemu fotowoltaicznego jest prawidłowy montaż. Komu go powierzyć? Odpowiedź brzmi: Polenergia Fotowoltaika! Zapraszamy do współpracy klientów z Kluczborka i okolic.

Zakładamy instalacje fotowoltaiczne dla domu, firm i instytucji publicznych. Montujemy małe i duże zestawy paneli słonecznych wyłącznie od najlepszych dostawców. W połączeniu z kompetencjami naszego zespołu przekłada się to na najwyższą jakość świadczonych usług, co oznacza, że Twoja fotowoltaika będzie efektywnie działać przez pokolenia. Współpraca z Polenergia Fotowoltaika to pewny sposób na trwałe obniżenie rachunków za energię w ekologiczny sposób.

Samo założenie ogniw słonecznych jest ważnym, ale bynajmniej nie jedynym elementem inwestycji. Tak samo istotny jest m.in. projekt całego systemu, który zawiera podstawowe założenia i stanowi podstawę dla dalszych działań montażowych. Z uwagi na to przygotowujemy go z największą dokładnością i zawsze w sposób indywidualny dla każdego budynku. Mamy świadomość, że fotowoltaika dla firm, domów, szkół czy urzędów w Kluczborku powinna być ściśle dopasowana do specyfiki nieruchomości i wymagań jej użytkowników, dlatego zawsze je uwzględniamy w projekcie. Pod ich kątem dopasowujemy m.in. moc czy liczbę paneli.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Zleć profesjonalny i kompleksowy montaż fotowoltaiki

Jeśli chodzi o sam montaż, wykonujemy go przy użyciu sprawdzonych, profesjonalnych technologii, metod i narzędzi. Dbamy zarówno o dokładność wszystkich połączeń i solidność mocowań, jak i bezpieczeństwo całego systemu. Zanim oddamy go do Twojej dyspozycji, przeprowadzamy testy, które mają na celu potwierdzenie prawidłowości i wydajności jego działania. Dopiero gdy nie ma wątpliwość, że wszystko działa, jak należy, udostępniamy gotowe do pracy panele.

Przerażają Cię koszty ogniw fotowoltaicznych? Cóż, cena instalacji słonecznych rzeczywiście nie jest niska, jednak po pierwsze zwraca się zaledwie po kilku latach i po drugie można ją obniżyć. W jaki sposób? Wystarczy sięgnąć po dotacje – jeśli sobie życzysz, możemy zrobić to za Ciebie i na Twoje zlecenie pozyskać dofinansowanie z puli publicznych środków, np. z programu Mój Prąd 2021. Dzięki temu masz gwarancję, że procedury przebiegają prawidłowo, a zarazem oszczędzasz czas. Jeżeli więc interesuje Cię wydajna, bezpieczna i bezobsługowa fotowoltaika w Opolskiem, np. w Kluczborku, powierz nam jej kompleksowy montaż! 


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.