Fotowoltaika Łódź

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji.

Technologia


Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, moduły ALVA osiągają kosmiczny poziom wydajności!

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Łódź

Cena prądu już jest wysoka, a według ekspertów będzie tylko rosła. Sposobem na uwolnienie się od ciągłych podwyżek jest montaż fotowoltaiki. Jeśli zdecydujesz się na założenie paneli słonecznych w Łodzi lub okolicach, możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów, łącznie z pozyskaniem środków w postaci dopłat i dotacji.

Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Łódź

Fotowoltaika – niezależność energetyczna na wyciągnięcie ręki

Obecna polityka klimatyczna realizowana w Unii Europejskiej zakłada odchodzenie od tradycyjnych źródeł energii, które generują duże ilości zanieczyszczeń i oddają do atmosfery liczne szkodliwe substancje. To z kolei generuje działania propagujące odnawialne źródła energii, ale i wiąże się bezpośrednio z zauważalnymi dla zwykłego obywatela podwyżkami cen prądu. Jeśli więc chcesz uwolnić swój budżet od kosztów zużycia energii, instalacja paneli fotowoltaicznych będzie doskonałym rozwiązaniem.

Jak działa fotowoltaika? Zamontowane panele pochłaniają padające na powierzchnię promienie słoneczne i przetwarzają je w energię elektryczną, która po przemianie w prąd zmienny trafia do gniazdka w Twoim mieszkaniu. Nie oznacza to jednak, że instalacje fotowoltaiczne dla domu są odłączone od sieci centralnej. Korzystając z darmowej energii ze Słońca, nie pobierasz jej z sieci, z czego wynikają spore oszczędności. Jeśli jednak Twoje zapotrzebowanie wzrośnie, ciągle możesz użyć prądu od publicznego dostawcy. Z kolei w sytuacji, gdy dysponujesz nadmiarem energii, oddajesz ją i odbierasz bezpłatnie w innym terminie.

Fotowoltaika to rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla osób prywatnych, bo koszt instalacji może być mniejszy dzięki otrzymaniu państwowego dofinansowania lub dopłaty. Cena całej inwestycji zamyka się co najmniej w kilkunastu tysiącach złotych, więc publiczna dotacja to istotne wsparcie.

Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Kompleksowe wsparcie w montażu i wyborze ogniw fotowoltaicznych w Łodzi

Popularnością cieszą się również instalacje fotowoltaiczne dla firm. Coraz więcej producentów i usługodawców decyduje się na montaż paneli słonecznych, ponieważ drastycznie rosnące ceny prądu mocno obciążają budżet przedsiębiorstw. Nic więc dziwnego, że korzyści wynikające z założenia ogniw fotowoltaicznych dostrzega coraz więcej firm z najróżniejszych sektorów gospodarki. Dzięki nim można zaoszczędzić duże pieniądze, stawiając na przyjazne dla środowiska technologie i budując w ten sposób ekologiczny wizerunek.

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika Łódzkie, zapraszamy do współpracy. Pomagamy klientom w kompleksowy sposób, wsłuchując się w ich potrzeby, a jednocześnie rozwijamy własne zaplecze technologiczne oraz kompetencje. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy wesprą Cię na każdym etapie inwestycji. Zapewnimy profesjonalny montaż oraz serwis, ale współpraca rozpoczyna się zdecydowanie wcześniej. Możesz liczyć na nas w wyborze najwydajniejszych komponentów instalacji fotowoltaicznej czy skonsultować miejsce przeznaczone pod inwestycję. Nasi pracownicy starają się też o pozyskanie korzystnego dofinansowania, w związku z czym oszczędzasz czas na formalnościach z tym związanych.

Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.