Fotowoltaika Krapkowice

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Krapkowice

Projekt, montaż, uruchomienie, pozyskanie dotacji – na takie wsparcie możesz liczyć, jeśli zlecisz nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Realizujemy to zadanie profesjonalnie i kompleksowo – wszelkie prace przeprowadzamy własnymi siłami. Możesz nam zaufać zawsze, gdy poszukujesz fachowców od paneli słonecznych w Krapkowicach.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Krapkowice

Instalacja fotowoltaiczna – źródło darmowego prądu ze Słońca

Faktem jest, że Polacy pokochali fotowoltaikę. Setki tysięcy gospodarstw domowych i wiele przedsiębiorstw oraz instytucji przekonało się, że ogniwa solarne zamontowane na dachach budynków i – rzadziej – gruntach to wartościowa i z wielu względów korzystna inwestycja. I nie sposób się z tym nie zgodzić – już sam fakt, jak działa fotowoltaika, sugeruje opłacalność, ponieważ jej zadanie polega na produkcji prądu ze Słońca. Skoro więc jest on pozyskiwany z bezpłatnego, a tego niewyczerpywalnego źródła, siłą rzeczy musi być tani.

Nie da się ukryć, że koszt inwestycji w panele słoneczne jest relatywnie wysoki, nawet gdy cena zakupu i montażu urządzeń obejmuje dotacje. Jednocześnie statystyki pokazują, że oczekiwanie na zwrot wydatków na realizację inwestycję wynosi mniej niż 10 lat. Z kolei instalacje fotowoltaiczne dla domu i firm z powodzeniem działają nawet przez 25 lat, a to oznacza jedno: możliwość bezpłatnego wytwarzania energii przez bardzo długi czas od momentu, gdy koszt zakupu i montażu urządzeń się zwróci. W Krapkowicach prace związane z zakładaniem fotowoltaiki realizuje nasz zespół, więc jeśli chcesz zlecić profesjonalne wykonanie inwestycji, skontaktuj się już teraz!

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Fotowoltaika w rękach fachowców

Dlaczego możesz nam zaufać? Spójrz na nasze doświadczenie – tysiące wykonanych instalacji sprawiają, że fotowoltaika nie ma przed nami tajemnic i wiemy o niej wszystko. Dzięki temu możemy podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń, jak np. budowa farm solarnych, w obrębie których pracują dziesiątki czy setki modułów słonecznych. Nasza oferta obejmuje jednak przede wszystkim tradycyjne instalacje fotowoltaiczne dla domów, przedsiębiorstw i innych budynków, więc jeśli interesuje Cię taka inwestycja, pozostajemy do dyspozycji.

Stawiamy na kompleksowość działania, dlatego po zleceniu nam montażu możesz o nim zapomnieć, zająć się swoimi sprawami i oczekiwać na odbiór gotowego systemu solarnego. Do naszych obowiązków należy:

  • przeprowadzenie wstępnych analiz, które dotyczą m.in. zapotrzebowania energetycznego i konstrukcji budynku,
  • wykonanie projektu, na podstawie którego powstaje Twoja fotowoltaika w warmińsko-mazurskim, np. w Krapkowicach,
  • montaż, który obejmuje założenie i podłączenie wszystkich elementów systemu,
  • uruchomienie instalacji słonecznej i przekazanie jej do użytkowania.

Do naszych kompetencji należy również dofinansowanie do fotowoltaiki – jeśli nie masz czasu albo ochoty, żeby się zająć pozyskaniem dodatkowych środków we własnym zakresie, możesz powierzyć nam to zadanie. Szybko i skutecznie spełnimy wszelkie wymagane formalności, na podstawie których otrzymasz dotacje zmniejszające cenę paneli słonecznych i koszt realizacji inwestycji. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów i innych nieruchomości to nasza specjalność, więc skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zlecić profesjonalny montaż!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.