Fotowoltaika Legnica

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Legnica

Jak bronić się przed wysokimi i wciąż dynamicznie rosnącymi rachunkami za prąd? Dla milionów Polaków odpowiedzią jest fotowoltaika. Jeżeli również Ciebie interesują panele fotowoltaiczne, w Legnicy możesz liczyć na wsparcie naszej firmy – doradzamy wybór najlepszych ogniw i innych komponentów, wykonujemy montaż i wyręczamy Cię w pozyskiwaniu dotacji i dofinasowania.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Legnica

Fotowoltaika – odpowiedź na podwyżki cen energii

Eksperci przewidują, że ceny energii elektrycznej w ciągu najbliższych kilku lat wzrosną nawet dwukrotnie. Przyczyn jest wiele, a główna to polityka klimatyczna Unii Europejskiej, która wymusza odejścia od paliw kopalnianych na rzecz odnawialnych źródeł energii. Wśród użytkowników indywidualnych prym wiedzie właśnie fotowoltaika – panele słoneczne są coraz częściej widoczne na posesjach w całym kraju. Dzięki nim Polacy zyskują znacznie niższe rachunki za prąd i większą niezależność od zewnętrznego dostawcy energii.

Jak działa fotowoltaika? Najogólniej mówiąc, pozyskuje energię z promieniowania słonecznego, po czym przetwarza ją na prąd elektryczny i przesyła do sieci, aby zasilić domowe urządzenia i sprzęty. Za pobór energii z promieni odpowiadają ogniwa fotowoltaiczne, które następnie przesyłają ją do inwertera, którego rola polega na zamianie jej w energię elektryczną o parametrach umożliwiających zastosowanie w sieci. Panele słoneczne działają najefektywniej późną wiosną, latem i wczesną jesienią – wyprodukowane wówczas nadwyżki prądu można oddać do sieci i odebrać je, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Legnicy

Dobrze dobrane instalacje fotowoltaiczne dla domu, których montaż został wykonany prawidłowo, gwarantują nawet 90%obniżki na rachunkach za prąd. To zyskowna inwestycja, która zwraca się po zaledwie kilku latach eksploatacji, podczas gdy gwarancja produktowa obowiązuje nawet kilkadziesiąt lat. Możliwość produkcji prądu na własny użytek z darmowego i niewyczerpywalnego źródła, którym jest Słońce, sprawia, że instalacje fotowoltaiczne dla firm są równie godnym polecenia rozwiązaniem – tym bardziej w czasie, gdy rachunki za prąd stanowią coraz większą część wydatków przedsiębiorstw.

Cena zakupu komponentów i montażu ogniw słonecznych wynosi co najmniej kilkanaście tysięcy złotych – to dość sporo, dlatego warto skorzystać z dofinansowania dostępnego w ramach środków publicznych. W zależności od programu można liczyć nawet na kilka tysięcy złotych dotacji do przy domowego systemu słonecznego. Tym samym koszt instalacji wyraźnie maleje i staje się bardziej dostępny dla odbiorców indywidualnych, bo głównie dla nich przewidziane jest dofinansowanie.

Jeżeli poszukujesz wsparcia w doborze i montażu paneli słonecznych w Legnicy, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Pomagamy również pozyskać dofinansowanie – dotacje mogą pochodzić ze źródeł zarówno samorządowych, jak i centralnych, dlatego sugerujemy najlepsze programy i wyręczamy Cię we wszelkich formalnościach, które wiążą się z dofinansowaniami.Towarzyszymy Ci na każdym etapie inwestycji – począwszy od doboru mocy i komponentów instalacji, poprzez projekt i montaż, skończywszy na serwisie.Skontaktuj się z nam, jeśli interesuje Cię fotowoltaika Dolnośląskie!

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Panele fotowoltaiczne – przyszłość w Twoich rękach

Od wielu lat budujemy instalacje fotowoltaiczne zarówno dla osób praktycznych, które widzą w nich wyłącznie zaletę w postaci obniżenia kosztów, jak i dla ludzi, którzy patrzą na problem eksploatacji nieodnawialnych źródeł energii nieco szerzej. Prąd płynący w Twoim gniazdku z reguły pochodzi ze spalania węgla, stanowiącego w naszym kraju podstawowe źródło energii w każdym gospodarstwie domowym. Czy warto to zmienić? Zdecydowanie tak, i to zarówno w przypadku domów prywatnych, jak i w przypadku gospodarstw rolnych, zakładów wytwórczych czy firm świadczących różnorodne usługi. Życie w pełnej świadomości różnych zagrożeń wynikających z eksploatowania nieodnawialnych źródeł energii to obecnie prawdziwa dbałość o miejsce, w którym żyjemy.

Jak wykorzystać panele fotowoltaiczne przy swoim domu?

Montażem paneli fotowoltaicznych w prywatnych domach zajmujemy się już od wielu lat. Klienci sięgają po to rozwiązanie głównie ze względu na bardzo duże oszczędności finansowe. Możliwość wykorzystania energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii zapewnia przede wszystkim możliwość odłączenia się od sieci energetycznej. Wystarczy wykorzystać w tym celu magazyny energii i skorzystać z opcji instalacji typu off-grid. Popularniejszym rozwiązaniem jest jednak połączenie on-grid, które polega na zachowaniu przyłącza do sieci energetycznej, lecz eksploatowaniu głównie wyprodukowanej przez siebie energii oraz sprzedaży jej nadmiaru. W ten sposób obniża się cena eksploatacji domowych urządzeń, w tym prądożernej pompy ciepła, a także praktycznie do zera spada koszt ładowania samochodu elektrycznego.

Do czego wykorzystać panele fotowoltaiczne w firmie?

Również firmy korzystają z zalet instalacji, np. w celu obniżenia kosztów bieżących swojego przedsiębiorstwa. W ten sposób można zarówno nieco zwiększyć dochód generowany przez firmę, jak i zwiększyć jej konkurencyjność na rynku z powodu możliwości obniżenia ceny końcowej. W rezultacie firma, której pomogliśmy w uzyskaniu dofinansowania, staje się bardziej rentowna, a przy tym także zyskuje wizerunkowo.

Instalacja fotowoltaiczna – dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Od lat poszerzamy naszą wiedzę, szkolimy się i zyskujemy nowe informacje na temat współczesnej technologii w branży fotowoltaiki, które obniżają koszty instalacji i zarazem zwiększają ich opłacalność. Nie bez powodu jesteśmy uznawani za markę godną zaufania i idącą z duchem czasu. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, udzielimy wyczerpujących informacji na temat wszystkich naszych działań i aktualnych programów dofinansowania, a także przedstawimy sprecyzowaną ofertę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – możesz skorzystać z naszej oferty zarówno jako prywatny inwestor, jak i jako duże przedsiębiorstwo z ogromnym zapotrzebowaniem na prąd.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.