Fotowoltaika Kutno

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Kutno

Mieszkasz lub prowadzisz działalność gospodarczą w Kutnie, a ceny elektryczności spędzają Ci sen z powiek? Niestety, nie mamy dobrych wieści – wszystko wskazuje na to, że koszty energii w najbliższych latach będą wzrastać jeszcze bardziej. Skuteczną odpowiedzią na te wyzwania są panele fotowoltaiczne, których montaż w Kutnie i okolicach realizuje nasz zespół. Zapraszamy do współpracy!

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Kutno

Fotowoltaika – lekarstwo na drogi prąd

Koszty elektryczności są i prawdopodobnie będą wysokie. W nadchodzących latach zapowiadają się kolejne podwyżki stawek za energię, które w swoich portfelach odczują zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Jak temu zaradzić? Najlepszym sposobem jest po prostu ograniczenie konsumpcji sieciowej energii – nie tylko poprzez jej oszczędzanie, ale przede wszystkim z wykorzystaniem możliwości, jakie daje fotowoltaika. W Kutnie i okolicach jej montaż w atrakcyjnej cenie możesz zlecić naszej firmie.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu, firmy, gospodarstw rolnych, instytucji i innych podmiotów stanowi dodatkowe źródło energii. Ponieważ pochodzi ona spoza płatnej, coraz droższej sieci, a konkretnie jest pozyskiwana z całkowicie bezpłatnych i ogólnodostępnych promieni słonecznych, dzięki czemu rachunki za prąd znacząco maleją. To, jak działa fotowoltaika, powoduje bowiem ograniczenie zużycia elektryczności dostarczanej przez dostawcę. Również w Twoim domu czy zakładzie pracy panele słoneczne mogą zostać zamontowane – wystarczy, że się z nami skontaktujesz i zlecisz to zadanie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Montaż fotowoltaiki i wiele więcej

Na Twoje zamówienie przeprowadzimy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznej. Najpierw dokładnie poznajemy Twoje potrzeby i specyfikę nieruchomości, na terenie której ma znajdować się lokalizacja paneli słonecznych, a następnie na podstawie pozyskanych danych przygotowujemy projekt systemu. W ramach świadczonych usług kupujemy i dostarczamy jego komponenty, aby następnie przeprowadzić montaż. W ten sposób realizujemy wszystkie instalacje fotowoltaiczne dla firm, domów, instytucji publicznych, rolników i innych klientów zainteresowanych inwestycją w OZE.

Na samym montażu nasza oferta się jednak nie kończy, ponieważ obejmuje ona również pośrednictwo w pozyskiwaniu dotacji. Dofinansowanie do paneli słonecznych powoduje, że koszt, jaki generuje fotowoltaika w łódzkim, wyraźnie się obniża – w zależności od programu nawet o 15-20%. Oznacza to niekiedy równowartość kilkunastu tysięcy złotych, więc zdecydowanie jest o co walczyć. Pytanie tylko, czy jesteś w stanie w pojedynkę poradzić sobie ze wszystkimi formalności, jakich wymagają dotacje? Jeśli masz co do tego wątpliwości, z przyjemnością pomożemy Ci w przejściu przez procedury.

Na zlecenie klientów z Kutna i okolic oferujemy w korzystnych cenach montaż paneli słonecznych wszelkiego typu. Nie mają znaczenia ich liczba, moc ani inne parametry, ponieważ z taką samą skutecznością i profesjonalizmem wykonujemy każde zamówienie. Zapraszamy do współpracy, której efektem jest wydajna, trwała, bezpieczna i bezobsługowa fotowoltaika!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.