Fotowoltaika Koszalin

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Koszalin

Własna fotowoltaika umożliwia niezależność od rosnących kosztów energii elektrycznej w Koszalinie. Dostarczamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla domu oraz firm, które chcą ograniczyć w budżecie wydatki na prąd. Odpowiadamy również za profesjonalny, terminowy montaż fotowoltaiki na terenie Koszalina i okolic, dzięki czemu instalacja może być bezpiecznie użytkowana przez wiele lat.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Koszalin

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu w Koszalinie

Oszczędności są mile widziane w każdym domu – fotowoltaika zapewnia niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, tym samym minimalizując koszty związane z jej użytkowaniem. Dodatkowym ułatwieniem są dotacje do fotowoltaiki, dzięki którym dużo łatwiej zdecydować się na inwestycję. Jako firma dostarczająca instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz domów, zapewniamy pomoc w uzyskaniu dopłaty do fotowoltaiki – wiemy, że mało kto lubi formalności. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się ubiegać o dofinansowanie, które naprawdę pozwala obniżyć koszty inwestycji w Koszalinie.

Jeśli zastanawiasz się, jak działa fotowoltaika, jak często potrzebny jest serwis techniczny oraz na jakim podłożu najlepiej zainstalować ogniwa, to zwróć się do nas! Odpowiadamy nie tylko za montaż paneli fotowoltaicznych, ale także za dzielenie się wiedzą z naszymi klientami. Chcemy, by każdy wiedział, dlaczego fotowoltaika jest wartościowym rozwiązaniem oraz jak zadbać o własne panele. Zależy nam też na tym, by klienci z Koszalina korzystali z udogodnienia, jakim jest dofinansowanie do fotowoltaiki.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Koszalinie

Mając dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych, możesz odczuwalnie zmniejszyć koszt całej inwestycji realizowanej w Koszalinie lub okolicach. Wybierając firmę Polenergia Fotowoltaika, masz z kolei pewność, że fotowoltaika w zachodniopomorskim będzie zamontowana prawidłowo – bez zbędnych niespodzianek i przeciągających się terminów. Daje Ci to gwarancję, że panele fotowoltaiczne, których cena nie jest przecież najniższa, będą działać sprawnie przez wiele lat. Za montaż fotowoltaiki w naszej firmie odpowiadają specjaliści.

Jaki będzie ostateczny koszt instalacji fotowoltaicznej? Wszystko zależy od rodzaju poszycia dachu, wielkości zapotrzebowania energetycznego domu lub biura, a także od jakości wybranych komponentów. Wybierając Polenergia Fotowoltaika, klienci z Koszalina mogą liczyć na dobre ceny oraz pomoc w otrzymaniu dotacji na fotowoltaikę, która dodatkowo obniży koszt inwestycji. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami, a dowiesz się więcej na temat paneli słonecznych, które oferujemy.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Instalacja fotowoltaiczna – czy warto postawić właśnie na nas?

Zaopatrzenie całego gospodarstwa domowego lub firmy w energię elektryczną ma z reguły największy wpływ na wysokość miesięcznych wydatków. Fakt ten nie powinien dziwić. W domu praktycznie wszystkie sprzęty AGD czy RTV są zasilane prądem, podobnie jak czasami całe linie produkcyjne. Za pomocą instalacji fotowoltaicznych można znacznie obniżyć koszty eksploatacji urządzeń domowych i w zakładach firmowych, istotny jest jednak wybór odpowiedniej firmy, która od lat projektuje i wdraża najwyższej klasy instalacje fotowoltaiczne w Koszalinie. W naszej firmie możesz liczyć na:

  • Ogromne zaangażowanie – jesteśmy firmą, dla której liczy się wyłącznie klient, dlatego każdą współpracę traktujemy równo – niezależnie od jej wartości czy ilości pracy do wykonania. Na tym polu nie uznajemy żadnych półśrodków, dlatego na takie samo zaangażowanie mogą liczyć duże przedsiębiorstwa, jak każdy z klientów indywidualnych.
  • Znajomość rynku – od początku naszej działalności cały czas zwiększamy zakres realizowanych przez nas usług, obserwujemy rynek na obszarze województwa zachodniopomorskiego i w ujęciu ogólnoświatowym. Dzięki temu każdy z naszych klientów może dzięki nam mieć dostęp do nowoczesnej technologii oraz jeszcze niespopularyzowanych rozwiązań.
  • Pełne bezpieczeństwo – dla naszej firmy równie istotnym zagadnieniem, jak bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi, jest także kwestia ochrony dobra naszych klientów. Z tego względu dbamy o jakość instalacji, wykorzystujemy mocne i trwałe konstrukcje wsporcze oraz podzespoły, które mają przed sobą wiele dekad eksploatacji.

Pewne i profesjonalne instalacje fotowoltaiczne w Koszalinie – dlaczego mają sens?

Niezależność energetyczna to w zasadzie najważniejsze pojęcie związane bezpośrednio z instalacjami PV i fakt ten nie wynika znikąd. Przede wszystkim urządzenia wchodzące w skład fotowoltaiki umożliwiają obniżenie kosztów ponoszonych na utrzymanie obiektu firmowego lub własnego gospodarstwa domowego. Udział ceny za energię elektryczną w comiesięcznych rachunkach jest ogromny, z tego względu wiele osób stale poszukuje możliwości jej obniżenia. Szczególnie gdy w danym domu używane są pompy ciepła, będące w zasadzie największym odbiornikiem prądu w prywatnych domostwach. Panele fotowoltaiczne w Koszalinie sprawiają, że ich użytkowanie jest tak naprawdę darmowe, podobnie jak podgrzewanie CWU oraz ogrzewanie pomieszczeń domowych.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest skomplikowana?

Zdecydowanie tak. Panele fotowoltaiczne w Koszalinie to zespół wyspecjalizowanych urządzeń ściśle współpracujących ze sobą. Dopiero ich prawidłowy montaż oraz odpowiedni i uwzględniający wszelkie zmienne projekt umożliwia w praktyce bezproblemowe użytkowanie przez wiele kolejnych lat. W naszej firmie instalacje PV są projektowane przez najlepszych specjalistów, w podobny sposób realizujemy także ich instalację oraz czynności serwisowane w razie wystąpienia jakichkolwiek oznak usterki czy nadchodzącego przeglądu. Skontaktuj się z nami już dziś!

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.